• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

6. januára 2011 
cessy, ale naša nemocka už normálne funguje :wink: tie detičky sú už lepšie, ale stále mávajú ešte teploty a preháňa ich o 106, ešte nevedia presnú príčinu, ale dali im aj ATB, lebo majú zvýšené zápal. markery :wink:
12. mar 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ada11 tie deti to maju zasluzene :wink: :wink: samozrejme aj ich rodic :wink: ja som bola podobnej situacii tak viem aky je vtedy clovek bezradny lebo nevie ako pomoct
12. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada ja som myslela ze uz nie ked okolo toho bolo take hallo :confused:
a potvrdili um tu salmonelu???chudiatka male :frowning2:
12. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeliska-tak super,ze uz nemate plienky :slight_smile: neviem ale ste asi prvy,co ste sa uz oducili,teda ako-tak :slight_smile:

denduska-to moze byt aj tym,ze teraz mas viacej namahy,okolo malej,ta musi byt velmi sikovna,ked vylezie aj na stol,to ju nemozes asi spustit ani z oci :slight_smile: :wink:

ako planujete stravit vikend?my sme chceli ist zajtra kyzovat,ale nehlasia pekne pocasie,tak sa rozhodneme este rano :unamused: a v nedelu chceme ist na vystavu do Nitry :slight_smile:
12. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, adi :cry: jaj to je smutne, ale hlavne ze uz najhrosie maju za sebou..ach

baby, no ja neviem ci my vzdy riesime nejaky problem hromadne...ale mam plnu hlavu toho co aj vy..najcastejsia veta, co posledne dni hovorim je:: JAKUB NEMAZNI SA, JAKUB PRESTAN VRIESKAT, JAKUB DOSTANES!!! ach asi si tym fakt vsetky deturence musia prejst, cez toto blbe obdobie vzdoru... tym viac si hovorim ze teraz mu urcujem hranice, formujem jeho buduce spravanie..o to viac ma stve ked to s nervami nezvladam :frowning2:
12. mar 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek no odnaucujeme ale teda strasneeee , dnes sa eli 2-krat pokakala :confounded: tak sme na nu boli zli, ze mi jej aj bolo luto .Ale asi jej to pomohlo, potom sa uz isla aj sama vycikat :sweat_smile: no uvidime este to bude na dlhe lakte
mirustek a aka vystava je v nitre?My zase asi pojdeme na vystavu do prazskeho hradu.Bude tam vyrocie T.G Masaryka a nejake kratke filmy o nom.Mna bavi strasne historia , tak tam chcem kuknut :dizzy_face:
12. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi mrzi ma to s tou tvojou znamou, chudatka deturence , ona je asi s nimi v nemocnici, nie?
12. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka tak u nas je veta furt Eli dostanes :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....
aj ja maleho nechavam bez plienky, niekedy prinesie nocnik a vycika sa a niekedy nie.....podla mna u nas to bude este na dlho......ale co uz.

jeliska mirustek pojde asi na vystavu nabytku :wink:
13. mar 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mirka no ja v poslednom vase tiez opakujem len Emmka nevrieskaj!!! Uz som na to normalne alergicka ako stale zacne ziapat, kebyze ma dovod ale kvoli hovadine cistej, vlastne kvoli vsetkemu, uplne obycajnym veciam.
Ale aby som ju len nehanila, tak je straaasne zlata ako sa snazi rozpravat a pekne opakuje slovicka, tak sa tesim. A dajaka je strasne dlha, neviem ci to sa zrazu len tak vytiahla ale uz je hrooozny dlhan, ma asi 90 cm :confused:

otrasne pocasie je tu, zajtra sa vraciame domov a tam to vraj neni o nic lepsie :rolling_eyes:
13. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, ja som mala včera riadne nabitý deň, tak som sem ani nemala čas nakuknúť, doobeda sme boli po nákupoch, za obedom zase s Veronikou v Tescu, pokúpiť jej nejaké oblečenie, lebo nejak už zase podrástla, hlavne nohavice sú jej krátke a úzke, tak sme jej kúpili rifle, čo sú písané na 10-11 rokov - a to má 6 a 1/2 :confused:
no čo už, bude vysoká po ockovi, potom sme mali poobede takú malú oslavu - naši blahoželali MM k narodeninám a meninám a večer sme šli ku svokrovcom, kde sme nechali obe detičky, lebo o ôsmej sme išli ku kamoške na narodeninovú oslavu a prišli sme ráno o 2.00 ale bolo super - my sme spali doma, Marek prvýkrát sám bez nás u svokrovcov, trošku ich v noci potrápil - on sa budí na čajík alebo si iba tak rozpráva zo sna, takže pri ňom sa človek veľmi nevyspí, ale zládli to a ráno sa na nás vraj vôbec nepýtal, asi aj preto, lebo tam mal sestričku
a teraz sme už doma, maličký spinká, Veronika zostala do zajtra u svokrovcov, manžel ide na poobednú, takže budeme s Marekom sami dvaja :wink:
denduska aj mne malý sa bežne vyškriabe na stôl, ja už tiež neviem , ako mu to zakázať, minule svokrovcom skoro zvalil nový LCD televízor :confused: - ešteže mi máme náš starý veľký TV - ten nevládze pohnúť, lebo inak by už asi bolo po ňom :grinning:
jeliska teda tak Eliška je fakt šikovná, že je už bez plienky, ja si na to ešte počkám, ja malého priebežne skúšam dať cikať, ale nula bodov, on mi nevydrží sedieť na nočníku ani 5 sekúnd ale pritom vie, že sa tam ciká, lebo povie, že ccccc - ale nechce - ale ževraj chlapci sa neskôr odučia ako dievčatká - počkám si na leto a bude behať po dvore bez plienočky a sa hádam naučí pýtať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no babenky už končím, lebo už píšem román :dizzy_face:
13. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte, ja som sa dnes taaak vyzila, doobeda sme boli v NR na nákupy,parad, tak sa teskam.....aj malemu som pekne vecicky nakupila......
13. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cessy a ja sa tak teším, keď deťom dačo pokúpim, my sme včera malému kúpili takú peknučkú zelenú vetrovku - prechodnú a presne v takej farbe mali aj taký klobúčik so šiltom - tiež prechodný - malý je v tom taký frajer a ešte som mu kúpila rifličky - takže bude fešáčik :wink:
13. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ale ja som si hlavne pre sebe pokupila......konecne, aj veci na cvicenie, takze od pondelka zacinam.....
malemu len neake tricka, teplacky, rifle a take drobnosti... :wink:
13. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj takže aj sebe si urobila radosť, no s tým cvičením by bolo aj mne začať, ale ešte doberám ATB a keď už budem fit, musím aj ja začať aspoň s brušákmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja prave nakupujem na mimibazari :grinning: uz sa totiz asi nikam nedostanem "fyzicky", lebo zajtra sa vraciame domov, tak uz budeme sami a s emmkou sa neda chodit na take nakupy, to je o nervy...keby ste nas videli ako chodime do potravin, to je cela groteska :grinning:
prave som jej objednala jedny teplacky a nohavky, uz 92 :confused: a este jednu taku dvojicu jej objednam, no a este malickej zhanam nejaky teply overal, taky navrch ale nie uplne zimny, skor flisovy alebo tak, lebo som si uvedomila ze nema v com docestovat z porodnice, ja hlupana som cakala ze bude uz teplo, ale prvy termin mam 30.3 a to mozno bude snezit :angry:
Inak tu zimnu zavinovacku do sedacky som predala, ta kocka co to kupila mala termin nejak v polke marca a nevedeli sme sa rozhodnut ci to vyuzije alebo nie - teraz vidim ze dobre urobila naozaj...prisamvacku este aj my by sme ju nejaky ten mesiac vyuzili, ale to uz vaaazne dufam ze v aprili bude pekne!!!!

cessy ide cvicit, bacha na nu, bude z nej kocka :wink: ak vobec este moze byt vacsia nez je....mas moj obdiv ja som strasny lenivec....chodila som jedine na tae-bo a to mi zrusili :unamused:
13. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidíš denduska, veď aj s nami si sa radila, či máš predať tú zavinovačku a sme ti poradili, že áno, lebo že v apríli bude teplo a nakoniec aká zima :confused: a nejak sa nechystá v dohľadnej dobe otepliť :frowning2:
13. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-ale ste sa rozpisali :slight_smile: ,my sme na lyzovacku nesli,lebo je vonku otrasne :grinning:

cessy-tak zacinas cvicit,ja sa zatial drzim a chodim 2x do tyzdna a chodim aj tie procedury na brucho 2x tyzdenne a fakt to pomaha :slight_smile:

a cessy ma odhadla uplne-ideme na vystavu nabytku :slight_smile: to su moje zaluby a potom stihnem v NR tiez aj nakupy :slight_smile:

a konecne my moj manzelik dnes zavesil do kupelne nove umyvadlo so skrinkou,tak sa vytesujem :slight_smile:
13. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci, ja som aj rada ze som ju predala, len mi tu strasila v skrini a ona ju urcite vyuzije viac nez ja...a po velkej noci hlasili oteplenie...
13. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska ja sa na tom MMB vobec neviem orientovat, som ja antitalent :angry:
deni a dakujem za kompliment........3kg musia ist urcite dole a trochu spevnit cele telo, lebo som jak želé :grinning: :grinning: :grinning:

mirustek doporucujem v NR navstivit Mlyny a manzel sa nebude staciť divit, kde miznu jeho peniazky :wink: :grinning:
13. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska-Emka je v juli a par dni bolo aj vtedy chladnych,ze som pouzila aj zavinovacku do kociara,
13. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy-to je to nove?ja som bola minuly rok tiez takto v NR v Maxe,ci ako sa to volalo a super som nakupila,hlavne v sportoch a on sa uz divi teraz,kde mu miznu peniazky :slight_smile: :wink:

ja som cez MMB objednyla sandale adidas obom babam nove :slight_smile:
13. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahojte co preberate noveho a co pocasie u nas je zamracene
13. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra by sme sa mali ist kupkat do senca, to si zas aspom oddychnem, maly bude s muzom a ja pojdem do wellnesu aspom na hodinku.uz aby sme tam boli

mirustek idete aj niečo na vystavu kupovat??? :confused:
13. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirustek kde si mi zmizla z FB??????? :fearful: :confused: :confused: :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
som sa tesila, ze sme sa tam konecne po case stretli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :fearful:
13. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy zele :grinning: :grinning: :grinning: to si nevidela mna :grinning: moj muz je na seminari v tatrach a teraz mi volal ze 2 hodiny lezal v jacuzze..sviniar... :angry: :sweat_smile:

ja rada kupujem aj predavam cez net, ja som taky maniak..a ked nekupujem aspon pozeram :sweat_smile:

emmka dnes zasa hviezdi, asi aj preto ze nemozeme ist von, no ale tu prsi a je strasne blato...ale uz jej tu vsetci maju plne zuby, tak nacase ze zajtra odchadzame...aj tak im bude chybat :angry: :grinning:
13. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no popisali ste toho no aj ja som pokupila niečo malej taku bombovu sukničku riflovu taka je zlata aj ja som si konečne niečo kupila aj my sme mali isť na vystavu ale mne sa nechcelo za dvatyždne je v nitre vystava psov tak to určite pojdeme bude to aj pre malu zaujmave :wink:
13. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denduska jeeeej ja zajtra pojdem do saunicky, teda ak pojdeme, to milujem :dizzy_face: a ty na to mas narok si este tehotna....ty sa budes davat do formy hadam o rok :wink:

ja sa tiez odhodlavam predavat veci po malom cez net, len neako sa k tomu nemozem dokopať :sweat_smile:

u nas tiez dnes prsalo, ale maly bol taky zly ze som mu dala zateplene gumaciky na vetrovku prsiplast a isli sme :unamused: :confounded:
13. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy-pobede dosla Klarke spoluziacke,tak som im isla varit puding :slight_smile: nestihla som ti ani napisat :slight_smile:
tak to ti zajtra zavidim,ja tiez milujem take relaxy a v Senci sme tiez boli v aquaparku :slight_smile: my nejdeme nic konkretne kupovat,len popoerat,lebo muzova firma je tam tiez na vystave,tak idem obzriet ako maju porobene :slight_smile: a uvidim co mi padne do oka,ak by boli tie stolicky nove do kuchyne....som zas vymyslela :slight_smile: :grinning:
13. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viete co, moj muz nielenze pupky vyvaloval ako mu dobre, ale potom mi volal ze si isiel dat kavu, sadol si k stoliku a prisadol si k nemu Patrik Tkac :grinning: :sunglasses: a ja najprv ze to je kto :grinning: ze z ved ten z J & T, ze mu patri ten hotel..... :grinning: ja aha...coooooooooooooooo? :astonished: :astonished: no tak mne by sa take asi nestalo ani keby neviem co, sranda..

cessy , ved ja sa chystam ako malinka vynosi/nevynosi veci po emmke, tak urobim take balicky podla velkosti a tak to budem predavat, mne sa teda nechce fotit kazdu vec zvlast z x uhlov a este pridavat na net...to je moja pohodlnost :sweat_smile:
13. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok