Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
1. jan 2010

ale pravdu mas..uz ako dlho si takto piseme? vy sa poznate este dlhsie, ja som tu vlastne novacik najcerstvejsi 😀 musime podakovat monike ze zalozila tuto bezva temu 😎

cessy
1. jan 2010

no tak neva.....budem hladat dalej ☹

cessy
1. jan 2010

mirka muzik sa mi mrvi....idem ho prebrat 🙂
dobru noc a pekne sny, pa 😉 😔

mirka099
1. jan 2010

jaaj ty!! 😠 zase zdrhas k radostnejsim cinnostiam 😠
a ja tu teraz co??? 😒 😀
tak teda bru noc

mirka099
1. jan 2010

urcite si si to vygooglila, ale predsa

http://images.google.sk/images?hl=sk&source=hp&...

fuu je toho kvantum.. a ake by si si predstavovala? asi to aj chces nejak zladit s izbickou 🙂

mirka099
1. jan 2010
denduska
2. jan 2010

ahojte, tak u nas sneziii brutalne, zajtra cestujeme do ke tak som zvedava..nemuselo by snezit lebo chcem emmke urobit dlhu prestavku a to bude kosa pod tatrami... 😕
a kde su vsetky baby, co dospavaju silvsetra?? 😀

mirka099
2. jan 2010

ahoj dendi ..ja som hore, iba moji chlapi spia 🙂 vsetci traja svorne chrápu 😀

mirka099
2. jan 2010

a na ako dlho idete do ke?

laurinkadanielka
2. jan 2010

ahojte mirka ten treti chlap je vaš havino?

mirka099
2. jan 2010

ahoj laurie, no suseda by asi manzel nestravil 😀
uhadla si nas lenivy havino 🙂

laurinkadanielka
2. jan 2010

aj mne mala spi už dve hodinky 🙂 potom pojdeme na naštevu ku kamoške dlho sme tam neboli druha mirka tu ešte nebola popisať nam ako sa zabavila 🙂

mirka099
2. jan 2010

no, oni sa sli zabavat vo velkom..ona asi bude ten pripad co dendi spominala...este dospava 😀

laurinkadanielka
2. jan 2010

no idem mala je už hore tak pa

monikat75
autor
2. jan 2010

ahojte, mirka ďakujem, aj ja som rada, že som založila túto tému a že som vás všetky vďaka nej mohla spoznať, ste super 😉 si sa pýtala, že ako dlho si píšeme, tak ja som túto tému založila ešte 19. 1. 2009, takže o pár dní to bude už rok, sa mi to ani nechce veriť 😕 a od začiatku sme tu okrem mňa samozrejme - denduska, aďa a jeliska, potom neskôr prišla myslím ivet, potom asi cessy a neskôr ty alebo mirustek - neviem ktorá ste boli skôr a nakoniec laurinkadanielka - dúfam, že som na nikoho nezabudla ak náhodou áno tak sa ospravedlňujem
baby ja dnes už nevládzem s tým mojim malým, to je také šidlo a nechce byť v ohrádke a ani v postieľke, len by behal hore-dolu a robil neplechu a s hračkami sa prehrá asi tak jednu minútu a dosť - fakt je asi pravda, že chlapci sú horší lebo aj Veronika keď bola malá bola živé dieťa ale v porovnaní s Marekom bola kľudná, už som dnes fakt zúfalá, neviem, ako ho mám zaujať, aby bol kľudný 😒

mirka099
2. jan 2010

moni, aj my sme dnes mali otrasny den... boli sme u svokrovcov, a jakub bol mimoriadne plany... najskor rozlial kavu po kobercoch a na tv ovladac, ktory samozrejme prestal fungovat..potom rozlial cervene vino, zase na koberec... bol hnusny, vsetko zhadzoval zo stola, bu chal , trieskal, krical..tak ma vyprovokoval. ze na mieste dostal bitku po riti, a odisli sme domov... 😠

laurinkadanielka
2. jan 2010

no nam sa stal taky menši trapas boli sme na našteve mala sa tam dokakala a ja v taške dve plienky tak som hu prebalila a znova na tri krat potom šupom domov na ritke servitok ale nedocikala sa 😉

denduska
2. jan 2010

monci, neviem ci su chlapci horsi, potom aj ja mam chlapca 😅 vcera sa napriklad postavila na gauc, chrbtom do volneho priestranstva a spadla dozadu na zem asi zo 40 cm vysky a doudierala si zadok, chrbat aj hlavu, a to stihla tak za sekundu, sedela som vedla nej ☹ ohradka u nas nikdy nefungovala a sama sa hra ani nie 5 minut. vsetko mi musi ukazovat, vsade musim byt, vsade ma taha.... a tiez bola dnes doobedu ako cert, spala 40 minut a potom knucala od mrzutosti..tak...ale vecer uz lepsie 🙂 uvidime ako budeme spat 😅

mirka099
2. jan 2010

dendi..aj kubik si stale vyzauje aby som bola pri nom..presne ako pises.. sam sa zahrat nevie, teda nechce... ked tak pocuvam svagrinnu ako hovoro ze jej maly sa krasne sam zahra v detskej..no mozem len snivat...
momentalne neviem ako sa mam k nemu spravat..vsetko robi napriek..dorazne mu zakazem nieco, a just na potvoru tu skusa dovtedy kym mi neprasknu nervy..nepomoze nic..stale sa len vrati k tej veci, aj ked vie ze dostane... pomaha jedine veta, idem pre varechu???? aj to len na chvilu... nieze by som ho mlatila varechou, nebojte sa..asi raz dostal s nou po riti. no dnes ma teda dozral, synator moj 😠

denduska
2. jan 2010

mirka, mne vcera emmka isla k miske s vodou pre psa...vravim jej Emi nonono! A ona usmev, zohla sa, chytila misku a vyliala ju na zem..tak si mala vidiet aku dostala, aj ked len cez oteplovaky, pozrela sa na mna, len skrivila pusinku ale ani hlaska nevydala..a isla vyparatit nieco ine... 😠 no..tak co uz s nou..na druhej strane je velmi sikovna, tak snad je to na nieco aj dobre...a hlavne ked je ocino doma, vsetko je dovolene a tak mama je vzduch...

mirka099
2. jan 2010

dendi presne 😀 dostane vyprask a odide robot lotroviny inde 😠 😠 😠
vsimla som si ze obycajne nono, alebo nesmies, alebo nedotykaj sa, nechytak nema skoro ziadny ucinok... skor posluchne ked poviem : Jakubko nechytaj tie gule o stromceka, tam su take cacane, budeme sa len pozerat.. prosto odargumentovat preco nie... ale velakrat by som mohla argumentovat aj zatykacom v ruke,nepomoze nic 😀
ono je to najhorsie vtedy ked oco,starka, starky, hockto dovoli..to co mama pred tym nedovolila... tym padom si ty dosiahla naprosto nulovy efekt 😠

denduska
2. jan 2010

a este sa naucila ze ked ja dvihnem prst a pohrozim nonono..tak ona sa na mna pozrie, dvihne ten svoj maly tucny ukazovak, hrozivo sa zatvari a povie tiez - Nono!! a ja sa zacnem smiat, tak ako ma moze brat vazne? 😅

jaj boze, idem daco zjest, lebo som nestihla nejak...a som hlados 😅

denduska
3. jan 2010

to tu od vcera nikto nebol...? 😕

laurinkadanielka
4. jan 2010

ahojte babenky kde ste všetky?nejako je tu pusto 😔 😔

denduska
4. jan 2010

ahojte, tak toto, nejako tu vymierame..dufam len ze deticky su zdrave... my sme vcera dosli do KE, cesta hrozna s emmkou ako vzdy ale ku koncu uz lepsia, ale nespala skoro nic, a vecer dostala hystericky zachvat ale spinkala celkom fajn nakoniec.... tak uvidime co budeme robit, pocasie je tu zatial o nicom...

mirka099
4. jan 2010

ahojte..halooo 😕 😕 😕 som v spravnej teme?nejak pusto je tu 😅
tak teraz je asi nejake obdobie, ked deticky neposluchaju..vcera ma zas maly dozral..no strasne bol plany... dendi robil presne to co si pisala minule ty.. vyliezol na gauc a skakal z neho dole, keby ze ho nechytam x krat by si rozbil hlavicku....no ako by s nim vsetci certi sili 😠

cessy
4. jan 2010

ahojte......neako nam viazne konverzacia....alebo cim to bude.....
skor si myslim, ze to bude este dosviatkovanim, ze nas je tu tak malo.
aj ivet tu uz dlhsie nebola...ozaj a uz ma ten vodicak???ani neviem
jeliska tiez...... 😨

monikat75
autor
4. jan 2010

ahojte, veru nejak je nás tu v poslednej dobe pomenej 😒
cessy ivet ešte nemá vodičák - teraz niekedy v januári má mať ďalšiu opravnú jazdu a jeliska je na návšteve u rodičov v Trnave - a spomínala, že oni nemajú net, takže ona sa preto neozýva
my máme za sebou tiež úžasnú noc - alebo skôr večer - malý išiel spať o 18.30, potom sa zobudil o 20.30 a bol hore až do 23.10, no úžasné, musela som ho vybrať z postieľky lebo plakal na raty a potom so mnou v obývačke pozeral pesničky a tancoval 😉 ale potom už spal až do 8.30, takže som sa ako tak vyspala

ada11
4. jan 2010

aj my prajeme do nového roku hlavne veľa zdravia, pohody a spokojnosti v rodinách 😉

my sme nezačali moc dobre tento rok, dnes som bola s obami mojimi bábikami u dokiny, zajtra beriem výtery , Maťka kašle a má červené hrdielko, ale teplotu nemá, no a Anet červené hrdielko, chrčí v nošteku a mala aj teplotku, ale len včera, dnes nie ☹ aj vlani sme takto začali 😠 a tiahlo sa to celý rok a, že vraj imunitu majú obe OK 😕

prianie máme aj vo fotkách, tak kuk 😉

denduska
4. jan 2010

juuj adi, nezufaj, nemusi byt kazdy rok rovnaky...verim ze to zvladnete.

monci, to aj emmka obcas takto urobi..napr aj teraz spi - prvykrat tento den...

mirka, myslim ze kubik si precital co robila emmka a prislo mu to ako dobry napad 😀 co uz s nimi, nezbednikmi 😠