Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
10. mar 2010

aha, takze takto to je.....ved hadam to nebude nic vazne ked to neoperovali hned 😅

ada11
10. mar 2010

denduska, ja som nakričala na moje obe herečky včera večer ☹ ale ja som už nevedela, čo mám s nim robiť, už som mala totál nervy 😠 už som toľko razy povedala, že nebudem taká nervózna a zase...... ☹ 😠

monika, tak držíme päste, to máš akože ektropiu polyp alebo čo? 😕

monikat75
autor
10. mar 2010

aďka, tak neviem, či mám to čo píšeš, lebo takto odborne mi to môj gynekológ nepovedal, iba, že mám taký malý vredík a že by to bolo odstrániť 😉
no adi, mňa tiež vedia moji dvaja niekedy tak vytočiť, tiež si poviem že už nebudem kričať ale v tej chvíli sa inak nedá a potom ma to veľmi mrzí ☹

laurinkadanielka
10. mar 2010

ahojte no aj moja je taky čert aj ja musim nakričať a musim sa pochvaliť malu už tyžden nekojim a zvlada to dobre aj spanie sa polepšilo hlavne v noci len raz je hore vypije trošku čaju a spi dalej ale nechce žiadne mlieko tak jej to nahradzam mliečnimy vyrobkami

denduska
10. mar 2010

ahojte, no tak emmkine najoblubenejsie slovo je Nie, to hovori na vsetko, ale povie to stale s takym odporom, ze mam chut ju vyhodit z okna 😀 😠 😀 jasne ze to neurobim, strasne je priecna a vzdorna, no ved cez vikend cestujeme domov, tak bude mat znova prisny rezim, k nasim prideme uz vo vacsom pocte...najskor o dva mesiace...teda dufam vsetko bude dobre 😅

lauri gratulujem, uz mas tiez odstavca 😀 ale pekne dlho ste sa kojili.

adi to sa neda nebyt nervozna, a ved ty mas tiez narocnu bambulu a mas to este horsie nez ja, ked si vravela ze prva bola dobrucka a teraz take certisko...ja aspon nemozem porovnavat.

monci, drzim aj ja palceky, asi to bude ta ektropia aj ja si myslim, ale to bude v pohode 😉

denduska
11. mar 2010

pekne ranko, tu v ke snezi 🙄 🙄 🙄 mam toho naozaj plne zuby, neuveritelne tato zima, o 10 dni zacina jar a ma prist nejaka arkticka vlna 20.marca 🙄 🙄 🙄

mna emmka budi stabilne o siestej, teraz pozeram ze je tristvrte na osem a ja mam pocit akoby uz pol dna preslo....a v tom snehodazdi..no fakt neviem co budeme najblizsich 12 hodin robit 🙄 🙄 🙄

laurinkadanielka
11. mar 2010

ahojte aj u nas sneži 🙄 už nech je jar včera sme malej kupili jarne topanočky tak musime ešte vytiahnut snehulky a možno aj sane tie som už schovala no to počasie je hrozne 😠

ada11
11. mar 2010

ahojte maminy 😉 dnes až tretia ? 😀

denduska

ada11
11. mar 2010

sorry, Anet mám na kolenách a normálne mi to odoslala 😕 😀

denduska, ach....kebyže bývaš bližšie, tak ti prídem mimi aj pokočíkovať 😉

lauri, ako si to dokázala ? ja mám pocit, že budem Anet kojiť do 18-tky 😀 😀 😀

moni, neboj, to bude dobré, ako písala aj denduska 😉

ja sa ešte torchu klepem zo včera, lebo mi volala známa, ktorá ma za 3,5 roka 3 detičky, ale také krásne a sladké 😉 to stredné malo ráno teplotu, tošku zvracalo, dali paralen, doki aj niečo pichla /myslím si,že nejaký Apaurin, alebo možno poprípade Degan na zvracanie/ a po obede mu zapadol jazyk, prestal dýchať a dostal křče, tak volali RZP a zobrali ho na ARO ☹ to nie je ale všetko, o 2 hodky sa to stalo aj tej najstaršej bábike - 4 ročnej, takže zase RZP, ale ona prišla k vedomiu rýchlo, tak ju dali len na detské ☹ normálne ma to zobralo ☹

denduska
11. mar 2010

adi, co??? a to co im je s takym rychlym priebehom??? preboha ☹ a co im povedali, co to je? 😕

a ja som prave navrieskala na emmku, a som sa tu prisla vyzalovat ze uz neviem co s nou, robi len neplechu a ja cely den len chodim a zakazujem a ona len vrieska, no ale ja za to nemozem ze pre nu je hra vysypovat korenie, pripadam si ako policajt, ona uz ani so mnou nechce byt a predtym sme sa aj zahrali spolu a teraz nic, nic ju nebavi len vystrajat a este ma aj bije ☹ 😠

no ale aj tak mi je to luto, a teraz po tom co si napisala, este tisickrat viac... ☹

ada11
11. mar 2010

denduska, neviem, čo to je, včera mali volať na ARO, ale neviem ako dopadli, kedže potom sa to zopakovalo, keď mi zavolá, tak dám vedieŤ 😉 ja som po tomto telefonáte, stále pozerala na Anet a hladkala som ju, bolo mi to staršne ľúto, že dosť často po nej vrieskam ☹
ale ja si myslím, že proste aj my sme len ľudia a reagujeme tak ako reagujeme, takže hlavu hore 😉 veď im chceme len to najlepšie 😉 u nás Anet bije Maťku, minule jej vytrhla prameň vláskov, tak plačkala, moja zlatučká a potom začala plakať aj Anet, lebo vedela, že urobila zle 😉 mne už pár razy pleskla po okuliaroch a sem-tam ma udrie tak, že mi okuliare proste vyletia, tak vtedy chytám riadne nervy 😀 😝 Maťka napríklad vôbec nikoho nebila a keď vstala, tak bola vysmiata ako slniečko 🙂 nech, či sú také alebo onaké, nech sú len zdravučké a sú naše, no a to, že ich sem- tam /alebo častejšie/ nahrešíme, poprípade capneme na zadok, tak deti vedia, že im chceme dobre a že ich táááktooooo strááááááááášne ľúúúúúúúbime 🙂

ada11
11. mar 2010

denduska, tak práve mi volala tá známa, tak už aj toho chlapca má na detskom, takže leží tam s nimi 😉 večer ho preložili z Ara na detské, stabilizovali ho tam 😉 aj včera behom 10 minút vystúpila horúčka z 38,4 na 39,4, dokonca stúpala aj po Pralene, dávali chladené infúzky, pichli Diazepam, lebo dostali zase kŕče a nemohli dlho zraziť TT ani v nemocke 😕 predpokladá sa, že to môže byť salmonela, lebo začali aj hnačkovať a bolieť brušká 😉 tak teraz bude mať vždy nervy tá známa, keď budú mať teplotu, aby mala po ruke rektál. diazepam 😉 aj dokina videla ako rýchlo im stúpla behom chvílky teplota a začali modrieť a triasť sa 😕 ☹ takýto rýchly priebeh, fakt hrozné 😕 stlicu nemôžu odobrať, lebo majú len vodnatú, takže musia čakať trošku kým sa "zahustí" 😉

denduska
11. mar 2010

ty koky, to moze byt aj rota, ale to som este fakt nepocula tak rychlo ze by to islo az do krcov...joooj, chudatka ☹ no hlavne ze sa polepsilo..

ja stale ked vidim daco take hrozne aj v telke, tak hned beriem emmku a ju pusinkujem a hladkam hlavne ked spi, vtedy je taka krasna okruhla tepla a mierumilovna 😀

laurinkadanielka
11. mar 2010

adi musela som ist nato trošku drasticky nacitrodekovala som si bradavku a mala si cucla chudatko až hu zatriaslo trošku si poplakala a teraz hovori mama kyšele mliečko nechcem ešte trochu povie mama papam ukažem jej cici a povie nie kysele už som to skušala v decembri ale vtedy to ešte tak nechapala že kysele ale teraz sa to podarilo konečne a tak som sa toho bala že to nevydržim a povolim

mirustek1
11. mar 2010

ahojte-tak uz som vas precitala 🙂
leurinkadanielka-tak super,ze sa ti tak tychlo podarilo prestet koji 🙂

ada-to je hrozne co si pisala,ale hadam sa uz maju lepsie 🙂
ked taketo nieco citam alebo pozeram,vzdy si poviem,ze nic nechcem len aby boli deti zdrave..... 🙂

mirustek1
11. mar 2010

monikat a tebe drzim palce,nech to dobre dopadne,ak pojdes na tu operaciu...a to je uz iste,ze ides????

