Herný notebook

27. nov 2023

Poradte herny notebook. Chcem prekvapit syna. Dakujem

klarissa25
27. nov 2023

A aký máš rozpočet?

stellarphoenix
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uhnakova
27. nov 2023

Mali sme dva herné notebooky Asus po sebe, boli úžasné, prvý vydržal 11 rokov, druhý 12. Boli kupované vzdy vo veľmi drahej výbave, preto sme to s nimi potiahli tak dlho. Ak budeš šetriť, po troch až piatich rokoch sa na ňom nebude dať hrať. Takže rátaj okolo 2000 a viac eur.

mira0611
27. nov 2023

MSI GF63 THIN 11UCX-1616CZ ČIERNY

mira0611
27. nov 2023

Ahoj, ja som chcela synov pomerne dobry, hry na tom ficia stale super na novsi notebook, kedze siel na strednu, mal narok aj na digitalneho ziaka a bohuzial teraz zrusili projekt tam som mu narychlo musela kupit. MSI maju take notebooky, ktore su cenovo dostupne a maju dobry vykon, aj na ucenie a projekty mu skvele posluzi.
Na heurek si vies dat filter herny notebook a rozne parametre si nastavis podla Vasich priorit, dobre hracske notebooky maju aj v o2.

tinka8512
27. nov 2023

Notebook neodporucam, casom ho "vyrastie" a nebude sa s nim nic dat robit,v PC sa daju veci pomenit, dokupit. Hovorim zo skusenosti. Urcite radsej PC

duunlo
27. nov 2023

Radsej mu kup desktopovy PC, vyjde trochu cenovo lepsie a dokazes sa viac vyhrat s parametrami, kedze je viac na vyber komponentov, z ktorych si ho vies vyskladat, respektive do buducna tunovat. Ale zase na druhu strane, potiahne aj do buducna novsie hry, akurat na nizsie detaily. Neskor aj syn vyrastie a uz sa nebude hrat😅

egonsk
27. nov 2023

Ak nechces na kupe herneho notebooku financne vykrvacat, tak sa vzdy via oplati kupit herne PC, hoci aj skladacku. Navyse dieta sa urcite viac pot3si hrat na klasickej/hracskej klavesnici a vacsom monitore, ako sa trapit u tazkeho notebooku (herne nie su urcene na bezne nosenie, tak je to aj nq vahe citit) s blbou klavesnicou, malo portami, odchadzajucou baterkou, hlucno fuciacimi ventilatormi, atd...
Ale na druhu stranu si nespecifikovala, co si predstavujes pod tym pojmom ty, takze pokial sa bude hrat piskvorky, pipe mania, wurmi, dizzy, pinball ci supermario tak na to mu postaci aj secondhand za 100vku ;)

autor
28. nov 2023

Skoda že z toho vsetkého som rozumela len asi prvú vetu 😅 ale nie...kedze to chcem ako prekvapenie, myslela som, ze to bude jednoduchšie. No asi bude najlepsie sa ho spýtat..

judar
3. dec 2023

Lepsie je kupit notas cenou okolo 700-1200€ max...dat okolo 1500-2000 aj 3000€ za notebook je cista sialenost kedze je to notebook nie pc a uz len kupou strati na cene nehovoriac keby ho chces po case predat horko tazko ho predas co i len za 2/3 ceny nieto este polovicu kedze doba ide stale do predu a kazdym rokom vyjde niekolko novych druhov a modelovv roznych notebookov a hlavne grafickych kariet kde potom tie najnovsie znizuju ceny tych predchadzajucich....a to sa staci pozriet na bazare kolko ich tam je nahadzanych len kvoli tomuto