Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
21. okt 2010

letty...........úžasný pôrod!! 😵 😵 😵 😵 ............ani ťa veľmi malý nedotrhal??.....

leninka75
21. okt 2010

včera som pripravila tašku pre laru, len som si nebola istá aké oblečko nachystať.......a radšej som zabalila hrubšie.......nachystala som aj perinku aj taký hrubší vak do sedačky...........v perine by som ju tam asi ťažko narvala, že? 😀 😀 😀 ..............moja taška je tak na 90% pripravená.............ešte nejaké drobnosti..............

jacka
21. okt 2010

@leninka75 ........hlavne že si zbalená 😉 ...............jasné že teplejšie...aby neprechladla 🙂 ...juj teším sa ked tu už bude s nami 😵 😵

veru letty mala užasný porod....... 😵 ...možeme len ticho závidieť 😉

inak sa ako citiš?....

jacka
21. okt 2010

nevykyslo mi cesto...prečo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
21. okt 2010

@jacka ..šiškové??? 😕 ..............neboli zlé kvasnice???................a si spomínala, že si piekla chlebík, takže si dostala tú pekárničku??...................necítim sa moc dobre 😝 😝 😝 😝 ..............ale čo už, ach, ach...................ste sa s aninkou doberali s ďalším tehu 😉 .............ja sa idem poistiť a dám si podviazať vaječníky........najskôr som váhala, ale už som rozhodnutá........a teraz to aspoň urobia dva v jednom 😀 😀 😀 😀 .............

jacka
21. okt 2010

@leninka75 ...šiškové......kvások bol pekne vykysnutý...tak neviem kde je chyba..................no čo si .....o pekárničke možem dalej snívať-.......ale ....ešte sú tu vianoce 😀 😀

tak len oddychuj....s tými vaječníkmi si to pekne vymyslela 😀 😀 😀 ..............u mna dalšie nehrozí....aj tak už budem starenka...teda možno už som 😀 😀 😀

jacka
21. okt 2010

@leninka75 ...vlastne ja šiškové robím ako na parené buchty 😉

leninka75
21. okt 2010

ja by som nad tým neuvažovala, len dr. sa pýtal či si to nechcem dať urobiť, že po dvoch cisárskych mám na to nárok...........s tým cestom už nič, vyhodíš, čo??.............možno sa podarí na budúce 😉 .............ideme do zelovocu na červenú kapustu........pa zajtra 🙂

jacka
21. okt 2010

@leninka75 ..to vážne ....a fakt si rozhodnutá????

mne tie šišky dnes nie su sudené........som spravila aj s toho......no a jedno vysmážanie mi zhorelo...tak mi ostalo len 10ks.......Maťko už jednu zjedol tak su hádam aj dobré...... 😀 😀 ..... 😉

denisenko
21. okt 2010

ahojte..... 😉
@jacka mne sa to s tým cestom stáva pravidelne...... 😖 ale prišla som na to, že je to múkou....niektorá proste akoby nevykysla.....asi málo alebo vela lepku..... 😒 😠 ale šištičky by som si dala....... 😎 ja už nerobievam, není čas....škoooooda..... 😔
@leninka75 a čo ak ešte niekedy zatúžiš po bábatku?????to už sa potom nedá, že?
sme chceli ísť domov na SK hned ako skončim, ale prišla som na to, že Denisko má v školke lampionový sprievod na Martina.....to je školka až večer....a oni si vyrábajú svetielka....tak počkáme a pojdeme až potom..... 😀

aninka29
21. okt 2010

@mirrinka neviem...ja som mala stále šťastie na Dankovčíka 🙂 🙂 🙂
@letty86 ahoj.....ako si nažívate s maličkým?....a ako ho prijala Bambulka? 🙂
@leninka75 ahoj naša pekná...tak len sa šetri a oddychuj kým sa dá 🙂 ...a neviem asi som mimo...maličká sa nakoniec bude volať Lara? 🙂

aninka29
21. okt 2010

@denisenko jeeej,ten sprievod...to musí byť peknéééé 😵 ...to by mohlo aj u nás byť

budúci týždeň budú nejaké prázdniny?....či sa mi iba marí niečo?....

utka
21. okt 2010

aninka, prázdniny budú mať deti v škole, ale neviem kedy.
letty a ako sa drobec vlastne volá? Marcelko, či Martinko???

aninka29
21. okt 2010

@utka takže pre škôlky to neplatí?.......mne to vlastne môže byť jedno...len neviem kto mi vravel že budú mať detičky prázdniny

utka
21. okt 2010

aninka, neviem o tom...dúfam, že nie, lebo mne to jedno nie je ☹...

aninka29
21. okt 2010

@utka tak snáď to pre škôlkarov neplatí 😉

Sabinka už odfukuje...Simi večeria .......ja som zase naobjednávala kopu vecí...bože...som pacient.....ale to som nič oproti mojej kmotruške 😀 😀 😀 ..ešte šťastie,že naši mužíkovia pracujú ďááááleko 😀 😀 😀 😝

idem volať manžovi 😵

utka
21. okt 2010

aninka, ja som tiež veľa objednávala z netu. Ale teraz už nie...

aninka29
22. okt 2010

dobré ránko žienky
mám nerv 😠 ...Simuška zase pokašlieva.....týždeň bola v škôlke do prčic 😠 😠 😠 .....už som volala,že dnes do škôlky nejde,aby neochorela ešte viac.........nejdem s ňou k lekárke....uvidím ako bude cez víkend 😝 ......ale čo môžme čakať.....rodičia tam vodia choré detičky....napr.včera tam prišiel otecko s dievčatkom,to dievčatko sa dobre že nezadusilo od kašla........ja mám taký pocit,že taký priebeh to bude mať celú zimu 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
22. okt 2010

ahojte
rýchlo som prišla, kým Maťko spí 😔
@aninka29 jaaj, tak to poznám, minulý rok bola vikinka viac domka ako v škôlke, si neviem predstaviť, kde by som ju dala, keby som robila 😒 a veru, niektoré deti ide zadusiť, ale pekne sedia v škôlke, tak potom jeden od druhého sú chorľavé
Maťko je zatiaľ v pohode, napapá sa a spinká, len mám pocit, že nič nerobím len kojím a kojím 😅 a kojíííím
Vikinka ho bozkáva a hladká, je to zlaté, len vidím, že všetko vníma a je trošku precitlivelá, minule sme na ňu kričali a hneď mi povedala, že na Maťka ste milý a na mňa kričíte 😨 , a keď mu poviem, že je moja hviezdička, slniečko....tak sa hneď pýta, či aj ona, ach jaaaj, nemajú to tie staršie deťúrence ľahké 😒...uvidíme, ako to bude ďalej, snáď nás nejaké brutálne záchvaty žiarlivosti nečakajú
@utka je Marcelko 😉
@leninka75 ani ma veľmi nedotrhal 😉 už sedím na zadku ako nič 😀
@jacka jaj, ten pipík, mudra mi ukazovala, že to mám preťahovať, ale je to také malé a jemné, že sa ś tým bojím manipulovať 😅 , manža sa toľko nasmial, keď som to prvýkrát robila, opica jedna 😝

leninka75
22. okt 2010

ránečko!! 🙂 ................brrr aj u vás je taký mráz??? 😖 ...................

@denisenko ..............ja si už pekne počkám na vnúčatká................dve detičky mi úplne stačia 🙂 ...........ako dlho budete na SK?

@aninka29 .............Laura bude Laura, ale doma bude Lara....... 😉 ...............a tými škôlkárskymi chorobami je to tak, stále dookola ☹......prázdniny sú teraz jesenné piatok 29.10. a utorok 2.11.............a záleží od škôlky či bude alebo nebude fungovať..................predpokladám, že škôlky v mestách frčia normálne.......

