Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2011

@denisenko že dakujem 😉 😉 😀 😀 😀

letty86
16. mar 2011

ahojte
už sme doma, ale akosi nebol čas kuk, deti sú nachladené, klasicka, keď dôjdeme od babky 😒, vikinka trošku pokašlieva, tak som ju nechala doma a maťko soplíky
@denisenko neviem, či vie vikinka až tak pekne spievať, ale bola vybraná, tak niečo na tom asi bude 😀 zajtra ide, normálne mám trému za ňu. Svokra býva asi 100 km od nás, cez zimu tam nechodievame, ale od jari do jesene sme tam stále. S maťkom som nebola na gastro, kým pekne priberá, tak som nechcela ísť....s vikinkou sme išli, lebo prestala priberať, chodili sme každé 3 mesiace a nerobila nič, len jej zobrala krv a predpísala ar mlieko, čo môže aj pediatrička
@jacka vikinka berie xyzal od leta, kvoli tej alergii každý deň a fenistil mi káže dávať mudra maťkovi, keď má soplíky, vraj je to najvhodnejšie už aj pre také malé deti
@utka tak sa rýchlo vyliečte

jacka
16. mar 2011

@letty86 vitaj 🙂 🙂

a akú alergiu má Vikinka?.....aj ja som počula že ten Fenistil je naj.... 😉

letty86
16. mar 2011

@jacka dakujem 🙂
@jacka vikinka má peľovú alergiu, ten xyzal je vlastne antialergikum, aj maťko má nejakú alergiu? my máme sirup

leninka75
16. mar 2011

ahojte 🙂 ...............

@utka..............rýchlo sa vyzdravte!

@letty86 ..........vlastne vy tiež.....

@jacka..........a prečo by mala ísť madľa von?

@denisenko..............práci česť!..........

jacka
16. mar 2011

@letty86 nie nemá ...teda neviem o nej.....ale on to berie kvoli zväčšenej nosnej madle........aj my máme sirup

jacka
16. mar 2011

@leninka75 ..lebo sa mu ťažko dýcha.......aj ked papá tak akoby mal plný noštek.....aj v noci chrapká 😔 ......ty si kde bola? 🙂

leninka75
16. mar 2011

@jacka ...aha..aj som to mala ako decko......doteraz si pamätám ten zákrok 😝 😝 😝 😝 ..................aaaaaaaaaale včera som sa trošku rýpala v skalke.........

leninka75
16. mar 2011

@letty86 ...........krupica-špagát len nedávno som kukala, že máte 4 mesiace a už tam svieti 5!!!! 🙂 🙂 🙂 ...............to kto ten čas tak urýchľuje, že to letí ako voda??!!! 😠 😠 😠 ................

leninka75
16. mar 2011

takú mám silnú nádchu, že nemám ani čuch ani chuť....a teraz, že var 😅 😅 😅 😅...............

leninka75
16. mar 2011

a ešte som chcela................laurička sa začala úúúúúúúúúúžasne nahlas smiať, ale tak nádherne, že ju naschvál šteklím, len aby sa smiala 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
16. mar 2011

no hádam stačí 😀 😀 😀 ...............ideme na poradňu...........bude pich pich ☹ ☹ ☹ ...............pa

utka
16. mar 2011

Ahojte!
Svalovku mám trochu, už som si zvykla. ale včera to bola riadna makačka. Hlava ma bolí ešte aj teraz od tej únavy...Vždy po cvičení neviem v noci poriadne spať,ale moje zlaté dieťatko od ôsmej pozeralo samé rozprávky a ja som si ešte skoro hodinku pospala...
A ďakujem vám, snáď sa Viki skoro uzdraví. vyzerá to celkom fajn, už má taký normálny kašel, už nie ten hnusný štekavý...klop-klop...

jacka
16. mar 2011

@leninka75 no ako bolo...čo maličká.....velmi plakala?....

zlatičko 😵 😵 😵 ...len tu šteklííííííí....aby bola stále usmiata 😵 😵 🙂

jacka
16. mar 2011

@utka urobila som kuk......no neviem neviem či sa dá tomu veriť....aj ked bylinky maju zázračnu moc.....al že až takuto...a hned 😕 😉

utka
16. mar 2011

@jacka ja to idem vyskúšať. Chcela som ísť do lekárne,len začalo pršať ☹...

jacka
16. mar 2011

@utka -.. ......vyskušaj.... 🙂 .....vy ste boli u urologa?
pršííííí 😕 ...tu svieti 😎 ..pošlem......chytáááj 😉

utka
16. mar 2011

Chytáááám!!!
Nie, neboli sme u urológa. Naša doktorka to nerieši, lebo má taký názor, že to chce čas...
Mňa bolí hrozne hlava...asi z počasia!

