Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
7. okt 2009

ona je este k tomu lekarka tak hadam vie do co ho ide, ale ked mi o tom rozpravala tak ma aj nadchla tym ale ona ma vacsie skusenosti a predsa len je odomna o 10 rokov starsia tak hadam vie co robi 😅

jeliska
7. okt 2009

praveze nie ona chodi tej porodnej asistentke raz do tyzdna

denduska
7. okt 2009

hej a este v jednom fore to zabili vetou - ze lepsie nez zatlacit na brucho je pouzitie kliesti alebo vakuumextraktora...tak takuto somarinu moze fakt vypotit len korunovany vol, kto nevidel tie klieste, asi ani netusi ze to nie su len take kombinacky.... 🙄 no ale nebudem sa rozculovat, nech si kazdy rodi kde chce, ale ja doma nebudem...znie to sice pekne, poeticky ale aj tak 😝

mirustek1
7. okt 2009

ved je to kazdeho osobna vec,to je moj nazor,ze by som do toho nesla......nech jej to hlavne dobre dopadne

ozaj-dali ste si niektora odobrat pupocnikovu krv?

denduska
7. okt 2009

tak po piatich detoch, snad to bude ok...ja som videla porod 7.dietata, tam ozaj stacil len brankar 😅

denduska
7. okt 2009

idem si umyt zuby, predpokladam ze ochvilku sa Emmka ohlasi...
mirustek my sme si nedali, ale manzel pri druhom uvazuje ze dame...este sa rozhodneme...tiez neviem ci to nie je len taky obchod so strachom...ktovie... 😕

mirka099
7. okt 2009

baby ahojte, ste tu este niektora? 😕

mirustek1
7. okt 2009

ani mi sme si pri prvom nedali,ale teraz nas nahovarali,ja som nechcela,ale moj muz sa nechal obmakcit,ze keby niekedy nebodaj nieco sa stalo,aby nemal vycitky,ze peniaze sme mali a nedali sme to,

mirustek1
7. okt 2009

no mirka vitaj.uz sme sa bali o vas

jeliska
7. okt 2009

dendi to vazne 😒 no na niektorych ludi nemam slov.Ja som zazila tu v porodnici, ze jedna mamina podpisala, ze chce iba alternativny porod a za niíc na svete cisarsky.No a ked kamoska ju rodila tak nastali komplikacie a chceli rychlo cisara lebo babo bolo omotane snurou, lenze ona po nich kricala ze ani za svet.Tak jej urobili po voli a babo sa pravdaze narodilo ale ma trvale nasledky .Teraz ta mamina zaluje porodnicu, ale nic nezmohla.Kamoska mi hovorila ze miluje hlavne tie maminy ktore su vysokoskolacky s dvomi titulmi a vsetko najlepsie vedia 😝
miri ja nie

jeliska
7. okt 2009

mirka vitaj tak ako kubko spi?

mirustek1
7. okt 2009

mirka ako malinka?

jeliska-neviem co zaluje,ked si zato moze sama

mirka099
7. okt 2009

dakujem ze na nas myslite... dr nam zatial atb nedala, ze vycka do piatku ci to neprejde 😕 😕 😕
dnes rano mal 38, cez den len mierne zvysenu,ale teraz vecer zase 39,2. Dala nam brufen sirupcek na teplotu, vraj je lepsi ako panadol, a ze ich mam striedat. dala nam aj diazepam, koli krcom v horuckach. tak som zvedava ako bude spinkat od neho. ale asi nie bohvieako lebo od siedmej ako zaspal uz bol dvakrat hore ☹
a rano nesiem moc, dnes sa mi neporadrilo zachytit. tak som sla do lekarne a kupila tie sacky. baby vy ako chytate moc? mam mu to normalne dat na pipika a cakat?? ci riadne aj zabalit do plienky???? no netusim ako sa nam to podari.

ale sa bojim, taky je horuci, apaticky.. v zivote som ho nevidela sediet v kresle viac ako 15 sekund. teraz aj hodinu sedi a kuka rozpravky 😢 😢 😢 svagrinna mi vravela ze takto aj ona s Filipkom zacinali, iba teploty a potom sup do nemocnice ze zapal mocovych ciest...alebo ladvin??? no uz neviem teraz...

mirka099
7. okt 2009

mirustek?? malinka??? 😨

mirka099
7. okt 2009

😀
boze baby tak mi je ho luto... pride ku mne a iba stiskat sa chce, na rukach... bojim sa este nebol takto chori...

co hovorite na postup dr??? jaaj este vravela ze ma virus, nejaku chripku.. a z krvnych testov co brali minule krv, vyslo ze je chudokrvny.. to je presne to ze absolutne nechce ovocie, zeleninu.. dala mu aj zelezo, ze z toho by aj mal lepsie papat 😒

cessy
7. okt 2009

ahoj mirka, no konecne.... 😵 uz sme sa bali

mirustek1
7. okt 2009

mirka-prepac preklep,malinky...
je mi to luto,nechcem ta strasit,ale my sme presne takto zacinali,Emka len sedela a bola bez nalady a mrnkala stale,preto som ti pisala,ci nevysetria moc.
ja som ju rano umyla a postavila do vane,pustila vodu a cakala,vsera sa mi nepodarilo,ale dnes ano,tiez som kupila aj tie sacky,v nemocke sme to robili tak a normalne som ju zabalila s nim aj do plienky,alebo ho rano posad vyzleceneho a cakaj,ci sa mu nepodari vycikat,................................vela statsia,drzim palce

mirka099
7. okt 2009

jeli tej zene by som zakazala byt matkou !! 🙄

ja vodicak mam, ked som vsak bola tehu a vracala som sa od dr. tak som mala mensi tukanec.. nic vazne, iba auto poznacene 😖 😖 a odvtedy sa bojim.. idem ale ako pos.ata 😀

tu ste este?

jeliska
7. okt 2009

MIRKA SKUS RANO HNED AKO VSTANE DAT HO NA NOCNIK A POTOM Z NOCNIKA DAT DO SKUMAVKY, vacsinou sa deti vzdy po ranu vycikaju 😅 a neboj sa hadam to take zle nebude moooc drzime palceky

mirustek1
7. okt 2009

mirka-my sme chodili takto 5dni k dr,a tvrdila ze zubky,moc ju nenapadol,az ked som uz ja sa tam hadala pomaly,ze vidim ako ona uplne upada,ze musi mat niake bolesti,mne nikto neporadi ten moc,teraz by som uz bola mudrejsia

cessy
7. okt 2009

mirka ja ked som malemu brala moc.... na pisulacika sacok, ten z lekarne a zabalila do plienocky, ale poriadne ho poumyvaj ked mu ho budes davat 😉

jeliska
7. okt 2009

mirustek si ma predpehla 😢 😀 😀

mirustek1
7. okt 2009

ale ak ten ma byt sterilny,nemoze prelievat z nocnika,to musi priamo cikat

mirka dali ti aj sterilnu skumavku?lebo ja som musela do takej,ak nemusis do sterilnej,tak najlepsie je ten nocnik

cessy
7. okt 2009

ozaj ktore uz nocnikujete???teda davate deticky na nocnik?? 😕

jeliska
7. okt 2009

aj nasa elina bola chodokrvna ale potom nam tiez dali aktiferin a uz sa jej to upravilo 😅

mirka099
7. okt 2009

mirustek tak dik za tipy.. ja si to neviem predstavit dufam s nam to podari. uz som mu moc brala , ked bol maly.. ale to cikal len co som ho rozbalila.. vzdy spustil fontanku.. skoda ze to uz nerobi aj teraz 😀
problem je v tom, ze on ma takeho maleho pipika, ze v sacku neostaneno 😠 t 😀
ak dufam ze sa z tohto dostaneme.. ale neviem si predstavit co s nimi robia v nemocnici.. ved lezat a brat lieky moze aj doma, nie??

jeliska
7. okt 2009

tak ho poumyvaj prevarenou vriacou vodou a nechaj uschnut a mas to ako sterilizator 😉

mirustek1
7. okt 2009

aj Emka bola chudokrvna,ale uz je OK,tiez jej dali zelezo,ale z neho velmi zapeka,tak som jej ho prestala davat a upravilo sa jej to,neviem ci aj Mirka nemala problemy s kakanim s malym,tak jemu to asi nebude dobre

jeliska
7. okt 2009

cessy mi este nie iba obcas ked mam naladu tak ju tam posadim a niekedy sa vycika inokedy nic 😅

cessy
7. okt 2009

jeli mi tak isto, len tak pre info sa pytam 😉