Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
22. okt 2010

@jacka keby si počula ako volám ja moje dievčence....niekedy nad sebou žasnem,ako som prišla na také slovo 😀 😀 😀 .......nepáči sa ti Petrík?.....ja môjho bratranca,starého koňoša.....volám od detstva Petriček 😀 😀 😀 😀 nejak nám to ostalo...a nemá namietky 😀

leninka75
22. okt 2010

@aninka29 ...............juj to je jasné, že názorovo sa možno viackrát nezhodneme, ale myslela som, že budem dobrá babina v tom, že si budem vnúčatká často brávať k sebe aby si moje dievčatá oddýchli a mali čas pre seba a pre svoje polovičky................brblať do života sa im nechystám 😉.............................

mirrinka
22. okt 2010

čaute babule....no ked tu už spomínate mená,tak poradte dajaké aj mne 😀
dievčenské sa mi páčia tieto: Timea,Sandra,Laura (ale nepáči sa mi Laurika,tak neviem ako by sme ju volali a ani Sandrika), Stella,Elissa (ale to je asi moc exotikuš), Olívia, Karina,...a dalšie ma nenapadaju tak v rýchlosti,ale ešte nejaké su... a chlapčenské: Marko,Tobias,Lucas,Lukáš,no a Martin po tatovi 😀

aninka29
22. okt 2010

idem niečo porobiť kým Sabka spí...Simonka robí inventúru v detskej 😠 ....a potom pôjdeme do mesta na nákup

aninka29
22. okt 2010

@leninka75 a ver tomu,že im budeš brblať aj do života 😉 ..teraz vravíme,že nie,lebo sme mladé a ani nám sa to nepáči..ale až budeme staré ufrfľané..noo neviem neviem 😀 ..snáď sa mýlim..... 🙂
@mirrinka z chlapčenských u mňa vedie Tobias.....aj ja som chcela,keby som mala mať chalana....ale aj Martin po tatovi by potešilo 🙂 ...a z dievčenských ....všetky sú pekné.....teraz je nejaká mánia na Laury a Timejky 🙂 ......Stellu by som brala aj ja...kebyže mám tretie /lebo to by bolo určite dievča/..tak aby boli baby na S...že rovnaké iniciály 😀 😀 😀

mirrinka
22. okt 2010

Stella sa mi veľmi páči,ale manžel stále hundre,že tak sa volá pivo 😀 ešte som také pivo nevidela,ale no dajme tomu,že existuje.... 😀 a Tobias bol u mňa vždy jednička,potom sa mi zapáčil Marko,ale manžel stále že Martin to bude po ňom...ja neviem čo tí chlapi tak chcú aby sa synovia po nich volali....ešte šťastie,že si až tak veľmi nefandí,že nechce aby sa aj dievča volalo po nom,že Martina,lebo to by som už neprežila 😝

jacka
22. okt 2010

@mirrinka ....tak mne sa páči Timea.......ked že Laura je už tu 😉 ....ale obe su peknučké.....aj MArtinko je peknučké.. 🙂 ..ale aj MArko ..........prečo nie..😉

jacka
22. okt 2010

@mirrinka ..to tiež nechápem...ja by som nedala po mojim mužovi....akurát žeby si to sám odrodil 😀 😀 ...............však to je na vás aké dáte meno...... 😉 ...................... 🙂 ja som mala tiež tolko mien až až............... 😀

jacka
22. okt 2010

pošlite nám slniečko..... 😎 😎 a teplo je tu nula 😝 😝

leninka75
22. okt 2010

@mirrinka .............u mňa Karin (Karen) ......toto som chcela aj teraz a muž s Lilkou ma prehlasovali...........a chlapčenské Marko (Oliver).......... 🙂

mirrinka
22. okt 2010

jáááj,baby,tak každá iné 😀 😀 😀 tak to asi zasa bude na mne 😀 😀 😀 Karin som chcela ešte ked som čakala Lianku ale od začiatku tehu som ju tolko spomínala,že potom sa mi znepáčila,ale teraz sa mi zase páči....ja neviem....dúfam,že bude chlapec,tam mám menší výber ako z dievčenských 😀 😀 😀 ale v každom prípade ešte času na rozhodovanie dosť,nie?

letty86
22. okt 2010

@mirrinka áno, som z ke...aj mne sa páči Karin a chlapčenské Martinko, Dávidko, Tomáško,
Marcelko...veru, času dosť 😉
@leninka75 budí sa každé tri hodinky, minule potiahol 6!, ale keď sa málo napapá, zobudí sa aj po hodinke
@jacka zdá sa mi Maťko kľudnejší, Vikušku veľmi bolelo bruško od začiatku, ale mala som ťažké tehu pri vikuške, celé celučičké som ho preplakala ☹ , tak možno aj preto bola prvé mesiace taká uplakaná a ubolená 😒

letty86
22. okt 2010

Dievčatá, Maťkove fotky sú na fb, zoznámte sa, prosím, s naším chlapčekom 😵 😵 😵 😵

leninka75
22. okt 2010

@letty86 ...........je náááááádherný!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ................vikinka si ho krásne tulká a o maminke ani nehovorím 😉 ......

jacka
22. okt 2010

@letty86 ...nádhera..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......taký chutnučký...drobčiačik maličký........určite ti len radosť robíííí 🙂 🙂

jacka
22. okt 2010

@letty86 ...a čo sa stalo že si preplakala??....teraz bolo lepšie teho?....

jacka
22. okt 2010

zmizli mi deti....musím ísť ich hladať........dobre že je v spálni vysielačka...viem kde súúúúú 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. okt 2010

@leninka75 ..aj ty chceš už držať takýto batoštek??.......či ešte radšej ešte nech je tam kde je...... 🙂 😉

letty86
22. okt 2010

dakujem 😵
@jacka ocko bol chorý počas tehu a dva mesiace pred narodením vikušky zomrel ☹ ☹ ☹
teraz som mala supeeeer tehu, pohodové 😵 sa mi to tak vynahradilo, aj pôrod bol lepší oveľa, pri vikuške sa síce neudialo nič dramatické, ale pôrod bol dlhýýýý a pomalýýý a ja som bola unavená aj fyzicky a psychicky ani nehovorím...

leninka75
22. okt 2010

@jacka ......ako kedy...keď mi je dobre, tak chcem aby bola v brušku čo najdlhšie a keď mi je na figu chcem aby bola už vonku................

jacka
22. okt 2010

@letty86 ..... ☹ ☹ .....to muselo byť hrozné 😢 ...teraz si si to aspon vynahradila 😉 ..dufam 😉

@leninka75 ...teraz ti je ako?.....aj tebe sa to už kráti........ 🙂

jacka
22. okt 2010

táák ....pol hodinka za nami...pojdem trochu von skor ako sa rozfúúka 😝

leninka75
22. okt 2010

@jacka ..teraz som aj nejaká prechladnutá, takže nič moc........idem si poležkať, ak mi to lilka dovolí....pa, pa a pekný víkendík 🙂

denisenko
22. okt 2010

ahojte.... 😉
aká pekná menová téma.......mne sa páči kopec mien, teda chlapčenských......ale všetko sú to také cudzie mená.... 😎

ráno sme mali prekvapko....že +1.......to aká kosa......brrrrrr....teraz je 10 ale tiež zima....asi vytiahnem Niskovi zimnú bundu..... 😔

denisenko
22. okt 2010

@letty86 tie fotky....je kráááásny......gratulujem ešte raz 😉

aninka29
22. okt 2010

@letty86 malinký je nádherný 😵 😵 😵 😵 😵
@denisenko ahoj 🙂 ....Simuška už nosí týždeň zimnú bundu.....bože,ten vetrisko hnusný fučí hnusne 😠

denisenko
22. okt 2010

@aninka29 a dávaš jej aj pančušky????lebo v školke majú teplo ale ked sú vonku....no neviem.....aj tak sa stále vála po zemi,,,,,.....alebo po opadanom lístí... 😖 zlatko moje uhuhnané..... 😔

aninka29
22. okt 2010

@denisenko noo,ja už pančušky dávam...aj oni majú vo vnútri teplo,ale vonku je už fakt kosa

utka
22. okt 2010

Ahojte...
letty, Marcelko je nádherný...tfuj-tfuj-tfuj
Dnes som v robote nestíhala ani na vás kuk...
Ale cez víkend budem tuuuu...

aninka29
23. okt 2010

ahojte mamuľky 🙂 ...prajem vám všetkým pekný víkend 🙂
Simuška je na tom horšie ako včera ☹ ...nos upchatý,nedá sa ani odsať,všetko jej tam stojí ☹ ...tak sa ideme aj my naparovať.....len som sa chcela opýtať,či nemáte skúsenosti...jedna tetka mi povedala,že nech nenaparujem s harmančekom ale majoránkou...počuli ste o tom???....lebo ja prvykrát......ale tak skúsim asi 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre