• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
mirustek ja zase zmrzlinu a furt mam chute na sladke ale idem si dat hrusku :frowning2:
mirka a akeho mate psika?
30. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme k rodicom,budeme aj spat,lebo si chceme ist s muzom a s kamaratmi posediet,tak budu nasi s detmi a v nedelu rovno odtial na hroby a k svokre
30. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez navstevu boze ved ja mam este chleba piect :confounded:
30. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam vahu tak ani nevim kolko som zhodila ale asi nic moc brucho mam jak v patom mesiaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz kila neriesim az potom pokojeni daka dietka :wink:
30. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeli mame bigla..taky usaty a pochaby.. kubik bo miluje, tolko co sa spolu prehraju :grinning:
my ideme k jednej vzdialenjsej rodine, navsteva+hroby

jej mirustek aj ja by som uz zasla vecer von.. ani nepamatam, kedy som bola naposledy :confused:
30. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela mas pekaren?Ja som prave nad nu rozmyslala, ci sa oplati
co sa tyka hrobov tak my pojdeme akurat pozret nejake cudze ale vsak to je jedno hlavne ze si spomeneme na mrtvych a zapalime sviecku na nejakom opustenom hrobe, kedze rodina je v tt
jeliska-ved este si kratko,ale mne po druhom ostalo tiez ´vacsie,asi aj koli cisarskom
a cessy nam kam zmizla? asi jej dosiel muz a schmatla si ho niekde v obyvacke :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeli nemam ja miesim normalne rucne :wink:
30. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa prave dnes dohadovala s kamoskou ze budeme cvicit alebo skor chodit plavat no ja by som isla hned ale asi pockam az po sestinedeliek
30. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka aj moja svokra zvykla niekedy piect takto ako ty.. juj, ci bol fajny, teply domaci chlebik...
a mate niektora tu pekaren? sme rozmyslali ze jej kupime na Vianoce..
30. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marceli ale to musi byt zdlhaveee, nie?
mirka no cessy asi uz pracuju :grinning: :grinning: moj zew dojde do hodky a este furt nic, ale ani mi nechyba, ked mam vas
30. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri aj my sme premyslali nad nou :unamused:
30. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju chcela ale v podstate nie je to zas nejaka velka robota a hlavne je upeceny skor ked ho robim rucne :slight_smile:
30. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeli, skusim kuknut ci tu nieje taka nejaka tema :wink: ze ci sa ti oplati...
30. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som na to leniva,aby som piekla doma chlieb,radsej si kupim :slight_smile:

zeby sme cessy inspirovali na to babo....................................a uz odmocnuju
30. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no skus ja som pocula, ze sa oplati a ze ten chlieb vydrzi aj tyzden
30. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas neviem ocom to tocite???????????? :slight_smile:
30. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeli, je ich tu viac., tych tem.... ked sa mi bude chciet precitam si to.. a mozni kupime jednuu aj nam :wink:
jeliska-podla mna este necvic,pockaj aspon to sestonedelie a ked kojis,by si nemala moc cvicit,aspon tak to hovorili
mirustek ale ze vraj tam das cesto a ono sa to spravi samo nie?alebo si to predatavujem moc pohodlne :sweat_smile: :sweat_smile: u nas by to robil aj tak muz ja som antitalent na varenie i ked pecenie ma v celku bavi
30. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vy ste teda toho popisali normalne nestiham čitať cessy aj ja ti prajem všetko naj k narodkam aj si si upiekla nejaku dobru tortičku
30. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj laurie :sunglasses:
30. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja znama ma tu pekaren a chvalila si to,ona pecie hlavne bezlepkovy chlieb
30. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy asi miesi, ale nie cesto ale na babo :confused: :sweat_smile: :grinning:
vsak si pockame, na dovod preco nas tak zrazu opustila :wink:
jaj ja som dneska ako vypatlana to asi ta absencia spanku :angry: inac ja sa odhodlavam cvicit od porodu a zatial nemam akusi motivaciu :slight_smile:
ja som pocula od jednej fyzioterapeutky aby som na brucho cvicila ked ho chcem zhodit je to dobre aj na maternicu, ale nie brusaky , ukazovala mi take lahke cviky a plavanie je super i ked ja som leniva k cvikom som sa nedokopala :rolling_eyes: :rolling_eyes:
lauri vitaj a krasne fotky super tolko snehu :slight_smile: :slight_smile: aj ja chcem :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok