Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
25. nov 2009

inak vcera bola strasnaaa noc , maly az okolo 1,00 v noci zaspal dovtedy sa budil po 15-30 minutach uz ma z neho porazalo 😝

jeliska
25. nov 2009

ja cviklu sama moc nemusim tak ma ani nenapadlo davat eline 😅

mirustek1
25. nov 2009

ahojte,uz aj tu je krasne,slniecko svieti,boli sme na koniec u tej kamosky,tak rychlo varim,pobede pride svokra 😉

denduska-drzim palce a daj vediet ako ste dopadli a co to bude????? 🙂 ak teda zradis 🙂

mirustek1
25. nov 2009

jeliska a nebolelo ho brusko?

jeliska
25. nov 2009

ahoj mirustek tak my mame zajaca este od vcera 😉 mali by sme si tipnut co caka deni ja myslim ze dievcatko 😉

mirustek1
25. nov 2009

zeby sme uzavreli stavky????? 🙂

jeliska
25. nov 2009

asi hej ale nic mu ako obvykle nepomahalo akurat prso, ale to ked zaspal tak znovu zacal plakat ked som ho ulozila.Nakonec spal s nami v posteli

jeliska
25. nov 2009

asi bude maminkin maznacik 😀 😀 eli je tatova tak ja budem mat davidka 😀

mirustek1
25. nov 2009

ako ste si ich podelili,alebo oni vas 🙂 ja nechcem ani pomysliet,aka bola uplakana den-noc Emka,ja to poznam a tiez som bola sama 😀 ,no musis len vydrzat,hadam bude lepsie 🙂

jeliska
25. nov 2009

to hej uz sa tesim ked bude mat aspon pol roka 🙂 cez den je anielik co furt spinka neviem co to ma na vecer 🙄

mirustek1
25. nov 2009

🙂 a nespi cez den vela?zeby si to vymenil?nam to trvalo asi 7mesiacov,inak aj Emka je maminkin cicik 🙂 ,vobec nechce ist muzovi na ruky,hned reve a len za mnou chce ist a vecer mu vobec nevypije mlieko ani nelahne,zacne sa jedovat a plakat,len co pridem ja,za sekundu je ticho,lahne a ide spat 🙂 takze oni su taki huncuti.... 🙂

jeliska
25. nov 2009

to hej on ani moc nie, a vcera som ho naschval okolo 17,30 zobudila aby dobre zaaspal vecer a nic 😅

cessy
25. nov 2009

jej vy ste sa rozpisali..... 😕

cessy
25. nov 2009

tiez si myslim, ze bude mat denduska dievcatko 😉

jeliska
25. nov 2009

cessy tak som zvedava ci sa trafime 😀

mirustek1
25. nov 2009

a ozaj,vieme co by chcela cessy,???? 🙂 ja som chcela aj druhe dievca,aj ked to je jedno.... 😉

mirustek1
25. nov 2009

cessy aj tebe maly spi,,,,????? 🙂

cessy
25. nov 2009

mirustek...neprovokuj 😨 , zatial cessy nechce nic 🤐 😀

cessy
25. nov 2009

mirustek ano spinka, konecne sa stale nebudi na upchaty nostek 🙂

cessy
25. nov 2009

spi mi od 11,40.

mirustek1
25. nov 2009

JEZIS,CESSY PREPAC,MYSLELA SOM DENDUSKU 🙂 🙂 ani som nepozrela co som napisala,dufam ze ti nieco neprivolam..... 🙂

jeliska
25. nov 2009

cessy aj mne tak eli spi , miristukaaj ja som chcela dievca ale mala som tusaka ze to bude chlapec

cessy
25. nov 2009

mirustek neva..... 😀 😀 😀 jejda a nic neprivolavaj, zatial mi staci alexko 😵

mirustek1
25. nov 2009

mne kazdy predpovedal chlapca vzdy,podla brucha spicateho a nic.... 😉

cessy
25. nov 2009

jeli a kolko ti prespi eli cez obed???mne tak hodinu, maximalne hodinu a pol 😠

cessy
25. nov 2009

no uz sme aj hore 😠 😠 ☹ 😠

mirustek1
25. nov 2009

predpokladam,ze vam spavaju uz len 1x,aj mne niekedy,ale niekedy aj 2x,ked spi takto tak Okolo 2hodin

poviem vam este srandu,nasa Klarka vcera zistila na tanecnom,ze nema zub,jej vypadol,kyval sa,a nevie kedy a kde,tak bola nestastna ze si ho nemoze odlozit a ze ci ho nahodou nezjedla 🙂

mirustek1
25. nov 2009

cessy-tak to toho moc nenaspal 😠

cessy
25. nov 2009

mirustek uz iba jeden krat mi spinka..

jej a kde sa ten zubok podel?????? 😕 😨 😕 😨 🤐

cessy
25. nov 2009

mirustek mne tak spava, viac nie to ked bol mensi a prechadzal na jeden spanok za den, tak aj 3 hod.