Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ada11
3. feb 2009

jasne, ellit vitaj 🙂

ellit
3. feb 2009

dakujem ada 🙂

denduska
3. feb 2009

ahojky elit 😉

denduska
3. feb 2009

zeny kde steee? 😕
ja som tu vcera nebola, po dlhom case sme sa stretli doma s muzikom ale dnes tu zas nie je...az zajtra rano...

ada11
3. feb 2009

denduska, už ste sa udobrili s mangelom ? 😀 😉

No ja som tu, ale neviem kde ste vy 😀 😀 😀 Vonku sa oteplieva a tu nejako mrzne ☹

denduska
3. feb 2009

hej udobrili...ale potom sme sa stihli este raz pochytit..my sme taki taliani 😀 a teraz preto nie je doma lebo som ho vyhodila 😀 😀 😀 ale nie, sluzi chudak...
co mrzne? tu bolo dnes straaasne teplo, prsalo a to sme v horskej kotline 😒

ada11
3. feb 2009

ja som myslela, že mrzne tu na koníkovi 😉

denduska
3. feb 2009

jaaaj 😀 vidis aka som spomalena 😀 hej to mas pravdu, aj ked mne dnes celkovo hapruje net

jeliska
3. feb 2009

aahojte babeny vitam ta elilit
akurat som dokukala ordinaciu na nove , vy nepozeravate inac deni aj my sme typical tal. familly 😀 😀 😀

denduska
3. feb 2009

jeli tak keby sme sa vsetci spolu stretli, to by bola hotovy sicilsky klan 😀
uz som rozmyslala kde si....jak sa mate? posluchate?

jeliska
3. feb 2009

no mame sa fajn akurat elina nechce spat ☹

monikat75
autor
3. feb 2009

ahojte aj ja som už tu
tak sme tu skoro všetky takže môžme čo-to popísať
ani Marek mi nechcel zaspať ešte pred chvíľou sa mrvil dúfam že už spinká

jeliska
3. feb 2009

no uz isla spat s muzikom ona sa zobudi na kojenie a potom ked jej dam papat tak si mysli ze uz je rano 😀 😀 😀
inac to vam adi zavidim jake super ceny mate my okolo 4000-6000 na 10 lekcii 😝 a super ze uvas snezi
u nas pocasi nic moc take veterno 😉

jeliska
3. feb 2009

ahoj moni a co ste robili cez den 😉

jeliska
3. feb 2009

inac akurat kukam na domy na kluc apoznate to niektora som rozmy slala ze by snme do toho sli ale asi az o 3-4 roky 😒

monikat75
autor
3. feb 2009

jeli cez deň u nás snežilo takže sa zase nedalo ísť na prechádzku takže len dnuká sme zase boli aj keď malý je už riadne zunovaný že je stále vo vnútri zajtra ho musím dať aspoň na balkón spinkať keď bude takéto počasie no ale inak sneh sa už roztopil a už aj pršalo, ale teraz už asi neprší lebo nič nepočujem
jeli ja som taký dom na vlastné oči nevidela len som počula o tom, vraj to urobia super len je to strašne drahé tým pádom že všetko zabezpečuje firma, takže len sporte alebo potom musíte vybaviť vysokú hypotéku

jeliska
3. feb 2009

no moni ja akurat pozeram ich stranky a vychadza to okolo 2-3000000 no a samozrejme vyssie no neviem este k tomu pozemok tak lepsie ist asi rovno do nejakeho bytu alebo domu neviem ale ci ostaneme tu v ph alebo pojdeme do tt lebo v podstate ceny su uplne rovnake 😠 trnava dost zdrazila 🙄

monikat75
autor
3. feb 2009

no jeli tak to vyzerá že sme tu len my dve, škoda že sa tu nedá zobraziť zoznam on-line užívateľov ako sa to dá na mamaaja
no inak to je dosť veľa veď aj pozemky sú strašne drahé takže to bude aj 4000 000 nie?

monikat75
autor
3. feb 2009

ozaj jeli už som sa to veľa krát chcela spýtať a vy ste prečo vlastne odišli do Prahy, kvôli práci alebo ste tam chceli ísť lebo sa vám to mesto tak páči, či ste boli najprv v nejakom inom českom meste
no asi už veľa otázok mám naraz 😝

jeliska
3. feb 2009

ja som moni isla prva len tak nebavila ma vyska tak som po semestri odisla a akurat sa mi naraficila praca tu v ph .Tiborovi dost dlho trvalo kym prisel ku mne to sme sa aj rozisli ale nakonec dosiel 😀 😀 😀 inak on dosiel a to som mu vsetko povybavovala byvanie pracu... no nema super zenskuuu 😀 😀

denduska
3. feb 2009

babulky ja vas citam, len sa mi na skype nahrnuli dve kamosky co som 100 rokov nevidela a nepocula...
no jeli, tak podte na vychod, tam je to zatial najlacnejsie 😉

monikat75
autor
3. feb 2009

no to máš pravdu denduska ja som na hranici - stredného a východného Slovenska - to je pravda že je to tu lacnejšie ale tu bohužiaľ nie je žiadna práca - nezamestanosť v našom meste je tuším tak do 30 %, čo je teda riadne veľa, ja už teraz občas rozmýšľam že kde sa ja o také dva a pol roka zamestnám keď to takto pôjde ďalej ☹

denduska
3. feb 2009

monci to mas pravdu...to stale bola hladova dolina, viem podla sesterky 😒

jeliska
3. feb 2009

vsak prave ja by som si pracu asi nasla uz som mala ponoku vo svidniku co je uplne v keli nastupny plat 30000 a keby som mala magistra tak 50000 noi to sa mi nesniva ani tu v ph som rada ked mam 20000 ale muz je lenochod vsetko mu vybavujem ja a neviem co by robil asi by som rodila deti a on by bol na materskej 😀 😀 😀 😀

jeliska
3. feb 2009

jedine ze by robil murara co je aj vyuceny no nevim s jeho pristupom ku praci 😒

ada11
3. feb 2009

jeliska, bratranec si dal postaviť dom na kľúč. Daj si pozor na firmu a over si ju, najlepšie by bolo nejaké odporúčanie od známych a pod. Bratrancovi začali rozkrádať materiál a pod. 😠 No na to, že je to na kľúč, tak 2 mil. nie je ani veľa. U nás sa predávajú 3.izbové byty za 1,6-1,8 mil./ niekedy aj viac/. 😕 Aj my sme chceli veľmi domček, ale nevidalo. Aj na byt sme si brali pôžičku, ktorú ešte splácame ☹ Moja švagrina sa s mužom za slobodna rozišla 3 razy 😉

denduska
3. feb 2009

jeli, nahodou dobreho murara zohnat je fakt fuska..viem svoje... a vo svidniku mam kamosku s polrocnym babenom, mozete chodit kocikovat 😀

monikat75
autor
3. feb 2009

no jeli ten Svidník už nie je od Revúcej tak ďaleko - to by bolo aj nejaké stretko 😅

denduska
3. feb 2009

ako sa tam vravi po rusnacky Svydnyk 😀

monikat75
autor
3. feb 2009

jeli ale chudáčik tvoj manžel - hádam to nie je s ním až také zlé - myslím s tým postojom k práci a s tým že musíš všetko ty vybavovať - veď tie vybavovačky to je aj u nás - keď treba niekde zavolať tak môj muž povie ty to vieš lepšie volaj a aj po úradoch väčšinou chodím ja iba teraz musí on - lebo mne sa nedá kvôli malému -teda hlavne kvôli tomu že kojím