Hlášky učiteliek

8. jan 2023

Ake vtipne aj nevtipne hlasky ste poculi od uciteliek?

svetlonos
8. jan 2023

Poza moj chrbat si sa mi pozeral drzo rovno do oci 😁 cela triefa bola z toho v krci 😂

ludmilaka
8. jan 2023

Podarilo sa mi... Čítali sme Mor ho! Položila som otázku (deviatakom), že komu sa postavil na odpor slovenský národ. Dievčatá sa hlásia, chlapci nie... Tak som otázku položila smerom ku chlapcom. Z úst mi vyšlo - No chlapci, tak komu sa postavil?

zdenkastanka
8. jan 2023

@ludmilaka kolki sa prihlasili?🤣🤣🤣🤣

basullinka
8. jan 2023

Jeden môj spolužiak zo základnej školy a naša slovenčinárka sa fakt nemali v láske, vzájomne. Bolo to už na druhom stupni, tak v ôsmom ročníku, keď ho vyvolala k tabuli. Počas odpovede, keď samozrejme nič nevedel, si dosť nahlas prdol. Všetci sme sa veľmi smiali, veď ako deti, ale pani učiteľka bola extrémne pohoršená, tak naňho vybehla, že čo to má znamenať. On pohotovo reagoval: "To na vašu počesť, pani učiteľka!". A tak chalanisko dostal poznámku do klasifikačného záznamu: "na hodine si počas odpovede hlasno prdol a povedal, že je to na moju počesť, bol drzý a nič sa nenaučil" 🤣

ludmilaka
8. jan 2023

@zdenkastanka Patrične to okomentovali - Ale no, pani učiteľka.... A čerešnička na torte bola, že som im chcela ešte niečo od Sama Chalupku prečítať. No neprehodnotila som výber, čítala som Branka. Vo Zvolene zvony zvonia, za Zvolenom Branka honia. Honia, honia, durným honom..... A bolo po hodine...

minilla
8. jan 2023

@ludmilaka 🤣🤣

zdenkastanka
8. jan 2023

@basullinka otrasne niektore tie deti su... ziadna ucta, respekt, autorita...alebo skor ake vzory to majú doma?🤔

zdenkastanka
8. jan 2023

@ludmilaka hej hej, to aj nam vzdy trhalo kutiky ust😁

vikiki29
8. jan 2023

Hláška našej “milej” triednej pri odpovediach: Ide ti to ako psovi pastva. Alebo: Z hovna bič neupletieš.

h2
8. jan 2023

Už tu bola takáto diskusia, kopírujem, čo som tam vtedy písala:

michellemary
9. jan 2023

Matikárka na gympli zhodnotila matematické schopnosti mňa a môjho vtedajšieho priateľa poloposmešným konštatovaním, že dúfa, že naše deti matiku nikdy učiť nebude. Na to jej on odpovedal, že určite nie, lebo naše deti budú do škôl chodiť v ČR, keďže ich otec je rodený Čech, a ona by sa v Čechách ako učiteľka asi neuchytila. Už nie sme spolu, ani deti spolu nemáme, ale dlhé roky sme sa pri tej spomienke smiali.

zdenkastanka
9. jan 2023

Veru aj ja som si teraz spomenula na jednu dobru hlasku... na zakladnej ucitelka na volejbalovom kruzku povedala spoluziacke ze dobre prstuje😂🤪no my vsetci vo vybuchu...