Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
26. jan 2009

vsak preto budem kojit az do 5 rokov 😀 aby som zhodila a chcem ist na vahu 50

jeliska
26. jan 2009

monci to aj ja ale ja si z toho tazku hlavu nerobim ked mam chut tak si dam a hotovo

monikat75
autor
26. jan 2009

a ja som zase počula že pri kojení si organizmus necháva nejaké zásoby kilá navyše a že tie zmiznú ak prestaneme kojiť tak neviem kde je pravda, vy ste zdravotníčky 🙂

jeliska
26. jan 2009

a ked priberem nevadi mozem byt aj tlsta vsak muza mam 😝 aon tez neni chudi hlavne ma brucho neviem jak vasi chlapi ale moj ten furt zere hlavner maso a hovori ze kazdy muzsky musi mat brucho noo ma aj svaly ale to brucho si mohol odpustit 😒 ked sme zacinali spolu chodit tak bol samy sval a teraz prd 😝

monikat75
autor
26. jan 2009

aj môj od leta dosť pribral - hlavne cez Vianoce ale teraz v januári už sa začína krotiť v jedle lebo už bol strašne rozjedený ale on musí byť vo forme kvôli práci a preto chodí aj do posilňovne

jeliska
26. jan 2009

a moni tvoj muz co robi

denduska
26. jan 2009

hehe, aj moj ma brucho 😀 predtym taky bol svihak, teda to je aj teraz no ale pupek ma😝 ale on ani neni inak tucny a ani extra vela neje asi ma vela stresu v robote ze sa mu to uklada na bruchu. ale sak aj tak ho lubim, tak co 😵

jeliska
26. jan 2009

den asi to je kazdy chlap ked sa ozeni

monikat75
autor
26. jan 2009

jeliska neviem či ti mám napísať kde môj manžel pracuje lebo už si raz jeho zamestnanie spomínala v texte a viem že nemáš takýchto asi veľmi v láske - je policajt - obvodák , ja som si tiež z nich robila predtým srandičky ale som zistila že aj jeho kolegovia sú normálni chlapi aj správni kamaráti akurát nemôžu za to že o nich koluje toľko vtipov

monikat75
autor
26. jan 2009

žienky dufam že som vás neodradila tým manželovým povolaním 😢

jeliska
26. jan 2009

moni to si nepamatam ze by si nieco take pisala a ja 😕 lebo ja mam policajta v rodine tak si sa nezmylila 😅

monikat75
autor
26. jan 2009

možno to písal niekto iný tak sorry veď je tu už statočne tých príspevkov cez 800 takže je to možné

jeliska
26. jan 2009

a co by vsak to je jedno ake ma povolanie ja som iba pisala ze tibor neurobil uz po druhy kret autoskolu a ty ze mas muza policajta a ja nato ze by ho mohol doucovat lebo mi ma z tibora porazilo 😀

jeliska
26. jan 2009

asi si ma zle pochopila 😉

denduska
26. jan 2009

haha moj otec je policajt, teda mestsky ale uz riaaadne dlho.....a my uz mame z toho srandu, ked sa nam nieco nedari tak on povie: No a co, ved som policajt. a ja zas vravim, no a co ved som blondinka...

z vtipov si netreba nic robit, hlavne nebrat osobne a aj sa zasmiat 😀

jeliska
26. jan 2009

ja niekedy pisem jak magor a vynechavam mozno niektore pismenka ale to keby si ma pocula rozpravat tak strasne preskakujem aj slova 😀 a strasne rychlo rozpravam a co vy

monikat75
autor
26. jan 2009

veď on jazdí až veeeeeeľmi často hlavne v práci takže by mohol aj doučovať veď aj mňa snád raz bude lebo ja vodičák tiež nemám ale na budúci rok by som si ho už chcela urobiť
ale neviem či sa k tomu dokopem

jeliska
26. jan 2009

no na mna vtipy neexistuju ale ja som zase taky typ cloveka ze si robim srandu aj sama so sebou ale hlavne z tibca a ten nadava ale mna slovami nikto netromfne chachachac 😀

monikat75
autor
26. jan 2009

no jeliska to máme spoločne ja tiež rýchlo rozprávam v škole si zo mňa preto aj robili srandu, ale čo už inak to už asi nebude v rodine mi všetci rozumejú a ostatným rada zopakujem aj dvakrát čo som povedala 😝

jeliska
26. jan 2009

moni aj ja rozmyslam ze si spravimale asi tu v ph ale bojim sa ze budem blba a narazim

monikat75
autor
26. jan 2009

denduska a ty más vodičak ale asi ano teda tak tipujem, či nie?

denduska
26. jan 2009

no vodicak, ja doteraz netusim ako som ja mohla urobit vodicak v kosiciach, teraz ked sa tu tak obzeram, cisty chaos, auta auta, trubia a trubia

jeli ja som si hned myslela ze tolko rozpravas, vidno ti to na ociach 😀

jeliska
26. jan 2009

moni ja to zopakovat neumim lebo vzdycky tam este nieco pridam xixix

jeliska
26. jan 2009

deni ma 😉

monikat75
autor
26. jan 2009

jeliska tebe sa už nalepili nejakí českí slovíčka neeeeeeeeeeeeeeee 😀

denduska
26. jan 2009

jeli tak v ph robit vodicak, mna by asi porazilo, sak tam chodi kazdy jak chce a kde chce, po kolajniciach v pohode, my sme tam boli autom a moj drahy, co je teda skuseny vodic, tam skoro umrel 😀

denduska
26. jan 2009

no hej, ja mam, pozbieram vas a pojdeme na okruznu jazdu aj s miminami 🙂

monikat75
autor
26. jan 2009

no to ti ani ja nezávidím v takom veľkomeste - mne na to jazdenie bude akurát stačit naše malé mesto

monikat75
autor
26. jan 2009

deni ty nás chceš zbierať ako nejaké gaštany zo zeme ale nie to len srandičky ja viem ako si to myslela 🙂

jeliska
26. jan 2009

ale rozmyslam ze si spravim v tt mam kamosku co ma autoskolu lenze aj tak vacsinou budem jazdit po ph tak nevim