Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
31. dec 2009

ahojte, teda aj ja som mala čo robiť, kým som vás dočítala a to som tu nebola len jeden deň 😝
mirka a denduska to ma mrzí, že ste mali takú zlú noc, hádam tá dnešná bude lepšia - ale zase ťažko povedať, ja sa už teraz obávam, že čo bude robiť Marek, keď dnes o polnoci začnú všetci okolití susedia vystreľovať kadejakú pyrotechniku, lebo on vie spať len keď je ticho 😒
mirustek tak ti prajem dnes večer dobrú zábavu, užite si to a zajtra šťastnú cestu na tú lyžovačku 😉
a ešte vítam aj ja novú mamičku 🙂

mirustek1
31. dec 2009

tak,ja som si uz pospala, 🙂aby som vecer vladala 🙂 teraz si varim kavicku a nieco si pomaskrtim,hadam vecer zapnem nohavice 🙂

mirustek1
31. dec 2009

ale kamosky-----hallo,kde ste vsetky,to som len cely den sama 🙂

laurinkadanielka
31. dec 2009

ahojte všetkym prajem veseleho silvestra a šTASTNY NOVY ROK

mirka099
31. dec 2009

Baby. dovolte mi vinsik, co posielal moj muz 😉

Na Nový rok o polnoci
nebudem ti na pomoci.
Ak ťa trafí petarda,
spraví z teba retarda.
Ak si veľa vypiješ,
aj zuby si vybiješ.
Tak si veľký pozor daj,
veľa zdravia si zaželaj!

Želám nešťastným šťastíčko,
chorým zdravíčko,
chudobným konto mastné,
rodičom deti šťastné,
slepým svetlo,
zamrznutým teplo
a tým teplým, aby im to preplo

Kopec šťastia v Novom roku
a veľa síl do rozkroku.

Nech bradavky stoja a srdcia plesajú,
nech sa sviečky topia a vtáci stavajú!
Teraz, keď ku pahorku je už len krok,
želám ti dobrú súlož po celý rok.

denduska
31. dec 2009

mirka, tak tak 😀
aj vam vsetkym stastny novy rok, inak mne ani nepripada ze dnes je silvester 😕

denduska
1. jan 2010

ahojte, tak krasne novorocne ranko, mne uz muzik odisiel sluzit ludu a dufam ze lud bude spat a nebude ho otravovat idiotinami...aj ked viem ze cely den budu zbierat ozranov z ulic 🙄
My ideme cakat babky, dnes dorazia k nam na vikend tak sa tesim, aspon budu varovat 😀

cessy
1. jan 2010

ahojte, aj ja vam prajek stastny novy rok 2010 a nech je aspom o chlp lepsi ako ten 2009 😵

monikat75
autor
1. jan 2010

ahojte, aj ja sa pripájam ku blahoželaniam do Nového roka 2010, prajem vám všetko naj... naj.. naj... 😅

denduska
1. jan 2010

no to je neuveritelne, o tristvrte na dvanast nam tu starostka pustila na plne gule dychovku, presne ked emmka chodi spat a samozrejme doteraz to hra a emma tu pobehuje...mam sto chuti strielat 😠

cessy
1. jan 2010

dneduska u nas to bolo to iste, rozhlas pustili presne o dvanastej. maly zaspal, ulozila som ho do postielky a ze otvorim okno, nech sa mu dobre spinka a v tom to zacalo ziapat......ale nastastie rychlo som zavrela maly spinkal, nezobudilo ho to. dnes spal 2.5hod, tolko v zivote nespinkal, len ked bol uplne malicky 😅

denduska
1. jan 2010

cessy, tak super , sa dohodli 😀 Emmka mi nakoniec zaspala az o pol druhej ale spinkala celkom pekne hodinku a pol, tradicnu 🙂

cessy
1. jan 2010

no mne 2,5. po vcerajsom ponocovani sa mi to celkom aj hodilo, spali sme vcetci traja 😵 .

denduska a muz mal aku sluzbu??

mirka099
1. jan 2010

Uf, tak ak by mal byt cely rok taky ako dnesny den, tak by za vela nestal 😖

ale uz je konecne vecer, zalahneme z muzom do postielky a budeme pozerat rozpravky 🙂

mirka099
1. jan 2010

to sa dalo čakať..muž zaspal 😠 ale ide o jednej do nocnej, tak nech si len oddychne

cessy
1. jan 2010

mirka tak sme na tom rovnako.....ale ja asi dnes budem zla a zobudim ho 😠

denduska
1. jan 2010

cessy, muzik robi az do zajtra a pokracuje v dalsej sichte..esteze tu mam mamku a svokru, by ma trafilo... sluzbu ma celkom dobru, mali 3 vyjazdy ci kolko...
idem prave hajat lebo ma strasne boli chrbaaaaaat...hrozostrasne a som muzovi volala ze rano nech sa zastavi a pichne mi daco od bolesti, som sa dozvedela ze nic z toho nemozem..ze si mozem dat paralen ale asi nezaberie na to...takze super idem trpiet 😖

tak bru nocku 🙂

mirka099
1. jan 2010

inac wolavka?????? halooo 😕 😕 😕 😕 😕 ty uz neprides?? to snad nieje mozne, kazdy nam zdrhne

dendi, tak prijemnu a pokojnu noc..a oddychni si. 😉

cessy
1. jan 2010

mirka si tu??? 😕

cessy
1. jan 2010

wolawka...ja som na nu uz aj zabudla....... 😀 😀 😀

mirka099
1. jan 2010

cessy? 😕 🙂
ja som v kutiku duse dufala, ze pride spat 😖 vyzerala milo
a co? muzika si si nezobudila? zeby v tebe prevladla milosrdnost nad... 😉 😀

cessy
1. jan 2010

mirka...davam mu cas na zotavenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
1. jan 2010

no..mila, ale bola tu len raz....akomnoho inych pred nou 😒

mirka099
1. jan 2010

😀 😀

mirka099
1. jan 2010

smutne ale pravdive konstatovanie..cize jedna z dalsich 🙄
ale co budeme melancholit ... sme tu super partia 😵

cessy
1. jan 2010

mirka to si precitam neskor, teraz chcem s tebou pisat 🙂
este ma napadlo, nenasla si nahodou niekde na nete pekne detske hodiny???malemu do izby by som chcela a nic pekne nenachadzam, ty si taka zbehla na nete, tak preto sa pytam 😵 prave teba 😵

cessy
1. jan 2010

mirka melancholit??? a za cim...ved tu mas nas vsetky ostatne, vytrvale,stale .........kamosky

mirka099
1. jan 2010

dakujem za lichotku 😵
popravde som ani nepozerala este tak neviem 😒

cessy
1. jan 2010

mirka uz som to aj zbezne precitala...od teraz sa nebudem hnevat na maleho ked mi bude zhadzovat zo stolicky 😀
nech precvicuje 😀