Hluk na svadbe a 7 mesačné dieťa

kishtika
31. okt 2018

Idem m na svadbu so 7mesacnym dietatom. Myslite ze je potrebne nejako mu chranit sluch, alebo moze byt v pohode len tak. Dakujem

haluta
31. okt 2018

Väčšina detí je ok. Teda ak nebudeš sedieť pri reproduktore.... 😀

osky
1. nov 2018

Ja aj ako dospela som.na toto citliva.
Daj mu vatu do usiek.tam nejde len o sluch ale o cele nervove centrum.
Bude vystaveny velkemu stresu.take male babo musi byt v kludnejsom.prostredi

juhseverzapad
1. nov 2018

Najlepšie, nechať dieťa doma.

vikisukik
1. nov 2018

neviem, no podla mna ani nie. vacsina deticiek to zvlada v pohode a aj tak po case so svadby odidu. ty ho budes mat na celej svadbe, ci mas niekoho, kto ho potom postrazi

veronikazoja
1. nov 2018

ja som bola na svadbe sestra, keď mala dcérka 2 mesiace a bolo to úplne v pohode, síce sme boli veľa vonku, keďže to bolo cez leto a bolo krásne ale aj vo vnútri bolo ok, hoci hrala hudba, dcréka spinkala, vôbec jej to nevadilo a ešte bola tá výhoda, že to nebola jedna veľká miestnosť ale zvlášť miestonsť na jedenie a zvlášť na tancovanie, boli priechodzie cca na 5metrov alebo bola tam aj spoločná stena a malá bola za ňou v kočíku a nebol problém

lulistek
1. nov 2018

Moj syncek je od mala citlivy na hluk. Ked mal menej ako rok sme sli okolo kolotocov v dedine a plakal a teraz sme.boli na svadbe ma 2,5roka a cely cas pred svadbou ukazoval ako bude tancovat a tam pustili hudbu a on len na rukach a ze chce ist domov. Zalezi od dietata ale aj tak z toho dieta nebude nic mat take malicke

mon01
1. nov 2018

My sme mali malinku tiez ako 7 mesacnu na svadbe, bola uplne super, aj si pobuvala vo vedlajsej miestnosti, ale ked sa vybuvala tak s nami na rukach tancovala na parkete a bola uplne rozjasena, kopala nozickami, smiala sa, ona je sice zvyknuta, lebo od stvrteho mesiaca sme ju bravali so sebou na skusky (tancujeme vo FSk) ale nikdy s tym nemala problem, uvidis sama ako na hluk bude reagovat, kazde dieta je ine

sandokanka36
1. nov 2018

Sadni si dalej od reprakov a bude to vsetko okey. Aj tak s dietatkom nebudes na celej svadbe, lebo predsa bude aj spinkat takze by sa mu nemala nic stat.

hettinka
1. nov 2018

@kishtika my sme boli s pármesačným na svadbe len na oficiálnej časti (bola som svedok, birmovná mama, takže som "musela" ísť) a ked začala po večeri zábava, hudba, odtancovala som jedno kolo a šli sme o 20:00 domov. Ked mal syn rok, mali sme dalšiu svadbu, to som ho rovno nechala u svokry.

staronova
1. nov 2018

Vždy na svadbách je mi ľúto tých malých detičiek. Nie, že hudba je neskutočne hlasná, ale aj ten hluk zabávajúcich ľudí. Neviem prečo matky nechávajú ubližovať malým detom. Už dávno som počula rozprávať nejakého primára ORL, že v dnešnej dobe má každý druhý mladý čolovek poškodený sluch. A tendencia poškodzovania rastie. Co z tej svadby má to mimino? Radšej ho nechaj doma alebo poblíž svadobnej hostiny si kúp izbu a popros niekoho, nech tam je s ním.

lindusss2016
1. nov 2018

Existuju aj protihluchove sluchatka pre babatka, netreba nikoho lutovat aani presediet materstvo doma. Nedavaj mu vatu, skus si od niekoho pozicat tie sluchatka, pridaj si napr.na fb skupinu nosime nase deti, tam to ma vela bab. Bez obav chod a bav sa

noname26
1. nov 2018

Rob potial ako vidos, ze je pre dieta ok. Ja som bola s dvojrocnou. Na obrad chvilu zabavy, potancovala a sla som s nou spat. Skusila som ju nechat strazit mame a ist si konecne zatancovat. Ale bezo mna sa budila, tak som sa vykaslala na zabavu. Ved neskor este zabavy uzijem. Male babo by som tiez len na obrad vzala. Komu spi dieta v kociku vo vedlajsej miestnosti, v pohode. Komu dieta vydrzi bez mamy u inych, tiez v pohode. Kto ho ma v satke ci nosici ale daleko od hluku a len sa porozprava ci potancuje, kym je u ineho na rukach a v rozumnu dobu s nim ide domov, tiez v pohode. Kazdy, ako sa nu da, ako maju s babom zauzivane. Ale urcite by som s nim netancovala kolo reprakov v satke so sluchadlami. Na tych par mesiacov kym podrastie, si taku zabavu viem odpustit. A to intenzivne nosim, bo kocik ignoruje.

deti95060810
1. nov 2018

nezdá sa mi že to bude dobré pre dieťa ,keď diskdžokej púšťa hudbu že až pľúca človeku natriasa....🙄