lela83
11. mar 2010

😉 😉 ahojte mala 😉 som pokazeni net ale uz som tu tak zajtra mozeme pisat tesim sa na vas 😉

lela83
12. mar 2010

😉 dobre ranko 😉 my mame sneh a este to tusim vonku kyda 😉 potom dnes sa sem vratim poobede lebo nebude elektrika 😉 a nemam tolko nabity nootebuk 😉 aby 😉 som doobeda s vami kecala 😉 dufam ze poobede tu uz niekto bude 😉 😉 vcera ste mali zaujimavu temu s tymi tromi surodencami 😉 ako su na tom teraz 😉 bolo to strasne citat 😉 ale je to realita 😉 no ok piste potom baby co mate noveho 😉 uz sa tesim na pisanie s vami 😉

denduska
12. mar 2010

ahojte, tak my sme dnesok zase zacali vreskotom...tak som emmku uz zavrela do zachoda, lebo mi tiekli nervy...asi o 2 minuty som ju pustila a ona sa smeje 🙄 tak ja uz neviem, na nu nic neplati, ani krik, ani bitka, ani samotka...nic.... 😠

my mame tiez sneh ale dzabanicu na zemi...a ze hlasia este dlho zimu ze tak skoro oteplenie nepride...este jeden taky rok a stahujem sa 😀

lela83
12. mar 2010

😉 ahoj denduska 😉 tak mas certika doma 😉 ja mam certicu v skolke 😉 len si nechcem predstavit ak ich daju von aka bude spinava 😉 ona sa neuveritelne vie ublatit 😉 a to bude mat sest rokov 😉

mirustek1
12. mar 2010

ahojte-aj tu mame sneh,ale hadam sa uz aj roztopi 😀

denduska a skusala si ked sa ti zacne takto Emmka jedovat,nechat ju tak a vobec si nevsimat,toto na Klarku platilo,ona sa vyrevala,vyzurila a bolo dobre 😉 mozno ked bude vidiet male babatko,ona sa zmeni a hadam to malinke bude kludnucke 😉 🙂 inak sa uz velmi tesim,co budes pisat....hadam tu s nami ostanes 🙂

cessy
12. mar 2010

ahojte....
jeej lauri a to ta to citrondeko nestipalo na bradavke???pocula som uz vselico ako horcica, kecup, ale citromdeko nie. my sa tiez stale kojime a chcela by som ho tak do 2 rockov. ved uskodit mu to neuskodi..

denduska ja som minule naleho privrela na chodbe a on sa tam zacal hrat s topankami, ukladal si ich jednu za druhou a robil fu-fu-fu ze ma vlacik.......

ada ako su na tom tie deticky??dufam ze uz dobre. a to su tu v TO v nemocnici??ved uz by nemala fungovat, alebo??

mirustek1
12. mar 2010

cessy-ahoj 🙂

cessy
12. mar 2010

mirustek ahoooj, muza mam doma a robim mu zas neake papiere, tak zas nestiham, neako sa ani na FBnemožeme stretnuť ☹ ☹ ☹

cessy
12. mar 2010

mirustek si tu???
jednym ockom tu obcas pozriem, ked dorobim a maly bude este spinkat tak zapnem aj FB 😉

mirustek1
12. mar 2010

ano,som tu,ale tiez som odbiehala.... 🙂

denduska
12. mar 2010

no ja som si pospala s emmkou, teraz ma dobru naladu, hura. no ja sa ju snazim nechat tak ked vrieska, ale ona ide za mnou stale a ma uziera...alebo vylezie na linku a postavi sa alebo na stol...a stamad krici 😠

inak uz zacinam mat toho brucha plne zuby, neviem ci tato malinka bude vacsia ako emmka ale pri emmke si nepamatam zeby sa mi tak zle dychalo aj lezalo aj sedelo...viem ze taky cas som bola este kamoske na promociach a druhej na svadbe a v pohode...a teraz mam pocit ze mi to brucho praskne 😀

jeliska
12. mar 2010

ahojte tak my sme boli 2 dni prec u kamosky 🙂 tak som na net ani nebola.
Prave sa eli pokakala do nohavicek tak ma asi porazi 😠 😠 manzel ju sprchuje, pekne sa pytala a teraz ako sme boli u nich tak mala plenku , tak asi zaciname odznovu 🤐

jeliska
12. mar 2010

deni tak nejak som sa ku koncu citila aj ja pri davidovi 😀 😀
inak elina ma tie s prepacenim serie 😅 furt pisti a pisti ja si ju tiez nevsimam alebo ju nechavam hanbit sa v kute i ked odtial mi hned zdrhne 😀 co je muz doma tak je viacej upistana 😝

laurinkadanielka
12. mar 2010

ahojte cessy len trošku ma to štipalo ja som hu už musela odstaviť hlavne v noci vymyšlala len si cucla a dosť a to každu hodinu nič som nespala a teraz sa konečne vyspim 🙂