Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
14. feb 2011

@denisenko .............fotky asi nie.....začali sme babám robiť také výcucy z fotiek a dávame im robiť fotoknihy...teda zatiaľ len lilke.............a muž im vyrába DVD s videami a s fotkami.....lepšie sa to skladuje ako albumy.....ale tebe zalaminujem.......dobehni 😀..........no uvidíme teda vo štvrtok.....a bolo by ti ľúto za tou prácou???

leninka75
14. feb 2011

supiš!!!...............funguje to!!!...............packo pu úspešne zalaminovaný 😀

@denisenko ......mňam placky!!!..........dám si!! 😀 .......prines keď prídeš laminovať 😀 .........

jacka
14. feb 2011

@denisenko ..to bol len omyl prírody....snežilo asi 10 min...a teraz ani chyru ani slychu 😝 😉

@leninka75 ...ty si vedela že Sabka má kiahne?.... 😅 ..či to len ja zle čítam? 😔

aj u nás sú prázdniny...ale školka je otvorená.....ani nohy som von nevidela 😝 😝 ....ja len nechápem kde su všetky deti

jacka
14. feb 2011

@denisenko ..nemysli na to najhoršie...možno ti chce zdvihnuť plat 😉

jacka
14. feb 2011

@leninka75 ..super šikovná si 🙂 🙂

ideme do hajan......

jacka
14. feb 2011

@denisenko a prečo až vo štvrtok?........mnam placky.....pošli.-.....som ich 100rokov nerobila 😔 😅

leninka75
14. feb 2011

@jacka ............no čítala som tu, že sabka má tiež kiahne 😉 ............nič si z toho nerob 🙂 .......u nás je to tiež tak, keď som vonku nikde ani nohy ☹ ........

leninka75
14. feb 2011

my sa ideme naobedovať a šup von.....pa,pa 🙂

bleble
14. feb 2011

Maminky s detickami do 6 rokov, najdete si minutku? velmi by mi to pomohlo: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/bio-ko...

dakujem 🙂

denisenko
14. feb 2011

@jacka placky posielam....nejeké ostali...tak aby ti po ceste nezamrzli...... 😀 no, aj ja som čítala že Sabínka má kiahne, som vravela, že aninka je jediná mamička, ktorá bola rada, že dieťa ochorelo.....to nič v zlom.... 😅
a vo štvrtok preto, vraj niekam idú teraz preč.......plat mi určite nedvihnú, z toho ma hlava nebolí...... 😀

a prečo máte otvorenú školku, ked sú prázdniny? školkárov sa to netýka...???? 😕
@leninka75 ....prídem a donesiem..... 😉 aj ja chcem tú fotoknihu, sestra má parádnu z dovolenky......len ked ja som totálny antitalent na takého veci.....ako estetika....sa čudujem, ako nám celkom fajn vyzerá chalupka, ked som to dirigovala ja....... 😀 😀 😀

denisenko
14. feb 2011

....jej, slniečko vyšlo..... 😵

denisenko
14. feb 2011

...idem už asi pomaly off.....som zvedavá aké prekvapenie ma zas čaká v školke..... 😠 ...chlapi by sa zas chceli navečer ísť bicyklovať......tak len dúfam, že ich nenapadne dávať dolu pomocné kolieska....... 😅

utka
14. feb 2011

Ahojte!
Však ja si to mojkanie vychutnávam...
Vikimu je snáď už trošku lepšie...ja som už v robote, tak ani neviem... 😒

denisenko
14. feb 2011

@utka a kto ostal doma s Vikim? 😕

denisenko
14. feb 2011

....zas nikde nik.....a už ma Denisko odtialto vyhána, že on chce mliekovú farmu......čo už 😖

denisenko
14. feb 2011

...no fajn.....chlapi vonku....štrudla v rúre a ja si tu vediem monolog sama so sebou 😠

utka
14. feb 2011

@denisenko dnes prišla svokra k nemu...

jacka
14. feb 2011

mamky......mne Maťko dal ten najkrajší darček..povedal mi že ..maminka ty si taká krásna 😵 😵 😵 😵 ...zlatíčko moje.........aj muž ma šokol.......kupil mi mi medovník .........to som skoro odpadla......však mi niečo také neoslavujeme......takže odomna nedostal nič 😀 😀

my sme tu slniečko nemali......objednávam na zajtra.......

@denisenko .....mliekovú farmu...to čo je?????

musela som kupiť Maťkovi nove nohavice.......neviem čo stváral dnes v školke.....diera na kolene 😝 klasika 😝
no idem Peťko sa budí....dobrú nocku 😔 😔

leninka75
15. feb 2011

ránečko!!!..............my sme mali včera s lilkou supiš večer 🙂 ......boli sme na zumbe.....síce sme poskakovali tak kadejako....veď sme boli na takom niečom 1x.............ale bola to taká naša akcia....juj taká som rada, že mám dievčatá!! 🙂 ......nič proti chlapcom 😉

@denisenko .....no vidíš, domček sa podaril, tak to hádam s tou tvojou estetikou nebude až také zlé!!! 🙂....na fotoknihu je program, ak s tým nechceš extra vyrábať, stačí ak tam natiahneš fotky a ten program ti ich poukladá na stránky 🙂

@jacka ............naozaj nádherný darček!! 🙂 .....nemala si slzičky v očiach???..................muž má byť rád, že ťa má, to mu stačí!! 😉

denisenko
15. feb 2011

dobré ránko.... 😉
@leninka75 si neviem predstaviť, to aj Lilka chodí na zumbu? niekedy aj ja porovnávam chlapcov s dievčatami....aspon by som mala s kým vymetať obchody....ale takto.......sa dopracujem tak najskor do autosalonu 😖
@jacka no ty si mala den plný prekvapení, že?.....veru, muži musia byť radi, že nás majú....no čo by si bez nás počali????? 😉 mne Denisko aj dneska povedal, že mi urobí darček....som zvedavá.....asi príde menej špinavý zo školky 😀 😀 ....mlieková farma je na rexíku..... 😵

denisenko
15. feb 2011

idem....dneska ma kopla upratovacia múza.....teda skor vyhadzovacia......tak sa idem realizovať 😀

leninka75
15. feb 2011

@denisenko ........boli sme 1x........u nás sa začala cvičiť minulý týždeň.......ale má to taký úspech, že už bude 2x do týždňa 🙂 ........ len som zvedavá do kedy vydrží taká účasť.......tipujem, že keď sa začne robiť v záhradách, tak tam bude chodiť pár ľudí ☹ ...........lilka poskakuje ako vie, ale som rada, že sa hýbe 🙂 .........cez zimu má nejako málo pohybu 😖 ......rexík je fajná stránka!.........ja mám obľúbený poklad na farme 😀

jacka
15. feb 2011

ahojte......

@leninka75 ...som mala slzičku ..... 😵 to bolo také krásne ......skoro úprimné 😉 ..........sa Lilke páčilo na zumbe?...ešte chce ísť?.....

@denisenko .......dufam že ta velmi nekopla ...aby si mohla byť aj s nami... 🙂

jacka
15. feb 2011

ja som prezliekala periny...jedna várka opratá........perinky sa vypekaju na slniečku..som si nemohla krajšie počasie vybrať..... 😎 😎

jacka
15. feb 2011

@leninka75 ...čo nemáš nič proti chlapcom 😉 🙂 ....však tam nemože ísť aj chlapec? 😅 .......

leninka75
15. feb 2011

@jacka ......ty si šikulka!!! 🙂 ......jej vy máte slniečko?? 😎 .......u nás zamračené ☹ ........hej môže tam ísť aj chlapec.....aj tam chodili, taký puboši a dobre sa na nás zabávali 😀 😀 😀 😀 ..........lilke sa páčilo asi tak, že 1x a dosť 😀 ...ale ja ju ešte ukecám.......

@denisenko ................tiež by som potrebovala potriediť.....

jacka
15. feb 2011

@leninka75 máme slniečko.....chcela by si? 😎 😎 😎 ................chytáááááááááááj 😉 ......................len ukeciavaj.......musí byť zlatá ako tam hopsá...a z kým bola Laurička?

leninka75
15. feb 2011

@jacka ..............čakám, ale nechodí ☹ ☹..........napapaj sa, naber silu a potom hoď 😉.....laurička bola s tatinkom, ale hajkala, takže mal čas len a len pre seba 🙂

jacka
15. feb 2011

@leninka75 ...čakaj....príde..... 😎 😎 😎 ...... 😎 ............................

jacka
15. feb 2011

@leninka75 tak muž mal veget.....super 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre