Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. feb 2011

dobré ránko... 😉
@jacka veru, pokecala som si......... 😀 😀 😀 😀 .... v školke nespia.....tak to potom dohána doma.....on ešte spať potrebuje...... 😵 včera večer bolo ako fajn teplúčko, nejaký južný vietor.......a dnes ráno len -1.......bodaj by sa už začalo oteplovať, tá zima ma deptá..........a ešte aj niečo na mna lezie......a moj muž to nie je 😀 len aby to neschytal aj Nisko, pohroma bude na svete...... 😝

leninka75
3. feb 2011

ahojte!!!......tak to máme za sebou...........pri prvej injekcii sa len pomrvila a zamračila, ale pri druhej už riadne spustila, chúďtko moje ☹ ............včera zatiaľ reakcia nebola ani v noci, a dnes ráno som jej namerala 37,6 teplotku, tak som pre istotu dala na nôžku liehový zábal a uvidíme......................už by to vyššie nemuselo ísť..............Laura teraz váži 6 040 g, mudre sa to zdalo málo, že za dva týždne pribrala iba 350 g............kázala mi ju budiť na papkanie 😠 ...........ale nebudem!! 😀 ...........podľa mňa, keď pekne spinká, tak jej to stačí......a pýtala som sa aj na tú 5-ročnú prehliadku....tak áno máme prísť v júli a bude aj preočkovanie..................

leninka75
3. feb 2011

@denisenko ....kde ten tvoj fešák chodí na tie hlášky??!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........závidím vám to otepľovanie, aj ja chcééééééééém...........neprichýliš ma?? 😉 😉

@jacka............aspoň ste otužilci, keď ste stále vonku!!! 🙂 🙂 ............

@utka.......tiež sa mi pozdáva tá škôlka.............a Viki ešte sleduje politiku??..........dávno si nespomínala... 😉

jacka
3. feb 2011

aj ja sa hlásim....aj mna prichýlte 🙂

jacka
3. feb 2011

@leninka75 ......neboj keby bola Laurinka hladná tak sa určite zobudí.........veru nedaj na mnu..daj na seba 😉
aké prečokovanie...čoho?..nejak nemám prehlad 😅

denisenko
3. feb 2011

@jacka

@leninka75 samozrejme že vás prichýlim...... 😉 len dojdite...... 😵
@leninka75 mala si mudrej povedať, že sa len dobre vykakala, tak sa jej zdá že váži málo..... 😀 ved vyzerá výborne... 😵

idem variť...dnes už musím.....šošovicovú polievku a zapekané kuracie stehienka so zemiakmi.....aby bolo aj na zajtra, chcem ísť kuky kuk na výpredaje...... 😉

jacka
3. feb 2011

@denisenko tak sa idem baliť...... 😀 😀 😉
aj ja mám šošovicu..mnamky 😉

leninka75
3. feb 2011

@jacka ............4. dávka polio - obrna a ešte v 6-tich rokoch 5. dávka taká kombinovaná záškrt, tetanus, čierny kašeľ.........som teraz múdra, že!! 😀 😀 😀 😀 ..................kedy cestujeme do talianska?? 😉 .............

jacka
3. feb 2011

@denisenko ..inak ...fajný obed varíš 🙂

leninka75
3. feb 2011

................utekám aj ja baliť!!!..................a stihneme aj tie výpredaje?? 🙂

leninka75
3. feb 2011

som rada, že máte na Lauričkino priberanie rovnaký názor!!!! 🙂 🙂 🙂.....................

jacka
3. feb 2011

@leninka75 no....si 😀 😀 😀 😀 ......ja už balím..... 😀 😀 ......no a že stihneme........a keby nie tak nám hádam niečo odloží 😀 😀

leninka75
3. feb 2011

nerobte mi chute so šošovicou ☹ ................tak by som si dala práve to čo nemôžem..................už neviem čo by som jedla, stále rovnaké chute.........................jacka, ty si ešte dávaš pozor na to čo zješ, či už papkáš všetko?

jacka
3. feb 2011

@leninka75 ..papám a pijem už všetko.........musíš vydržať....zachvilu budeš jesť aj ty všetko...... 😉

idem.......Peťko je už vonku.......tak aby mu nebolo smutno.....ale ja sa vrááááátim 🙂

leninka75
3. feb 2011

@jacka ..............tak utekaj!! 🙂 🙂

denisenko
3. feb 2011

už ste zbalené?????ešte všetko stihnete, nebojte.... 😉 .......som aj zabudla, že pri malých detičkách sa nesmie kopec vecí.....nášmu tatinkovi sa dnes snívalo, že sme mali blondaté dievčatko......... 😀 ....len sme sa o tom bavili a jemu sa už sníva...... 😀 😀 😀
@jacka to si nechala Peťka samého vonku????, aj vám nasnežilo, ráno som videla v telke že v Bratislave je kopa snehu..... 😝 ozaj, ešte Peťka kojíš??????
@leninka75 a Laurike je už lepšie? 😕

......polievka hotová,stehná v rúre.......a moje čerstvo umyté vlasy napáchnuté od kuchyne...... 😀 😀 😀 😀 zabudla som vám povedať......konečne ich mám pekne oranžové........ 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. feb 2011

a hádam dnes aj niečo upečiem..........kopla ma kuchárska múza.......kysnutý makovo-jablkový závin.......len neviem, z tejto italy múky tááááák zle kysne...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
3. feb 2011

.....už kysne...... 😉

jacka
3. feb 2011

@leninka75 ...už sme túúúú......a ideme papať a spinkať.... 😔 😔

@denisenko ...kojím.....čakám kede príde ten čas aby som ho rýchlo odstavila..... 😖 ........pošli mnáááám.....niektorá aj slovenská zle kysne 😖

jacka
3. feb 2011

@denisenko tak aby ti to neušlo.... 🙂 😉

leninka75
3. feb 2011

@denisenko .........niekedy sa sny plnia!! 😉 ............a možno je už dievčatko na ceste 😉 ............šikovná si kopu vecí si stihla..........Laurika má stále 37,6...drží sa to a nestúpa.............

@jacka ............ako bolo vonku?? 🙂

aninka29
3. feb 2011

ahojte mamky 🙂
vy tu toho toľko píšete,že by som potrebovala pol dňa na prečítanie... 🙂 horšie by bolo,keby ste nepísali vôbec,že 🙂 ...........čo som prečítala,už som aj zabudla,že o čom,prečo,začo......ani neviem reagovať 😀
utka,Viki to má v škôlke super 😵 😵 😵 .....kiežby aj u nás bolo také niečo......len nech sa učia naše detičky.....nech z nich niečo v budúcnosti bude 😵 😵 😵 😵 .......máme to veľmi šikovné deti......veď vy to viete 🙂 😉
Simonka chce byť po najnovšom zubárka 😀 ....veď dobre...zíde sa
ja som narýchlo zbúchala rizoto,polievka je od včera......a keď sa mi bude chcieť,tak upečiem štrúdľu.....ale asi sa mi chcieť nebude 😀 😝
idem využiť čas kým Sabi spinká....a idem im poobjednávať jarné oblečko,toľko sa mi toho páči...že to bude na viackrát 😀 .....manža sa už chytá za hlavu 😀 😀 😀 😀 😀
pekný deň mamky 🙂

jacka
3. feb 2011

@leninka75 .........vonku zimno 😝 😝 ...bolo -8 😝 ..teraz vykukuje také zubaté slniečko...dvaja by sa pohádali či svieti alebo nie 😝 😅 😉 ....čo sa mna týka .....tak svieti 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2011

@denisenko .....ale aby som o tom vedela.práva že bude niečo blondavé 😵 😉

jacka
3. feb 2011

@leninka75 ..ozaj a tá teplota.....aj si jej niečo dala?.......aj Peťko mal takúto nizku...ale do 24h bola fuč....

@aninka29 ....ty aj žiješ?.....čo sa deje že na nás nemáš čas?

leninka75
3. feb 2011

@jacka ........nie nedala, to je ešte nízka..............práve sa mi riadne poserikala, tak som ju osprchovala vlažnou vodou............moc sa jej to nepáčilo 😀 ............chcela som ju zobrať von, že pôjdeme spolu po Lilku, ale nechám doma, radšej...........u vás je stále taká kosa?? 😝 😝 ...........tu u nás -2....

@aninka29 ..........ako pokračujete s kiahňami??..........ešte stále sa vyhadzujú nové??

letty86
3. feb 2011

ahojte 😉
včera som nestihla prísť...tak vikinka je už po preventívke, pozerala jej očká, tlak jej merala, popočúvala a odmerala, má 105 cm a 19 kg a v júni očkovanie, už teraz má z toho vikinka strach 😖 a ideme na ortopédiu, má ploché nôžky
na budúci týždeň majú karneval,som čakala, že zas bude chcieť byť srnka ako minulý rok 😀 , nakoniec bola ovečka 😎 , ale teraz povedala, že chce byť princezná 😅
a dakujem za milé komentáre k deťom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som bola až dojatá, ste zlaté 😵 😵 😵 😵
idem si vás prečítať

leninka75
3. feb 2011

@letty86 .............fíha, to je preventívka ako pre dospeláka!!............mudra ešte aj tlak merala!!!.............ako sa má maťko??............čo tie soplíky??...............ako často ti kaká??

leninka75
3. feb 2011

všimli ste si tú novú tému "Neviem o čo vám ide?" ????????? 😅 😅 😅 😅 ................idem do škôlky ............pa 😉

letty86
3. feb 2011

@leninka75 ani ja by som bábo nebudila...ja som čítala, že sa majú budiť iba detičky, ktoré sú predčasne narodené a a majú problém s priberaním...veru, daj na seba, veď laurinka pekne priberá 😉
@denisenko ja som rýchlo čítala a porozumela som, že: ja vás prichýlim, len dojčite, namiesto dôjdite 😀 😀 asi mám toho dojčenia plnú hlavu 😀 😀 😀
@jacka ešte by si chcela dlho kojiť maťka? kamoška sa bála momentu, keď malého prestane kojiť
@aninka29 jeej, konečne si kuk 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre