Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. sep 2011

inak.......ty si riadna závisláčka....😀 😉

utka
10. sep 2011

Ahojte!
@jacka išla by som na jarmok. Sme u našich, ale BB máme dosť ďaleko.
@denisenko tie soplíky sú z prechladnutia, to viem, lebo bola veľmi studená voda vo štvrtok. Kúpať sme sa chodili celé leto a nič...
Noc bola hrozná. Chúďatko moje, nedalo sa mu dýchať kôli zapchatému nosu ☹...

denisenko
10. sep 2011

@jacka veru...stala sa zo mna závisláčka...... 😀 ...moji zlatí už sú na ceste....hádam, kým sa večer vrátim z práce tak už budú aj doma....pri troche šťastia..... 😉 musím navariť na zajtra, nech majú čo jesť.... 😵 ráno som nemohla spať, tak som poupratovala, spratala prádlo, prezliekla postele a nachystala si všetko na varenie.... 😉
ja fakt neviem oddychovať-..... 😀

denisenko
10. sep 2011

@utka hm...tak sa rýchlo zase vyliečte.... 😉

denisenko
10. sep 2011

asi tu budem dneska sama.....čo už.. 😵 aspon sa pochválim, ako som si fantasticky navarila.....mrkvovú kremovú polievku a mäsko na smotane s cestovinami.....mnam...... 😉 zas budem večer v robote vyzerať ako takmer pred porodom.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. sep 2011

tak...končím s týmto jednostranným dialogom..... 😀 chôapi vraj prídu tak za dve hodiny, takže ma asi bude čakať na večeru tlačenka.....slinky moje..... 😀

jacka
10. sep 2011

@denisenko ja som túúúú...... 😉 .............no čo ako dorazili tvoje lásočky........ 🙂 🙂 ......................nooooale si riadna šikovnica šikovná...........a tá polievka je dobrá....mne velmi mrkvu že eeee 😝 😝 ......tak by som ju skusila..........
však ked si taká šikulka si mohla aj ku mne skočiť vyriadiť.........periny som prezliekala v pondelok to nemusíš 😉 😉 😉 😀 🙂

jacka
10. sep 2011

@utka mal by byť jarmok buduci týžden vo ZV.......ale je to riadny ťahač prachov.... 😠 😠 😝 ....................ako je Vikimu?.......juj nezávidím vám ☹ ☹

jacka
11. sep 2011

ahojte..............vonku krásne tak sme nik ani kuk?:.....

utka
11. sep 2011

Ahojte!

@jacka tak super, že je jarmok vo ZV budúci víkend.
@denisenko tak ako Denisko?
No Vikimu je už trošku lepšie...No dnes som sa riadne zľakla, lebo celé doobedie prespal. Aj keď sa zobudil, tak tvrdil, že mu je zle a zase zaspinkal. Ale o jednej sa zobudil a už bol fit. Soplíky ešte trochu má, ale do škôlky ho zajtra dám. Len asi nepôjdeme v utorok plávať...

jacka
12. sep 2011

ahojte....@utka to pekne spinkal..........idete teraz do Zv?

@denisenko ...no ako?....

denisenko
12. sep 2011

dobré ránko.... 😉
včera som ani nekukla.....nejako nebolo čas..... 😵 joj, dieťatko moje...stále sa pýta, či už neodídem..... 😉 včera aj plakal, ked mi hovoril, že mu bolo smutno..... ☹ ale už sme všetci spolu....tak je super..... 😉

a máme nový PC....hurááááááá 😉

denisenko
12. sep 2011

@jacka aj si sa povozila na kolotoči????? 😀
@utka možno bol len unavený...hlavne že je už lepšie.....sople tečú aj mne, ale ja aj strašne kýcham, to vyzerá skor že som na niečo alergická.... 😠 už som si myslela, že po 10 rokoch mám od alergiii pokoj.....asi nie.....

jacka
12. sep 2011

@denisenko bola som na jednom aj s Peťkom....a dosť-...ten mal s toho väčšiu radosť ako ja..... 😀 😀 😝 ........

jacka
12. sep 2011

@denisenko ale zlatinko......ved ho už neopustiš....... 😉 😉 🙂 🙂 ......ved ked bol na Sk tak neplaka za tebou...alebo..... 😕

jacka
12. sep 2011

už by sa mohla aj leninka ozvať.....

jacka
12. sep 2011

vidím že som tu sama.....ideme sa bicyklovať 🙂 😎

leninka75
12. sep 2011

ahojte!! 🙂 🙂 🙂

všetkým narodeninovým aj meninovým oslávenkyniam prajem dodatočne všetúčko najlepšie!!!...cmuuuuuuuuk! 🙂

leninka75
12. sep 2011

ako sa mi máte? .....dajte niektorá stručný prehľad minulotýždňových udalostí nech som v obraze 😉

utka
12. sep 2011

Ahojte.

@leninka75 vitaj!

@jacka ideme cez víkend do ZV, dúfam, že nebude Viki chorý...
Dúfam, že bol ozaj len unavený. Cez prázdniny spinkal aj do desiatej, tak ho ten prvý týždeň vstávania do škôlky asi dosť unavil...kým si zase zvykne.
@denisenko mne sa včera Viki zobudil s plačom, že mal smutný sen. Vraj niekam šli s tatinom, ja nie a že mu bolo za mnou veľmi smutno. Taký bol rozľútostený a plakal, tak sme sa riadne vyľúbili a bolo dobre.

leninka75
12. sep 2011

@utka ..no diki!! 😀 😀

utka
12. sep 2011

@leninka75 a kde si bola minulý týždeň?
Ani neviem, čo je tu nové?
Detičky chodia do škôlky. Mne Viki nachladol na plávaní, deni má už Deniska doma, jacka nevie, čo s voľným časom, keď je doma len s Peťkom 😉...

leninka75
12. sep 2011

@utka ..vďaka za info 😉.......viki už pláva sám??......takže mu vypĺňaš voľný čas, ešte si ho dala aj na niečo iné?.......
minulý týždeň som makala jak ďas...neskutočne zanedbanú domácnosť som mala po prázdninách 😝 😝 😝.....bývali sme skoro stále vonku, a keď sme boli dnu, tak baby len rozťahovali všetko a nebolo toho kto by to upratal...tak som minulý týždeň všetko vyupratovala, okná, skrine, v podstate také riadne vianočné upratovanie...mákla som si, ale teraz mám z toho strašne dobrý pocit!!! 🙂 🙂 🙂 ....a už len chodím a teším sa z toho 😵 😵 😵 😵

@denisenko...predpokladám, že takmer stále v práci, že jo? ☹...a ako sa má naša žubrienka? 😵.......sa tešíte, že ste už spolu!!!

@jacka...no veď konečne trošku voľného času!!!....ešteže existujú škôlky!! 😀 😀 😀

leninka75
12. sep 2011

viete ako som sa bála prvého školkového dňa?!.....som čakala slzičky,ale Lilka je strašne pyšná, že je predškoláčka, takže konečne aspoň jeden rok sa zdá, že bude do škôlky chodiť celkom rada..a ešte aj dostali dobrú pani učiteľku, tak sa teším........táto pani učiteľka nám na rodičku hovorila, že bude deti posielať po dvoch na riadne vyučovanie k prvákom, aby videli ako to chodí na hodine v škole a aby potom vedeli do čoho idú....sa mi to páči.......a vaše detičky ako??......bez slzičiek??..

utka
12. sep 2011

@leninka75 Viki bez slzičiek...tiež je z neho veľký predškolák.
Ešte nepláva sám, majú inštruktorku. Jeden inštruktor má na starosti dve detičky. A v škôlke som ho ešte dala na angličtinu a šach. Tak uvidím, čo z toho bude...

jacka
12. sep 2011

@leninka75 noooo vitááááááj 🙂 🙂 🙂 ......
že predškolákov...ach jáj ...ved len nedávno sme rodili ☹ 😉 ...................nám zas kázali kupiť úbor aby sa prezliekali hore...a naučili riadne skladať veci........no uvidíme .......

my máme zas tú istu učku....čo Maťkovi vadí....som dufala že dostane tú druhú.....no čo už ....musíme vydržať

@utka mne zas povedali že ho nemám dávať na žiadny cudzí jazyk kedže ešte neviem čisto rozprávať.....

Maťko už v pohode........to bolo len chvílkove..tak som rada.... 🙂

leninka75
12. sep 2011

@utka .....zlatko!!...sú už veľké tie naše júlovčiatka 😵 ....ten plavecký koľko trvá, celý školský rok?

leninka75
12. sep 2011

@jacka 🙂 🙂 🙂 .......aj my sme museli priniesť úbor, čo je zasa celkom dobre pre Lilku, lebo aj tým sa líšia od malých detí 😀 😀 😀 😀 ........inak keď som sa pýtala, či máme priniesť nejaké pomôcky, sa mi učka smiala, že čo si veď na každého predškoláka sú od štátu dotácie......a čo maťko, nechcel do škôlky?? 😕

jacka
12. sep 2011

@leninka75 ani ja im tam nič nedonesiem..... 😠 😠 ...........čo si jej dala za úbor................nie nechcel....že už nikdy.....ale si to rozmyslel.....zistil že kolko kamošov tam má.... 🙂

ideme sa chystať pre Maťka....... 🙂

leninka75
12. sep 2011

@jacka ....ach tie deti..to nikdy nevieš čo si zmyslia 😠 ...ale dobre, že Maťko si to rozmyslel 😉 ....Lilke som dala, tepláky s bundičkou, tričko zatiaľ s krátkym rukávom a ponožky, aby si mala čo obuť keď príde v sukni a silónkach....učka hovorila,že to máme brať v piatok prať, ale povedala som si, že na to koľko cvičia stačí prať tepláky tak raz za 2-3 týždne......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre