Hodia sa k zlatej retiazke strieborné náušnice?
Zdravím. Nosím zlatú retiazku a samozrejme aj obrucku, hodí sa to keď si dám strieborné náušnice. Nosíte tak niektorá?
Úplne najviac, keď máš čo kombinovať, kombinuje a neboj sa toho, potom posli fotecku nech ta uvidíme
Zalezi od typu sperkov ako by to vyzeralo, ale pri kombinacii zlato a striebro nevidim ziadny problem, to je staromodny predsudok, ze sa to nehodi
Zväčša sa to k sebe nehodí. Keby sú náušnice s niečím žltým alebo prsteň/retiazka s niečím bielym, šlo by to dokopy určite viac. Nazatiaľ by ako alternatíva mohli poslúžiť nejaké drobné náušnice z minerálnych kameňov či zlatej chirurgickej ocele.
No som prekvapena.. teraz, ked moda nema limity, spravna decentna kombinacia zlata a striebra je praveze chic a trendy. Staci si pozriet nejake obrazky. Ja nosim tenulinke prstene, kruzky, viac aj striebro aj zlato. Vyzera to super. Samozrejme, zalezi na type sperkov.
Vôbec by som to neriešila. Ak by sa jednalo o nejakú príležitosť tak áno, ale pri beznom nosení nie. Ostatné šperky máš zrejme jemné a ak také budú aj náušnice tak rozdiel vo farbe nebude až taký zrejmý
@katina86 pri bežnom nosení určite nevadí,to sú už davne predsudky ako napr.kedysi musela byť kabelka rovnakej farby a materiálu ako topánky..Teraz je na trhu plno krásnych kombinácii.Mne osobne sa páči kombinácia striebra a zlata,máme také aj obrúčky a výborne sa to kombinuje s čímkoľvek-aj na kabelkách mas zlaté al.strieborne kovanie a ak by si chcela celkom ladiť stravis v šatníku pol dňa.Napr.ja som si akurát kúpila prívesok k P..dor... náramku a je zlato strieborný.




Podla mna sa to nehodi