jacka
16. mar 2011

@utka to je čudná dr........... 😕 .........nechápem ......však ked bude väčší tak to bude horšie ked to budu robiť............držím palce aby vám to vyšlo s bylinkami 🙂

utka
16. mar 2011

@jacka prečo čudná? Niektorí lekári to neriešia...čítala som o tom veľa na nete...Aj tie diskusie v tom linku, čo som sem dala...

utka
16. mar 2011

@jacka pozri, čo som našla?
jarka007 Ked to tak citam, co sa tu o tom popisalo, az mi beha mraz po chrbte. Nezijem na Slovensku a nikdy som tu u nas take nieco nepocula, ze by sa to malo robit. Okrem svokry, ktora to robila, to pocujem prvy krat. Myslela som si vsak, ze to je nejaky prezitok komunizmu, ktory oni museli vtedy robit.
Ak sa mozem podelit o skusenost, v Nemecku sa hovori, ze by to prvykrat mal chlapec urobit sam. V ziadnom pripade nie v prvom roku, niektory lekari sa prvykrat pokusaju v takych 4-5 rokoch. Ak sa to robi skor, moze sa pri stahovani poskodit ta jemna kozka a dojst k zrastom, fimoza, ktora sa myslim musi potom operovat.
Takze asi na Slovensku panuje zase raz v niecom iny nazor doktorov .

denisenko
16. mar 2011

už som túúú.... o čo som prišla?????
@jacka Denisko prišiel ako svinka...........tepláky mokré po kolená a to mal gumáčiky....oni boli fakt vonku....... 😝 blato má až za ušami..... 😝
zajtra je tu sviatok a školka zavretá...tak ostávam aj ja doma...ešte možem 😀
@leninka75 práca šlachtí...... 😀 tak ako ste dopadli? plakala?...smejko jeden, len ju moc nešteklí, lebo sa pociká 😀 inak náš Nisko má taký skackavý smiech, že ked spustí, tak moja segra sa nevie na tom dosmiať 😀 😀 😀 😀

a pršíííííí, a pršíííííí....ale musí, mesiac nepršalo, stromy už vypučali, potrebujú vlahu...... 😝

denisenko
16. mar 2011

@utka a to sa chystáte k urologovi????my sme boli minulý rok.....2 sekundy a bolo potom..... 😀 ale sestrin malý bol s tým minulý rok v nemocnici....jemu to celé dali preč......a aj ked vela ludí tvrdí, že treba čakať, alebo že sa to samé upraví...nemusí to byť váš prípad.......moja mamina vravela, že ked náš brat bol malý, tiež to brali akože sa to spraví........ved nemal problémy, len to nepreťahoval.....a teraz ako kon v 18-tich rokoch skončil na zákroku v nemocnici 😝 .....vadilo mu to pri babách......... 😝 😝

denisenko
16. mar 2011

@letty86 aj my mávame vždy problémy so zmenou prostredia.....sopel je istý 😠 Vikinke zajtra budeme držať palce, nech sa jej to podarí....... 😵

utka
16. mar 2011

@denisenko my sa nechastáme k urológovi...ale chcem skúsiť tú bylinku...

jacka
16. mar 2011

@utka ......čudná preto lebo mne každa dr. aj naša...aj v nemocke v porodnici...vraveli určite sťahovať..........a hned od narodenei.....a Peťkovi to ide už krásne dole 🙂 ....pri Maťkovi sme to asi zle robili.......či čo že mu to museli urobiť u urologa...........................som si povedala že pri druhom nedopustím tú bolesť čo musela Maťko zažiť 😔 ....a zatial sa mi to darí 😉

jacka
16. mar 2011

@denisenko ...moj prišiel čistý.....neboli vonku 🙂 ...fotili sa 😀 😀 😀

utka
16. mar 2011

@jacka mne teda nie...ani v pôrodnici ani nikde...takže je to naozaj rôzne...a prečítaj si tie príspevky na nete...

jacka
17. mar 2011

dobré ránko 🙂

pršíííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😠

@utka ....su rozne názory.....a každy je iný...ale mna nik už nepresvedčí že to netreba ....aj v čakárni ked som bola.....tak sa tam rozprávali dve maminy....že má 4 ročného chlapca a idu na operáciu lebo nevedela že sa to má preťahovať..........a aj tu je jeden 5 ročný ktorý ide tiež........ 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre