Hľadám kamošku - Košice

donnam
25. dec 2018

Zdravím.
Nikdy by som si nepomyslela, že to budem riešiť takto, ale už ma fakt nič iné nenapadá :D
Už 4 roky bývam v Košiciach, no za ten čas som si nedokázala nájsť kamošku na pokec, na kávu, proste spriaznenú ženskú dušu, ktorú každá tak veľmi potrebujeme.
Už sa cítim až trápne a zúfalo, že nikoho nemám a hľadám si kamošku práve tu :D Ale ako sa hovorí, zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé riešenia ...
Prajem príjemný zvyšok večera!!

cibulka79
25. dec 2018

@donnam v dnesnej dobe je to dost tazke-(

donnam
autor
25. dec 2018

@cibulka79 ale nie, ono to je velmi jednoduche :D staci ist von a najst si kamosku :D :D :D

loliki
25. dec 2018

@donnam Kolko mas rokov? Najdi si kamoša. Prečo si mysliš, že každá potrebujeme tak veľmi spriaznenú ženskú dušu? Ja nepijem kávu, čaj si uvarím doma a nemám čas na vysedávanie a klebetenie. Začni robiť niečo dobré a užitočné. 🙂

donnam
autor
25. dec 2018

@loliki No a kde si toho kamosa mam asi najst? Alebo ako? :D
Ja sa potrebujem vyrozpravat, ale neda sa chodit po ulici s napisom na cele, ze hladam kamosku na dlhe zimne veceri

donnam
autor
25. dec 2018

@loliki Nieco dobre a uzitocne uz robim, ale sama. A nebavi ma byt vkuse sama

loliki
25. dec 2018

@donnam 🙂 neviem kolko mas rokov. Napr na to existuje zoznamka. Moja dcera ma 6 rokov a tiez ju trápi, za koho sa vyda a ako si najde manzela. Tak som jej povedala, ze v jej veku som ani ja nevedela za koho sa vydam. Ale moze sa uz teraz modlit, aby bol ten chlapec dobry a aby sa potom stretli.

danielkadandy
4. feb 2019

@donnam ahoj a kolko mas rokov? Ja som druhy rok v Kosiciach a tiez by mi padlo mat nejaku dobru kamosku 🙂

donnam
autor
4. feb 2019

@danielkadandy Ahoj, 24. Mne uz zacal piaty rok v Kosiciach a ziadna slava teda :D

assty
12. feb 2019

@donnam necit sa zufalo. Nie si sama 😁
Som na tom uplne rovnako. Je tazke najst cloveka, ktory ti ozaj sadne

assty
12. feb 2019

@danielkadandy moj pripad 😉

emma989
14. apr 2019

Ahojte🙂 som z KE, mám 22 a tiež hľadám kamošku, kľudne napíšte správu 🙂

nika3136
14. apr 2019

@donnam Ahoj, úplne viem ako sa cítiš. My sme sa pred pôrodom presťahovali do cudzieho mesta, už prešiel rok a ja tu nepoznám absolútne nikoho 🤦 len ja, malá a priateľ. Je to hrôzostrašné. Kým som chodila do práce bolo to ešte znesiteľné. To isté som hovorila aj ja, že sa asi postavím na ulicu s nejakým nápisom na hrudi 😄 držím palce ✊ čím je človek starší, tým je zoznamovanie komplikovanejšie

3michaela23
29. nov 2020

@donnam odkial si konkretne z ke

s1234
4. apr 2022

Tiež hľadám kamošku. Mám 24 🙂 KE alebo PO

danka114
3. apr 2024

Ahoj neskoro ale ak chceš kľudne napíš