Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
30. okt 2009

mirustek.. tak si urobite jedno pozdejsie o paaaaaaar rokov, na stare kolena si budete uzivat krpca 🙂

cessy
30. okt 2009

o paaar rokov uz asi budu chciet mat klud.....ale kto vie

marcela74
30. okt 2009

ja suhlasim s cessy netreba si stale pripominat ze ches dievca inak to bude naopak ,ale to je jedno len aby to bolo zdrave 🙂

mirka099
30. okt 2009

cessy a nevies ci ostala s tym svojim muzom? som ju lutovala, ked som o nej citala 😔

mirustek1
30. okt 2009

ja uz pomaly aj stare kolena budem mat teraz 🙂 😉

jeliska
30. okt 2009

inak mirka aj moja svagrina je v 7 tyzdni 😀 😀 prave manzelova sestra
inak priznam sa ze zatial som tu mala maminu takze to bolo v pohode, a dnes maly spal skoro cely den 😅 akurat som si to vYskusala ake to je ks dvojcatami.No hrozne, furt si brali hracky a sklbali sa.Uz som si myslela, ze to nezvladnem ale nakonec som im pustila pesnicky a tak som s nimi tancovala.Potom sme sa hrali na indianov a tak tie 2 hodky presli a kamoska bola naspat .Vecer Eli totalne k.o hned zaspinkala a maly Eno v kociku 😀 😀

cessy
30. okt 2009

mirka ani neviem ci mala s muzom neake problemy.....

mirustek1
30. okt 2009

tak ja potom neviem kto je ta KIVA,asi som sem este vtedy nechodila

mirka099
30. okt 2009

ale mirustek.. prosim ta, ved na strare kolena mas este casu dost...
ved my sme vsetky tuna take mladuchy... tak keby nas niekto cital, urcite by si to myslel 😉

cessy
30. okt 2009

mirustek ona bola neaka kartarka,jej matka bolavestica ci co.... 😕

jeliska
30. okt 2009

co sa tyka kociku tak sme isli iba raz inak eli chodi pessi a maleho mam v taske na sportaku

mirustek1
30. okt 2009

tak,tak....za chcvilu si ma moj muz pomyli asi s Klarkou 🙂

jeliska
30. okt 2009

cessy ani som nevedela ze kiva bola kartarka ja som si s nou ani moc nepisala 😅

cessy
30. okt 2009

ani ja som si s nou nepisala, len to co tu na kona napisala 😉

cessy
30. okt 2009

ved aj dni mala neako vypocitane a na kazdy den ine meno.....asi aj pre to mi tak utkvela v pamati.....zdalo sa mi to byt divne... 😒

mirustek1
30. okt 2009

jeliska-az som sa zlakla,hned som si predstavila ze maleho v taske zaveseneho na kociari 🙂

mirka099
30. okt 2009

cessy!!! ty mas zajtra velky den??? vsetko najlepsie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jeliska
30. okt 2009

neviem ci si pamatas aj na tanu ta si s nami tiez dostz pisala ona bola tusim zo svajciarska a prestala pisat ako odchadzala na slovensko 😅 sa to tu vela pozmenilo ale zase je dobre ze k nam chodievaju aj nove ktore s nami vydrzia dalej 😀 😉

marcela74
30. okt 2009

vy urcite ste to ja tu kazim priemer ☹

mirustek1
30. okt 2009

tito ludia co sa venuju takymto veciam ,su divny,ja to moc nemusim

mirka099
30. okt 2009

marcelka!!!! 😠
my sme radi ze si tu!!! 😵

jeliska
30. okt 2009

mirustek 😀 😀 😀 chudak len hlavicka by mu trcala
cessy ja som ti chcela napisat na fb ale som si povedala ze pockam na zajtra teda ak sa dostanem k netu ak nie tak vsetko najsam lepsie a najkrajsie knarodkam a kolko??

mirustek1
30. okt 2009

cessy,co mas narodky...tak vsetko najlepsie,nech ta tvoji chlapi posluchaju 🙂

jeliska
30. okt 2009

marcelka coby aky priemer 😠 😠

marcela74
30. okt 2009

baby vy pisete ako strely ja stracam nit 😠

mirustek1
30. okt 2009

ja som zase tu pri vas zjedla celu cokoladu a rozmyslam co by som si este dala.......

mirka099
30. okt 2009

marcelka, ked si spomenula tu nit.. dnes sa nam stalo ze pes zacal zrat cvernu... muz mu ju potom tahal z ust, vlastne zo zaludka... skoro dva metre 😅 cey cas ho napinalo, no fuj, nechutne to bolo 😕

jeliska
30. okt 2009

inak co mate na plane zajtra?my navstevu 😀 🙂

marcela74
30. okt 2009

cessy vsetko naj najlepsie a co je priane nech sa stane 😀

mirka099
30. okt 2009

mirustek.. aj ja som sa strasne rozjedla.. aj to na mne vidno 😠
doprcic aj s kilami 😠