@letty86 ...........a v noci sa ti často budí???

jacka
22. okt 2010

ahojte.....idu byť prázdniny???....a akéé? 😕 😅...síce aj mne to može byť,,,jedno 😀 😉
@denisenko ....o tej muke som aj ja počula......ktovie čo tam popchaju 😠 😝


@aninka29 veru to pojde dookola...až do jari....dávaš jej vitamíny?......my sa id včera naparujeme ....vydrží tam asi tri minuty...ale aspon niečo 🙂

@letty86 .....ja som si svoje užila....aj som si poplakala....čo Maťko žiarlil.......som bola hotova čo všetko mu robí...aké hlášky mi dáva.....som bola zúfala.....sa mi zda že som o tom aj písala čo robí..... 😔 ...sa mi páči prístup tvojej dr......sťahovať......veru malinkatý je...zo začiatku to robil muž......ked bol doma...a pekne sa nám to stihalo...aj dr. pochválila že tu už operácia nehrozí.....robím to vo vani ked sa kupka.........neboj nič to sa do toho dostaneš....džím palčeky..... 😵 😉

jacka
22. okt 2010

@leninka75 ..ty si rýchla....ja to píšem na etapy....... 😀 😀

sme mali -4 😝 😝 ...aj slniečko tu ráno bolo...aj nám ho niekto šlohol 😝

jacka
22. okt 2010

aj ja sa už teším na vnučatká 😵 ..ani ty si na tom ako?? 😉

jacka
22. okt 2010

@letty86 ....neviem či sa to už dá porovnať..ja Maťko lepší ako Vikinka?

leninka75
22. okt 2010

@jacka ...............ani nevieš ako sa teším!!!!.............a som rozhodnutá byť neskutočne dobrá stará mama a pomáhať svojim dcéram...............mám odstrašujúci príklad svokru a moju maminu............takže to budem robiť úplne opačne 🙂 ...............a dúfam teda, že nejaké vnúčatká budú!!!.....................my s tým naparovaním máme podobne 😀 ............ja už Lilku v pondelok dám do škôlky a uvidím čo bude................už si potrebujem aj ja trošku oddýchnuť 😔

aninka29
22. okt 2010

@jacka aj ja sa teším na vnúčatka 😵 😵 😵 😵 ......len moja Simonka dala minule hlášku z ničoho nič...."mami ja nepojdem do polodnice,keď budem veľká"...keď som sa jej opýtala prečo..tak povedala " ja chcem byť s tebou doma" 😀 😀 😀 ...chjááj...kurča moje malé,ešte nevie čo všetko ju v živote čaká
@leninka75 aj Lara sa mi moc páči 🙂 ....chi..domka ju aj tak budete volať najmenšími zdrobneninkami,aké len existujú 😵 😵 😵
@letty86 to je fajn,že je malinký spokojnučký..len nech mu to ostane 🙂 🙂 🙂

jacka
22. okt 2010

@leninka75 .........tak máme rovnaké pocity 😉 🙂 ...........................ja mám strigu tiež ťavu sprostu...a dufam že tak nikdy nedopadnem ako ona.......ja si moje detičky vychovám s láskou.......a nie ako ona.... 😝 😠 😉 ...................ja som si všimla že ked je Maťko doma neurobí vobec nič 😝 ........neviem ako je to možné 😅 😕 🙄 😨 ..................aj my ideme v pondelok do školky ak nie k dr....nech mu už niečo poriadne dá...ak mu to neprejde

aninka29
22. okt 2010

@leninka75 to sa nám teraz hovorí,že budeme iné...podľa mňa,mladým bude vadiť všetko čo urobíme,povieme.....tak to ide s dobou 😝 ...my už budeme stará generácia pre nich 😀 😀 😀 .....fuuu...som si to teraz predstavila...že budem babka.....ale vieš čo leni.....my problém nebudeme mať,lebo máme holky.......a zaťkovia sú takí prispôsobiví,nie...horšie sú na tom baby,čo majú chalanov...ktovie aké nevesty si nájdu..teda okrem jacky...tá bude mať moje dievčatá,s tými problém mať nebude 🙂 🙂 🙂 😀

jacka
22. okt 2010

@aninka29 ...........veru len nech si užíva detstvo 🙂 🙂 😉 ......................ja tiež Peťka kadejako volám...ale ked počujem susedu že Petrík......do mna akoby osi pichli....fuuuuuuuuuuuuuuuj 😝 😝 😝

jacka
22. okt 2010

@aninka29 .....ved sú aj dobré svokry...vid letty 🙂 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre