Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
30. okt 2011

lúčim sa..možno zajtra stihnem kuk, ale neviem keď naša škôlka má prázdniny, tak nejako mám málo času keď je aj Lilka doma........

@jacka ............držím vám zajtra palčeky, nech to máte rýchlo za sebou!!!

pa

utka
30. okt 2011

Ahojte!
@aninka29 Simonke prajeme všetko najlepšie k meninkám.
@jacka držíme päste!
Ja som už tiež zúfalá...Viki dnes dopapá ATB, ale hrdlo má stále hrozné ☹. Mandle veľké, červené, na jednej má biele fľaky. Asi dnes zbehneme na pohotovosť...

jacka
30. okt 2011

@leninka75 kuriatko s ryžou..a slepačiu polievočku.........
chalani vyrezávali tekvičky......tak už možu prísť strašidlá 😀 😀

jacka
30. okt 2011

@leninka75
@utka dakujem.......dufam že nás aj spravia zajtra.....aj ked idem s tým že nás asi neurobia ☹ ☹ ☹ ......nezávidím vám......bodaj by ste boli už zdravý

jacka
30. okt 2011

chlapi mi šli na futbal......dufam že tak skoro neprídu............ 😀 😀 ....aspon im bábovku napečiem

jacka
30. okt 2011

pre Maťka....nakázal si malinkú bábovku 🙂

jacka
30. okt 2011

no.....a už prišli......som si nestihla ani nohy vyložiť 😀 😀 😀 😉

denisenko
30. okt 2011

@aninka29 aj my sa pripájame k blahoželaniu, aj ked takto neskoro....Simonke všetko naj, naj, naj, vela mzdravíčka, dobrú sestričku a milujucich rodičov.....cmuuuk 😵

denisenko
30. okt 2011

@jacka šikulka si....do akých formičiek si to robila??? 😉

denisenko
30. okt 2011

juj, mne ani posun času nevadí, ja som unavená permanentne....non stop...... 😝 Denisko šiel včera spať niečo po osmej večer a zobudil sa dnes o štvrt na osem...starého času...takže po novom o štvrt na sedem, čo je u neho úplbne normálny čas...takže si asi ten posun ani nešimol....... 😀 a dnes mi zas zahlásil: + maminka, už viem, čo bude to bábätko...dievčatko.....??? 😕 😕 😕 kukám na neho, že prečo? a on: lebo mi s tatinkom sme dvaja chlapi a ty si sama...tak to musia byť dve dievčatá a dvaja chlapi...... 😀 😀 😀 mudrlantko malý.... 😵

aninka29
30. okt 2011

@utka @denisenko ...ďakujeme kráááásne 😵 😵 😵 😵
@denisenko múdro rozmýšla tvoj chlapček 🙂 ....zlatý 🙂
@leninka75 oslava bola včera, dnes a bude aj zajtra 😉 😉 ...včera s mojími rodičmi taká mini pici...dnes došli kmotrovci......a na zajtra sa pozvala Simonkina kamarátka 🙂 ....Simonka je natešená asi viac ako na narodky,už od štvrtku dostáva samé darčeky
@jacka normálne by som si zahryzla do bábovečky..vyzerá byť mňamková...určite aj bola 🙂 ...určite sa po nich len zaprášilo,že 🙂

leninka75
31. okt 2011

ahojte!!!.....

@utka..to mi je ľúto, že liečiky nezabrali ☹..boli ste na pohotovosti?...čo vám povedali?

@aninka29..sa Simke nedivím, že je nadšená!! 😵...aj mne by sa to páčilo 😵....a ako prežívala oslavu Sabka?.....dnes má Simka prázdniny či je v škôlke?

@denisenko ...zlatý chlapček, dopraje maminke pomocníčku 😵 😵 ............ako tvoj cukor?...

@jacka..mňam!!..určite sa po nich len tak zaprášilo!! 🙂

leninka75
31. okt 2011

čo mi urobila Lolka??!! 😠 ...rozgumičkovala asi 20 pexes a zmiešala ich 😀 😀 😀

aninka29
31. okt 2011

ahojte 🙂
@leninka75 Sabka mala všetko úplne vieš kde 😀 ......zlobrík zatiaľ nerieši oslavy ...ale aj to bude 😉 .....Simonka má prázdniny..do škôlky ide v stredu..ani tanečnú dnes nemáme
ja som bola ráno o siedmej pre malého synovca,lebo švagriná musela ísť do nemocky za malým,lebo dnes je velká vizita a bude sa rozhodovať,či mu už spustia nožky dole...dúfam,že hej................takže mám doma tri deti.....nechcete????...predám zadarmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 sa nenudíš pri Lolke,že 🙂 ......tak len preberaj 🙂

leninka75
31. okt 2011

@aninka29 .....juj Sabka 😀 😀 ............ti nezávidím 3 deti doma 😝 ..malý má koľko rokov?.....snáď už drobcovi nôžky spustia, ako dlho to tak mal?....... veru popoluška je oproti mne amatérka 😀 😀 😀

aninka29
31. okt 2011

@leninka75 maličký ma rok 🙂 ...ale stihla som si pri nich upratať spálňu...potom sme šli vonku,pohrabali sme lístie z trávnika........šikula som??? 😀 😀 😀 😉 ..................ale už šiel maličký domov........no a synovcovi spustia nožky vo štvrtok...ležká tak už mesiac 😒 ...vydrží.......a predstavte si,pred pár dňami tam došlo 2ročné dievčatko,tiež so zlomenou stehennou kosťou,tiež musí takto visieť,chudinka malá ☹ ......vraj vyliezla na skriňu a spadla a skriňa na ňu...ach bože ☹ ☹

aninka29
31. okt 2011

idem ja upratovať...poobede čakáme návštevu 🙂

denisenko
31. okt 2011

halo, halo..... 😉
@aninka29 vy sa teda máte, že stále oslavujete.... 😉 my budeme zajtra......ale len tak skromne súkromne.....idem do práce a tatinko asi tiež, takže Denisko si bude musieť vystačiť s tetou Heidi..zlatá to osoba..... 😉 😉 veru, Denisko je malý mudrlantko...ale teší sa, že bude mať súrodenca, každý den chodí počúvať, či žblnká v brušku.... 😵 😵 😵
@leninka75 pexeso roztriedené????? 😀 😀 😀 šikovné dieťatko....... 😀 😀 😀 moj cukor je v pohodičke, len si dávam pozor, čo jem....ale dá sa...... 😵 kludne si dám aj mini čokoládu..ale len v práci, tam to spálim...doma už žiadne sladkosti....... 😠

jacka
31. okt 2011

ahojte,,,,..............

tak už to máme za sebou.....aspon niečo......Maťko bol zlatý...ani nezaplakal ked ho šli uspávať........pekne sa nadýchola zchvilu hajal.... 🙂 ..........výsledky o 2týždne......som sa pýtal dr.....že čo si ona o tom myslí či áno alebo nie.....takže vraj viac áno.....ale budeme múdrejší ked prídu výsledky.....ked sa zistí že áno tak možeme naklusať aj my s mužom 😝
idem si vás prečítať

jacka
31. okt 2011

@denisenko no zlatý je NIsko...ako myslí na teba-.......... 😵 😵 .....som zvedavá aký bude ked sa maličké narodí......ty to ideš kedy na kontrolu?:..16?.....

@aninka29
@leninka75 bábovečky boli že mnam.....ale to som urobila len tých 6ks.......ostatok som naliala do velkej formy.....Maťko chcel maličké...a tie zmizli ...ani som nestihla ponuknuť 😀 😀 😀
@leninka75 no vidíš.....ako sa ti postarala o zábavku 😵 -----ešteže ju máš.... 🙂 .......

jacka
31. okt 2011

@aninka29 tie zlomeniny žiadna sranda ☹ .....inak to synovec ako znáša?..už neplačká?......a pekne sa mu to hojí?

aninka29
31. okt 2011

@jacka to som rada,že to už máte za sebou 🙂 ...držím silno silno prsty,aby boli výsledky v poriadku 😵 ....s tými bábovečkami nás ponúkneš nabudúce 😉
synovec je už v pohode....zvláda to......len ten prvý týžden bol hrozný...aj teraz sem tam poplačká,ked na neho príde.....ale málo...statočný je 🙂

denisenko
31. okt 2011

@jacka 14-teho....... 😵 😵 😵 už aby to bolo.... 😵 😵 😵 😵
@aninka29 mesiac v nemocnici, tak to je výkon......nezávidím nikomu..... ☹

leninka75
1. nov 2011

ahojte!!.........
@jacka ........to akože aj vám s mužom by robili biopsiu? 😕

@denisenko............už som sa išla opýtať, že čo oslavujete 😀 😀..........ale vieeeeeem..............môjmu zlatému zaťkovi prajeme všetúčko najlepšie, zdravíčko a krásnu sestričku 😉!..cmuuuuuuk!!

@aninka29 ....jasan šikulka si! 🙂 ...........

jacka
1. nov 2011

ahojte.....

@denisenko .............všetko najlepšie vela zdravia.......dobrých rodičov....a zdravého súrodenca 🙂 .....cmuk 🙂 😵

jacka
1. nov 2011

@leninka75 ano......sa teším 😝 .................ty čo porábaš?.....
my sme samy........muž šiel makať....tak mu treba 😀 😀

denisenko
1. nov 2011

dakujeme velmi pekne za všetky blahoželania...... 🙂 Denisko nemohol spať od pol jednej v noci, čo bol taký zvedavý na darček.... 😀 sme sa super vyspali.....potvorka moja..... 😀
@jacka aj moj muž maká...ja som bola v robote od 9-tej do pol jednej....načo viac.... 😀 😀 😀 stačí, pozbierala som tringelty a šla domov..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj sopm si chcela trošku pospať, ale rovno oproti nám je kostol a je omša...mikrofony sú aj vonku, takže počujem aj cez zavreté okná....čo už..... 😝 😝 😝

Denisko spinká...tak hádam pomaly pojdem vytiahnuť kufor...aspon ho oprášim.... 😵 😵 😵 😵 máme síce ešte dva týždne...ale ...aspon sa poteším........ 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. nov 2011

joj, som zabudla....ten moj drobček bol včera celý den čilučký až strach...ale aspon viem, že tam niekde vnútri cvičí..... 😀 😀 dneska mi šefkin syn vraví: Iva, ja stále na tebe nevidím, že si tehotná.... 😀 😀 😀 som sa zasmiala....reku a to brucho je čo? ...že : to si sa iba prejedla......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
1. nov 2011

Ahojte! Už sme domka.
@denisenko Deniskovi prajeme všetko najlepšie k meninkám...
@jacka držím päste, nech je všetko OK.
Viki má stále velikánsku ľavú mandľu. Mykóza je fuč, zabral sirupček, čo mu dali u pani doktorky...

aninka29
2. nov 2011

ahojte 🙂
@denisenko aj my prajeme Niskovi všetko len to najlepšie a najkrajšie 😵 😵 😵 😵 ...hlavne zdravíčko 😵 😵 ...cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
baby,mne bolo včera tak zle,že ja som myslela,že mi je konec ☹ ..a to sme mali návštevu........išla mi prasknúť hlava...na záchode som bola častejšie ako pri návšteve....neviem čo to ☹ .........ale tehotná určite nie som 😀 ...lebo samoška hned každý to budú dvojčatá,to bude chlapec,to bude dievča 😀 ..mala by somuž fakt skočiť za lekárom,nech ma pošle niekam na neurologiu alebo neviem kam s tou hlavou ☹ .......dosť často mám teraz tie migrény
som si privstala dnes...včera som nemala síl nachystať Simke veci do škôlky....kedže mala meninky,tak berie pre detičky aj sladkosti......len ich musím dať viac,lebo Simi chce porozdávať aj v malej triede,lebo tam má tiež veľa kamarátov......................ešte dobre,že môj muž robí v zahraničí,lebo mi doniesol také šikovné mini sladkosti v krabičkách 🙂
doobedu pôjdem za synovcom aspoň na 2 hodky....potom hned utekám za ockom do nemocky aspoň na chvílu /je po operácii ďalšej,leží ešte na jiske,takže dlho tam byť nemôžem/,lebo mama to dnes nestíha....a potom pre Simi do škôlky a na tanečnú....a potom zase odpadnem 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre