Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
30. okt 2009

mirustek ja zase zmrzlinu a furt mam chute na sladke ale idem si dat hrusku ☹
mirka a akeho mate psika?

mirustek1
30. okt 2009

my ideme k rodicom,budeme aj spat,lebo si chceme ist s muzom a s kamaratmi posediet,tak budu nasi s detmi a v nedelu rovno odtial na hroby a k svokre

marcela74
30. okt 2009

my tiez navstevu boze ved ja mam este chleba piect 😖

jeliska
30. okt 2009

ja nemam vahu tak ani nevim kolko som zhodila ale asi nic moc brucho mam jak v patom mesiaci 😝 😝 😝

marcela74
30. okt 2009

ja teraz kila neriesim az potom pokojeni daka dietka 😉

mirka099
30. okt 2009

jeli mame bigla..taky usaty a pochaby.. kubik bo miluje, tolko co sa spolu prehraju 😀
my ideme k jednej vzdialenjsej rodine, navsteva+hroby

jej mirustek aj ja by som uz zasla vecer von.. ani nepamatam, kedy som bola naposledy 😕

jeliska
30. okt 2009

marcela mas pekaren?Ja som prave nad nu rozmyslala, ci sa oplati
co sa tyka hrobov tak my pojdeme akurat pozret nejake cudze ale vsak to je jedno hlavne ze si spomeneme na mrtvych a zapalime sviecku na nejakom opustenom hrobe, kedze rodina je v tt

mirustek1
30. okt 2009

jeliska-ved este si kratko,ale mne po druhom ostalo tiez ´vacsie,asi aj koli cisarskom

mirka099
30. okt 2009

a cessy nam kam zmizla? asi jej dosiel muz a schmatla si ho niekde v obyvacke 😀 😀 😀

marcela74
30. okt 2009

jeli nemam ja miesim normalne rucne 😉

jeliska
30. okt 2009

ja som sa prave dnes dohadovala s kamoskou ze budeme cvicit alebo skor chodit plavat no ja by som isla hned ale asi pockam az po sestinedeliek

mirka099
30. okt 2009

marcelka aj moja svokra zvykla niekedy piect takto ako ty.. juj, ci bol fajny, teply domaci chlebik...
a mate niektora tu pekaren? sme rozmyslali ze jej kupime na Vianoce..

jeliska
30. okt 2009

marceli ale to musi byt zdlhaveee, nie?
mirka no cessy asi uz pracuju 😀 😀 moj zew dojde do hodky a este furt nic, ale ani mi nechyba, ked mam vas

jeliska
30. okt 2009

miri aj my sme premyslali nad nou 😒

marcela74
30. okt 2009

ja som ju chcela ale v podstate nie je to zas nejaka velka robota a hlavne je upeceny skor ked ho robim rucne 🙂

mirka099
30. okt 2009

jeli, skusim kuknut ci tu nieje taka nejaka tema 😉 ze ci sa ti oplati...

mirustek1
30. okt 2009

no baby ja som na to leniva,aby som piekla doma chlieb,radsej si kupim 🙂

zeby sme cessy inspirovali na to babo....................................a uz odmocnuju

jeliska
30. okt 2009

aha no skus ja som pocula, ze sa oplati a ze ten chlieb vydrzi aj tyzden

marcela74
30. okt 2009

ja zas neviem ocom to tocite???????????? 🙂

mirka099
30. okt 2009

jeli, je ich tu viac., tych tem.... ked sa mi bude chciet precitam si to.. a mozni kupime jednuu aj nam 😉

mirustek1
30. okt 2009

jeliska-podla mna este necvic,pockaj aspon to sestonedelie a ked kojis,by si nemala moc cvicit,aspon tak to hovorili

jeliska
30. okt 2009

mirustek ale ze vraj tam das cesto a ono sa to spravi samo nie?alebo si to predatavujem moc pohodlne 😅 😅 u nas by to robil aj tak muz ja som antitalent na varenie i ked pecenie ma v celku bavi

laurinkadanielka
30. okt 2009

ahojte vy ste teda toho popisali normalne nestiham čitať cessy aj ja ti prajem všetko naj k narodkam aj si si upiekla nejaku dobru tortičku

mirka099
30. okt 2009

ahoj laurie 😎

mirustek1
30. okt 2009

moja znama ma tu pekaren a chvalila si to,ona pecie hlavne bezlepkovy chlieb

mirka099
30. okt 2009

cessy asi miesi, ale nie cesto ale na babo 😕 😅 😀
vsak si pockame, na dovod preco nas tak zrazu opustila 😉

marcela74
30. okt 2009

jaj ja som dneska ako vypatlana to asi ta absencia spanku 😠 inac ja sa odhodlavam cvicit od porodu a zatial nemam akusi motivaciu 🙂

jeliska
30. okt 2009

ja som pocula od jednej fyzioterapeutky aby som na brucho cvicila ked ho chcem zhodit je to dobre aj na maternicu, ale nie brusaky , ukazovala mi take lahke cviky a plavanie je super i ked ja som leniva k cvikom som sa nedokopala 🙄 🙄

jeliska
30. okt 2009

lauri vitaj a krasne fotky super tolko snehu 🙂 🙂 aj ja chcem 😀 😀