Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
17. mar 2011

dobré ránko..... 😵
aj u nás prší...vlastne nie.......leje..... 😝 😝 😝 😝
@jacka úplne s tebou súhlasím.......len neviem prečo to povie tak jedno percento doktorov a zvyšné maminy aby si to cucali z prsta....... 😔
my dneska vegetujeme......tak v pohode kávička, potom variť aj na zajtra, upratovať,a možno si dofarbím vlasy....už by bolo treba...ale sa mi nechce...... 😝 😀

leninka75
17. mar 2011

ránečko!!!!......fuj to bude deň 😝 😝 ..................upršaný...ale mám plán 🙂 .............idem si pustiť angeliku a uvarím si caro, vyložím nohy a majte ma všetci radi 😀 ............môj chlap ide z roboty na bowling, tak ja si urobím pohodičku teraz.....

laurička včera moc plačkala......ani sa jej nedivím........nôžka nebolela, ale zasa ako minule má teplotku 37,6.....inak je spokojná.....vysmiata 🙂 ............a váži 6 640g.......600 g za 6 týždňov............stačí.........

juj moje zlaté maminky chlapcov máte to ťažké ☹ .............nezávidím vám............

jacka
17. mar 2011

@denisenko 😉 ....je to smutné že o tom nikto nehovorí 😔

@leninka75 😵 😵 .....pekne priberá 🙂 .....ale nezašla sa že 😕

jacka
17. mar 2011

ja veru dnes nohy nestíham vyložiť.....som varila.....prala.....teraz pojdeme von....poobede ideme na logo.............vlastne tento týžden nejak nič nestíham 😝

leninka75
17. mar 2011

@jacka .............nezašla sa, ale ambulancia sa triasla riadne 😀

utka
17. mar 2011

Ahojte.
Ja mám na dnes navarené, ale asi urobím poobede lasagne, nech si môže zajtra manžel zobrať do práce na obed...
U nás je škaredo, prší. Ale potrebujem ísť do lekárne, tak pôjdeme aj v daždi ☹...

denisenko
17. mar 2011

@leninka75 pekne .......buchtička 😉 ani ja si dnes nemám kedy vyložiť nohy....ráno som prezliekla postele, povysávala celý dom, da 😉 a prať a potom si chlapi zmysleli, že chcú na obed placky, tak som strvdla pri platni.... 😝 aj tatinko je dnes ešte zatial doma, lebo dosť prší.....sa tu vadili s Niskom, kto pojde na notebook...... 😀 😀

denisenko
17. mar 2011

@utka varíš manželovi obedy do roboty???? 😕

utka
17. mar 2011

@denisenko väčšinou áno, hlavne keď som doma...

denisenko
17. mar 2011

@utka sa tí naši chlapi majú........ 😀

utka
17. mar 2011

@denisenko tak to si píš!!!

utka
17. mar 2011

Už sú hotové...zajtra poruším oddelenú stravu...

jacka
17. mar 2011

@utka ....a čo je hotové..čo mi ušlo???? 😅 😔

@denisenko že ..chlapi maju jednoduchší život..... 😉 ....ešte mu aj dobrá žienka navarí obedík do práce.... 😵 tomu sa vraví láska 😉 🙂 😵

jacka
17. mar 2011

@leninka75 že zatriasla 😀 😀 😉 ...tu nebolo nič citiť 😉

jacka
17. mar 2011

@utka aha už viem......nejak mi ušli písmenká 😔 😉

utka
17. mar 2011

@jacka lasagne...
Viki ich už chutnal a veľmi mu chutia!

jacka
17. mar 2011

@utka ja som to ešte nerobila....a ako je Vikimu?

utka
17. mar 2011

@jacka ja pár krát...ale niekedy to robím s obyčajnými cestovinami. teraz som mala lasagne...robila som ich tak na bolognský spôsob.
Vikimu je celkom dobre. Už sa doma nudí a vymýšľa blbosti.
Včera išiel cikať, tak som ho zastavila, že nech si obuje papuče a on že: "Už sa mi nechce počúvať tvoje reči!"
A dnes si udrel hlávku o dvere a spýtala som sa ho, že kde ho to bolí. On mi ukázal a povedal že:"Tu, kde mám všetky myšlienky. A keby som si ju rozbil, tak by sa mi narušili všetky myšlienky!"
Nechápem, kde na tie reči chodí 😕 ...

jacka
17. mar 2011

@utka 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ............zlatý je 🙂 🙂
to vieš ked je už zdravý tak je živý 🙂 .....a pondelok ho dáš do školky?

aj tvoj muž ich zje?

utka
17. mar 2011

@jacka do škôlky nepôjde. Až v stredu ideme na kontrolu...
Áno, manžel ich zje...prečo?

utka
17. mar 2011

Teraz Viki zapotil manželovi namiesto pasujem ťa, že: "Pasiem ťa za môjho služobníka"... 😀

letty86
17. mar 2011

ahojte
@utka mnam, chúťky mi robíš, aj ja ich robievam a manžovi tiež chutia, podarený vikinko 😅

@leninka75 ako dobre, že sa laurinka nezašla 😉 veru, letí to 😠 už sme mali 5 mesiacov, ďakujeme, liečime sa, maťko má soplíky riadne a vikinka už lepšie
@denisenko vikinka je sklamaná 😒 dnes mala byť tá suťaž v speve, ale bola už včera, tak narýchlo urobili zmenu 😕, a včera nebola v škôlke, ale vraj nemá byť smutná, lebo ju vyšlú onedlho recitovať 😕 😅
@jacka aj mne mudra káže jemne pipík preťahovať, jaaj, ja sa toho bojím, aby som nejak neublížila, tak to robím veeeľmi jemne....aj môj brat bol na obriezku v 20tke
ja som z toho na nervy, keď na jeden problém počujem tisíc rôznych názorov, kto sa má v tom potom vyznať 😖 😝

utka
17. mar 2011

@letty86 veru, kto sa má v tom vyznať?!
Ja som si dnes zohnala tú bylinu, zajtra začíname vymáčať...

jacka
18. mar 2011

ahojtééééé......
@letty86 ..chuda Vikinka......to ako možu takto s detmi........ ☹ .......ked bol Peťko menší tak mu to preťahoval muž.....a aj dr. pochválila že ako fajne to má....a teraz už len ja........a treba to aspon do 3-4 rokov....aby sa nezrástla.....inak by to bolo zbytočné.........................veru jemnučko....a najlepšie ked sa kupe 😉

@utka podarený je...tomu včera išlo 😵 ......................len tak som sa pýtala.....či zje....zo zvedavosti 😉

utka
18. mar 2011

Ahojte!
dnes sme hore už od 7:40 😔

jacka
18. mar 2011

@utka ...my od 5.30....všetci.... 😝 😝

jacka
18. mar 2011

mám pocit že už asi ani neprestane pršať 😝 😝 😝 😝

utka
18. mar 2011

@jacka tak skoro?
No to s tým daž´dom...hrôza.
už som aj ja nejaká nachladnutá a škriabe ma medzi nosom a hrdlom ☹...

jacka
18. mar 2011

@utka .....skoro.......ale zvykneme o tej 6 tak sa dalo 😉

aj na teba niečo lezie... ☹

muž ráno volal ked šiel s MAťkom že v susednej dedine už vela netreba a voda pojde von

leninka75
18. mar 2011

ahojte!!..............prší, prší len sa leje.. 😠 😠 😠 😠 .................veru už zasa začínajú záplavy..na východe je stupeň 3 ..a už to začína blbo vyzerať aj v BB kraji, tam že je 2 ☹ ................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre