• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
no uz budu cim dalej menej spavat,to sa nestihneme ani poriadne nadychnut a su hore :slight_smile: :grinning:
25. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, presne tak, ale co som potrebovala, tak som stihla spravit :wink:

teraz mi tu mrmle na pleci.
co davas papat malej ked sa zobudi?? :confused:
25. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek ste hore????????????? :confused: kde si??????????????????
25. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som,zapozerala som sa na mimibazare, :slight_smile:
ja jej dam papat ak zje pred spanim malo polievky,tak este jej tu dam,alebo co je navarene,alebo jogurt :slight_smile:
25. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si?????????????????????????? :slight_smile:
25. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si hladala na MMB??
25. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu.....a ty????????????
25. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram Emke niaku bunicku,na zimu,alebo uz niaky kabatik na jar,ale najradsej to skusam v obchode :slight_smile:

u nas v meste bude v nedelu burza,kazda mamicka si moze ist popredat detske veci,kamoska ide a nahovara aj mna,neviem sa rozhodnut,je mi to trapne ist tam,ale co budem s nimi robit? :slight_smile: tak to zatial skladujem..... :grinning:
25. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek aj take nieco este byva???to som uz davno nepocula, ze burza :sweat_smile:
25. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja na burzy nechodim,mna to nebavi,nakupim radsej v obchode
prave tu bol moj ocino,tak som musela odist :slight_smile:
25. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa hlasim, a jeli tusim mala pravdu ked vravela ze to bude dievcatko :dizzy_face: Mne je to v podstate jedno, hlavne je ze popozeral vsetky organy a vsetko je v poriadku tak duuuuufam si mozem uzivat tehotenstvo a bezstarostne sa tesit....lebo ja ked nemam dokazy tak stale hutam a hutam.
25. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis jeej tak gratulujem a teda dobre som si tipla aj cessy :grinning: :grinning: l
25. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek tu v prahe su dost vela burzy ja som ani nevedela ale volala ma kamoska tak som nakupila uplne super, hlavne pre maleho a za super ceny.Niekedy sa ani neoplati kupovat v secondhande maju to tam predrazene,ked su akcie v obchodoch tak tie ceny su mnohokrat lacnejsie ako v sekaci.No na tych burzach sa to oplati.
25. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jeli, neako sa tu stretame :dizzy_face:
25. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska takze asi dalsie dievcatko :dizzy_face: , jeej to bude babinec, hlavne nech je zdravucke :sweat_smile: je uplne jedno co to bude :wink: :wink: :wink:
25. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy inak aj mne eli spala iba do 13,00 ale to ju zobudil david
25. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme poobede vonku pri Vltave krmit kacicky a par labuti.Bolo krasne ale skoda, ze uz o 17,00 je tma :frowning2:
25. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.. ani vas nemam docitane, stihnem to uz len zajtra...
Kubko je chory, zase to iste, teplotujeme.... tak som cele dni u maminy...
zajtra si vas teda dositam, ani neviem co mate nove :frowning2:
25. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska no super dievčatko a mužik čo na to hovori :wink:
25. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska-tak tvoj muzik bude mat tiez babinec :slight_smile: ,gratulujem,hlavne nech je zdrave :slight_smile:

mne spala Emka do 15HOD,TAK SUPER,aspon som si oddychla a vypila so svokrou kavicku :slight_smile:

mirka-skore uzdravenie,co to budu zase zuby???? :wink:

ozaj,poculi ste ze u nas v Prievidzi zomrel na prasaciu chripku,som zvedava ci sa to potvrdi,zacinam mat zly pocit,ze je to tu :grinning:
25. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mirustek čitala som to na internete
25. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zevraj on byval v nasom cinziaku,ale pred rokom sa prestahoval,ja tu ale ludi moc nepoznam :slight_smile:
25. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak to ste toho zas popisali. cessy,zelam Alexovi skore uzdravenie
jeliska,tak to teda nezavidim,ked sa Davidko v noci dobre nevyspinka a casto byva hore, ale to robi vela deti. Ja som to sice nezazila,lebo mne sa budil maly len na kojenie kazde 2 hodiny a aj to neplakal len mrnkal. Nepotrebovala som ani budiky ci hodiny, on bol presny ako hodinky a budil sa takme pol roka pravidelne, samozrejme, ze cas medzi kojenim postupne predlzoval. Ale doteraz nepoznam,ze by sa Tobiasko zobudil a plakal ako ine deti, aj ked sa zobudi,tak len chce napit cajiku a spinka dalej.
opravne skusky na vodicaku budem mat v polovice decembra, dam potom vediet
25. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj mirustek, aj ja som pocula,ze ten chalan co zomrel na prasaciu chripku byval tam kde ty,aj podla mena mi to je zname,ale osobne som ho nepoznala,inak je to strasne, treba fakt dbat na prisnu hygienu, hlavne ked prideme z vonku :wink:
25. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet-tak drzim palce na skusky :slight_smile: asi zacneme nosit tu na sidlisku ruska :slight_smile: :wink:
25. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska-citam ake mena ste zatial povymyslali,aj nasa Emka sa volala ked sa narodila Terezka :slight_smile: :wink:
25. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som vcera skypovala s kamoskou s ktorou som sa vecnost nepocula a nevidela...

no muzik sa tesi, aj ked ja si myslim ze v kutiku duse chce chalana a v buducnosti bude urcite naliehat :grinning: Ako mi vravel moj doki, ze to ako minister Rasi chcel tretie dieta preto ze mal dve dcery no a teraz ma tri...a on robil predtym nez zacal ministrovat tuna v KE a chodil s mojim muzom hrat futbal...tak mozno ich tam spolocne daco poznacilo :grinning:

a ten chalan co umrel mal vraj nejake tazke ochorenie obliciek, tak to by zomrel na hocico chudak :confounded: ale chripka znie teraz IN.

mirkaaa..tco to s vami..? :confused:
26. nov 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasime sa :frowning2:
Kubko celu noc teplotoval, kazducicku chvilu bol hore, prvy krat spinkal s nami v posteli, ale chudacik, aj keby chcel nevladal by utiect :frowning2:
teraz rrano uz mu pocut na hrdielku ze je chytene, a teplota neustupuje, aj ked mu davam panadol...chudacik uz ani plackat nevie, hlas ma uplne slabucky...
ked sa mi podari zrazit mu teplotu ideme k dr. nechapem preco nam uz vcera nieco na to nedala, takto sa nam to iba zhorsilo...
a k tomu z kazdej strany hucia spravy ze prasacina je tu... no som ako vyklepany rezanec, tak sa bojim... :frowning2: :pensive:
26. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka neboj, aj keby mal chripku a hoci prasaciu, nic mu nebude a prezije to v pohode, to som si ista!!!! Nerob paniku, obycajna chripka je omnoho agresivnejsia nez prasacia. a mozno nema ani chripku ale nejaku anginu, alebo moze mat aj laryngitidu to spoznas ked ti zacne tak stekavo kaslat ale s tym treba ist hned k dr.! Ale hocico to je, vylieci sa, nic sa neboj.
26. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok