H&M slovenský e-shop - skúsenosti

miirca
21. apr 2015

Ahojte

uz ste nakupovali cez slovensky e-shop H&M? Skusenosti, nazory? Boli ste spokojne

majcus
10. mar 2016

Holky a náhodou s tymto skusenost nemáte?? ked ste objednavali cez H&M ...ked ste si nieco objednali a sledovali ste si to na moje H&M objednavky tak ked vam už tovar poslali tak naskoci uz potom zruseny?lebo nemozem sa prihlásiť na email tak som pozerala len tam a neviem ze ci mi zrušili objednavku alebo mi uz bol tovar poslany...dakujem pekne

charityloans001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henrietta77
25. apr 2016

veľkostne sedia či treba objednavať vačšie alebo menšie čísla?

standusina
25. apr 2016

@fantaghiro21 a kolko sa plati postovne prosim ta?

nevestickka
3. máj 2016

Inak poplatok za vratenie tovaru 3,99 EUR uctuje H&M len v pripade, ze vyuzijete ich zmluvnu dopravu - teda zavolate kuriera, ktory Vam tovar dorucil. Inak neplatite. Pisu to aj na stranke:
"Tovar môžete vrátiť prostredníctvom nami preferovaného spôsobu vrátenia alebo iným spôsobom, ktorý si zvolíte. Ak si zvolíte iný spôsob ako je nami preferovaný, nebudeme vám účtovať poplatok za vrátenie tovaru, ale za vrátenie zaplatíte sami."
Takze ak posielate postou, zaplatite len postovne za doporuceny list / balik na poste, co je bezne u vsetkych eshopov.

jairak
4. jún 2016

baby cez akeho prepravcu posiela h&m tovar??normalne posta alebo nejaka kurierska spolocnost???lebo do nasich koncin nechodia vsetci 🙂

sijust
4. jún 2016

@jairak dpd ☺

jairak
4. jún 2016

@sijust dakujem. to si musim overit ci chodia aj sem 🙂

kristinkab
25. júl 2016

Ahojte,neviete mi poradit ci sa da tovar zakupeny cez e-shop vratit aj v kamennej predajni?dik

tinkamt
19. aug 2016

Neviete zľavovy kód?

alana1
24. aug 2016

ahojte, ako rychlo po vrateni balika vam vratili peniaze na ucet? mesiac je prec a stale nic

zuzanka21
31. aug 2016

Prosím vás sedia tie vecičky presne podla velkosti alebo sú menšie/väčšie? Zaujímajú ma najmä 56/62.

svadba30.maj
5. dec 2016

@fantaghiro21 vratili ty peniaze za tovar s h&m?
Vracali ste ho prostrednictvom kuriera?
Kedy vam poslali email o doruceny balik na h&m?

siskia
18. jan 2017

Neodporucam.Tiez som vracala tovar a po mesiaci mi stale nie su schopny vratit peniaze.Same vyhovorky z ich strany.Hlavne ze pisu ze vratia do 14 dni.

svadba30.maj
18. jan 2017

@siskia tak mne jeden prevod urobili a druhy prevod tvrdia ze urobili este v decembri a doteraz mi neprisli.
Mam od nich aj taky ako doklad ked sato da povedat ze.oni peniaze poslali.
Tak som zvedava co.mi nato povediav banke.
Mali ste taku skúsenosť?
Dost cudne mi to pripada.c.u.sedi

dzubo
30. apr 2017

Ahojte 🙂
V pripade objednania spodneho pradla,je mozne ho v pripade,ze nesadne velkost,vratit?
Chcem objednat podprsenky
http://m2.hm.com/m/sk_sk/productpage.0325027013...
a neviem presne urcit moju velkost ☹.Nosim 75B/80B.
Dakujeeeem 😉

lovesista
1. máj 2017

@siskia
@svadba30.maj ahojte baby, chcem sa opytat ci vam HM nakoniec vratilo tie peniaze. ja som teraz vracala tovar za velmi vysoku sumu a uz 3 tyzdne nic, zacinam byt v strese

svadba30.maj
2. máj 2017

@lovesista ano mne vratili.skuste tam zavolat a informovat sa kde je chyba.

lovesista
2. máj 2017

@svadba30.maj dakujem, uz s nimi komunikujem.

siskia
4. máj 2017

ano, vratili asi po 2 mesiacoch

lovesista
5. máj 2017

@siskia dakujem, no fuha, tak to dost dlho trvalo. no mne uz napisali ze nasli moj balik aj kolko penazi mi vratia, tak verim ze tak aj urobia

sebik1
6. júl 2017

Ahojte🙂 prosím napíšete mi adresu kam ste tovar vracali, resp. ako to fungovalo s kuriérom? ďakujem Mima

antonia190323
7. júl 2017

Ahojte poprosim radu da sa z online nakupu vratit H&M na predajni?
Dakujem za odpovede

kristinkab
7. júl 2017

@antonia190323 ahoj,mne nevzali...takze asi nie

helenka2
15. aug 2017

Prosím poraďte mi, chcela by som pre dcérky objednať zimné bundy a padla mi do oka táto, len teda neviem ci je zimná alebo prechodná, prosím nevideli ste ju niektorá naživo?

katykaxy
11. sep 2017

Viete mi poradiť na akú adresu vrátiť tovar objednaný z H&M?

miirca
autor
6. okt 2017
orieska325
11. okt 2017

Za ako dlho vratia peniaze v pripade reklamacie?cakam mesiac a nic.

dzubo
7. feb 2018

@katykaxy
@sebik1
Adresu nájdete na predtlačnom formulári na vrátenie tovaru, ktorý ste dostali vo svojej zásielke.
Ak ste tento formulár stratili, odošlite tovar na vrátenie sem:
Direct Parcel Distribution SK, s.r.o.
H&M
Na skalu 504/3
013 41 Dolný Hričov

zuzibe
9. feb 2018

ja som spokojna s vratenim tovaru, balik som odoslala naspat do HM doporucene postou za 1,70eur a o 3 tyzdne nato mi poslali mail ze obdrzali moju zasielku a vratia mi peniaze a do 3 dni mi vratili peniaze na ucet, nezabudnite vsak ze cislo uctu si musite napisat do online uctu na HM, tam kde ste zadavali objednavku je aj zalozka na cislo uctu a musite ho zadat