Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
2. júl 2009

ahojte, tak u nas je dnes peklo na zemi, uz o 6.ranobolo 24 stupnov, horor!!!! Emmka teraz spi tu na posteli totalne hola, keby ste ju mohli vidiet 😀 vyzera ako z nejakeho barokoveho obrazu 😀

bianka234
2. júl 2009

Ahojte, ja sa aj bojím začať písať, lebo sa bojím že sa malý zobudí a zasa som tam kde som bola. Nemám čas čítať o čom si tu píšete, ale hľadám únik z tohoto kolotoča, takže dúfam, že tu niekto zareaguje a zároveň mi pomôže. Mám 2 detičky. Dcéra má 8apol roka a chlapec 8 mesiacov. Ja totálne nestíham. Len čo mám chvíľku pre seba už zasa niečo treba. Potešte ma niekto.

kkkatarinkaaa
2. júl 2009

bianka- vitaj!!! 🙂 ja sice este taketo starosti nemam, my este na tu nasu malinku len cakame, ale uz len chviilu 😵 😵
je tu plno mamin, ktore maju 1 aj viac deticiek a pekne sem pisu co a ako.takze neboj nic, zapadnes sem uplne v pohode a uvidis ze sa najde aj nejaky ten cas 😉

vcielocka1
2. júl 2009

ahojte mozem sa pridat 😉 rada si s vami vymenim par riadkov

hankah23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ada11
2. júl 2009

vítam nové členky - bianka a vcielocka 😉

bianka, vitaj v klube nestihajúcich žienok 😀

vcielocka, aké máš staré dieťa/deti, alebo si čakateľka? 😉

denduska, to čo si mala zapnutý ohrievač, keď ste mali už o 6,00 24 st. 😀 😕

vcielocka1
2. júl 2009

no ja mam dcerku - 2 mesiace - a rada si s niekym pokecam 😉

monikat75
autor
2. júl 2009

ahojte, dúfam, že ste ešte niektorá tu, vítam nové maminky, dúfam že s nami pobudnete trošku dlhšie ako niektoré vaše predchodkyne 😉
adi - díky za blahoželanie, veru o mesiac už môj drobec bude sláviť rôčik a stále netuším, akú hračku mu kúpim, lebo jeho hračky zaujímajú tak 5-10 sekúnd a dosť 😒

kkkatarinkaaa
2. júl 2009

ahoj vcielocka 🙂 aj ajta tu viiitam 🙂 dnes je tu nejak mlkvo, ale neboj, to sa napravi 😀

monikat75
autor
2. júl 2009

katka ešte si tu, ak áno, tak aspoň mi si pokecajme, lebo ja som sa práve chystala vypnúť PC, že tu už nikto nie je 😢

maminkatn
2. júl 2009

aj,ja som,maminka,,,aj,babinka,,,tak,ma vola,,moja,vnucenka,,,xi,xi,ked,,sa xce,,tulkat,,,, 😀 😀 😀

ivet100
2. júl 2009

ahojte,tak ja som sa dostala sem az teraz
vitam aj ja nove maminy,ktore si chcu s nami pisat a ako ty monika aj ja dufam,ze aj vydrzia byt s nami co najdlhsie 😉
teda denduska,kto by to povedal, ze u vas je tak teplo hned rano, inak vcera bol muz s malym Tobiaskom v Tepliciach na kupalisku,ci aquapark,alebo co to tam mate a bolo vraj super,maly sa vyblaznil do zblbnutia a prisli domov o 18 hod a Tobiasko vypil len mlieko a 18,15 spal ako zabity az do rana 7 hod., zastihla ich na kupalisku aj burka,ale potom bolo zas teplo.Konecne maly uz nema sopliky a je v poriadku.
ja monitor dychu nemam ani som ho nikdy neplanovala kupit,mam len Baby vysielacku,ktoru pouzivame viac-menej len u svokrovcov na dome,ked maly spi v izbe a my sme na terase
jeliska,teda ani ja som nezaregistrovala,kedy si pisala,ze cakas chlapceka,krasne. Moja nepozornost pri citani 😨

monikat75
autor
2. júl 2009

ivet, tak malý si to určite v tom aquaparku užil čo? inak ani ja nemám monitor dychu ale vysielačky máme, lenže ja bývam v dome,takže hlavne keď bol malý menší a spinkal mi na dvore v kočíku niekedy aj 3-4 hodiny, tak vtedy som ich veľmi využila a nemusela som každú chvíľu behať, či sa náhodou nezobudil a aj teraz ich aj vo vnútri niekedy zapnem hlavne večer a som rada, že je Tobiasko už fit 🙂

ivet100
2. júl 2009

ved prave monika,ja viem,ze tie vysielacky su v dome super,my ich v bytovke tak nepotrebujeme,lebo tu pocut hned vsetko cez steny,ale u svokrovcov na dedine v dome je to ine,ved vlastne nam vysielacky kupili oni 🙂
Tobiasko bol prvy krat vobec na kupalisku,tak si to vies predstavit,muz vravel,ze nechcel ist z vody ani von,ani nic jest,co ho tie bazeny tak zaujali

monikat75
autor
2. júl 2009

ivet a ty si prečo nešla tiež s nimi, či nemáš rada vodu?

ada11
2. júl 2009

aj ja som tu 😉 aj Anet 😀

monikat75
autor
2. júl 2009

adka tak vitaj a dúfam, že malá Anetka je už konečne zdravá a to akože ešte nespinká alebo ju už kojíš?

mirka099
2. júl 2009

Ahojte baby, zvlastny pozdrav aj pre nove clenky nasej malej velkej diskusie...
baby aj u nas neskutocne teplo, behame len v plienocke... bobacik taky je zlaty,cely spoteny, kolienka vysuchane, jazyk vyplazeny... a ta jazva... boze sandokan moj maly... dufam mu do svadby zmizne 😅

otazka ..... kolko tekutin vam krpci vypiju takto v tychto horucavach? mne jakubko vytiahne cajiku alebo dzusiku (mliecko nepije vobec) asi tak 700-800 ml. Furt do seba loga tu vodu, napije sa a potom velke aaaaaaa a zarehoce sa.. (to ma od starkeho, ked pije pivko z plechovky) 😀

co sa tyka vysielaciek, u nas je to presne tak ako pises ivet... v byte ich nepotrebujeme, ale nevedela by som si predstavit co by sme bez nich robili na chalupe... mozeme kludne byt vonku pri ohniku pri potku a pocujeme aj to ked sa len otoci....

uz musim ist, muz sa dobija na pc 😠 😠 😠 tak paaa

ada11
2. júl 2009

monika, ja Anet kojím už za poslednú hodku 3.raz a vždy s nádejom, že už konečne zaspí, ale tento raz to vyzerá nádejne 😀

mirka, my máme s pitím veľky problém, nechce ani z fľašky, sem-tam len z lyžičky alebo z pohárika ale len cca pol deci za deň a niekedy ani to ☹ kojím ju, dnes ma ale už bolia cici trochu, lebo ju častejšie prikladám. tak by som bola rada, kebyže vypije aspoň 2 deci vody.

monikat75
autor
2. júl 2009

no adi ja posledné dni nejak často Mareka v noci kojím niekedy aj štyrikrát, čo už bývali časy keď len dvakrát za noc, ale fakt je možné že sú smädné tie naše deťúrence, ale Marek tiež nechce piť z fľašky len z pohárika a to akosi v noci nejde, ale teraz keď sú tie horúčavy tak vypije niekedy aj 200 ml, čo je na jeho pomery taký malý zázrak 😕

monikat75
autor
2. júl 2009

a ozaj adi o tej bolesti prsníkov by som tiež vedela rozprávať, malý mi stále rozhryže dvorec ľavej bradavky a keď sa mi to potom konečne zahojí, lebo prsníky striedam pri kojení, tak mi to zase rozhryže a to je bolesť neskutočná a kvôli tomu som už tri dni vynechala aj ranné kojenie a dám mu mliečko z fľašky - aspoň to že z tej fľašky chce aj keď nie veľa ale tých 150 ml vypije ale chcela by som kojiť ešte určite aspoň mesiac - uvidím koľko vydržím keď mu vyjde už aj ten ôsmy zub 😖

ada11
2. júl 2009

ach...monika, mýlila som sa, ani teraz nezaspala, ale už by fakt mohla, lebo za celý deň mám toho akurát 😝 vyškiera sa na mňa a ja len čumím, dnes to bude asi nadlho, tak asi pôjdem do postele, možno pomôže zmena prostredia 😀

monikat75
autor
2. júl 2009

tak ti adi prajem dobrú noc a nech malinká už tiež zaspinká, ja už idem tiež spať, veď onedlho bude možno už aj drobec hore, nech si dovtedy trochu pospím
všetkým dobrú noc prajem 😔

ada11
2. júl 2009

moni, veru idem, len Anet je ešte moc vitálna, ale hádam do pol hodky zaspinká 😉

dobrú noc 😔

denduska
3. júl 2009

ahojte,
no ivet to preto je tak teplo lebo ja som v Kosiciach u nasich,nie v Tepliciach, inak uz teraz je zase 24 stupnov!!! neuveritelne...

adi...nemala som zapnuty ohrievac 😀 inak mne Emma vcera do 22.nespala, len nenormalne vystrajala,. lozila vsade akoby si nieco slahla, uplne amfetaminova bola, no hroza...ale spala celu noc do 5. 😀

a vitam nove babenky 🙂

kkkatarinkaaa
3. júl 2009

ahojte kocky
tak nam vcer adoniesli komodu do spalne, tak idem tam nastahovat vecicky pre nasu malicku 😵 tak sa tesim....konecne si to tuuz trosku zariadujeme...
monikat- vcera vecer som napisla a hned som aj isla... 😖 ale ako vidim, nakoniec ste diskutovali s adou a ivet 😉

ivet100
3. júl 2009

ahojte dievcence,

ozaj denduska,ja som uplne zabudla, ze si v KE a pritom som ti este nedavno pisala,ze prave tam ma byt tieto dni najteplejsie 😀 😀 😀 , som to ja ale dora
monikat, ja som sa nesla kupat len preto,ze som cakala navstevu,ktora bola nahlasena uz dlhsie a toto kupanie prislo len tak necakane, isiel kamarat so synom,lebo jeho zena je v praci a zavolal aj mojich chlapov,tak to bola taka panska jazda 😉
bianka,ja mam jedno dieta a tiez nestiham nic, tak neviem ako by to bolo pri dvoch,ale snad si najdes kazdy den par minutiek na to,aby si napisala par riadkov. Uvidis,padne ti to dobre na chvilu mysliet na nieco ine.
Sice ja ked som na PC,tak vobec nemam prehlad co robi moje dieta 😀 ,aj teraz je niekde v druhej izbe a podozrivo ticho, predpokladam,ze zas nieco vymysla,lebo vzdy ked ostane takto ticho nieco vyvadza

mirustek1
3. júl 2009

ahojte baby-niako to tu teraz nestiham,stale niekde beham.Emka sa uz zacina pomaly osmelovat a urobi par krockov,ale je velmi opatrna.Najradsej ma ked tlaci detsky kociar a vtedy pekne beha.My ideme zase na 4dni do Tatier,tak zase balim veci.hadam nam vyjde pocasie,tak sa tu majte a potom sa ozvem,pekny vikend.

cessy
3. júl 2009

ahojte, konecne som sa sem dostala, myslim ze vcera som sem ani nenakukla 😕

aj u nas je problem s pitim, sice nieco vypije ale to je max. 70 ml za den, ale aspom nieco. a davam mu to z dojcenskeho poharika z flasky mi vobec nechce 😒

denduska mi mame ten isty problem...vcera nam maly zaspinkal o 22:3o.katastrofa a to od druhej poobede nespal 😠

cessy
3. júl 2009

tu nikto??? 😕 😕 😕 😕