Hodia sa podľa vás tieto šaty a topánky na štátnice?

emryn
24. máj 2023

Dobrý deň, hodia sa podľa Vás tieto šaty a topánky na štátnice?
Ďakujem.

terezka1947
24. máj 2023

@emryn áno

lindous
24. máj 2023

Štátnicovala som v rovnakých, takže za mňa áno 😂 minimálne štýlom, materiál som oľutovala, hnusne som sa v nich potila 😅

patus_2
24. máj 2023

@emryn áno, podľa mňa sú vhodné na štátnice.

juliaailuj1
24. máj 2023

@emryn áno

0silvia0
24. máj 2023

@lindous presne toto som chcela napisat, ja by som v nich mala mokre flaky na chrbte, pod pazuchami a na hrudi🙈, a na tychto by sa tie potove mapy super vynimali

0silvia0
24. máj 2023

@emryn ak sa nepotis od stresu, tak su urcite vhodne.

moonlight1210
24. máj 2023

Ano. Je to pekna kombinacia farieb. Tlmena, ale zladena (mozno opasok by sa hodil svetlejsi, ale ok).

Len ak su tie saty polyester, moze to byt v teplom pocasi problem. Jednak kvoli poteniu. Jednak sa moze stat, ze rozkladajuci sa pot po par hodinach (cca 2-3) moze zacat pachnut a polyester ma tendenciu ten pach zvyraznit.
Tak by som chodila pre istotu aspon raz za dve hodiny na toaletu kozmetickym tamponom si poumyvat podpazusia a znova pouzit antiperspirant.

domkakvet
24. máj 2023

@emryn ano hodia.

mirage
24. máj 2023

ja mam kuskov z polyesteru, kde som uprednostnila modu, to, ze sa mi pacili pred priedusnostou a prijemnostou materialu. Tak tam nosim take tie vlozky, co sa lepia na oblecenie do podpazusia.

maribell
24. máj 2023

Šaty sú podľa mňa pekne, ale nám odporúčali uzavreté topánky 👠. Avšak keď som videla, v čom niektoré prišli 🙄, tak toto je oproti tomu perfektné 👌

zorkahorka
24. máj 2023

Samozrejme

h2
24. máj 2023

@emryn Šaty áno, topánky by som zvolila uzavreté lodičky.

simiis
26. máj 2023

Rovnaké šaty som mala pred pár rokmi na maturitnej skúške 😀 všetci ich chválili, tak so myslím, že na štátnice vhodné 🙂 ale topánky by som volila iné 🙂

tina_tar
20. mar 2024

@emryn ahoj, síce je to téma spred roka, ale tiež akurát riešim čo na štátnice a náhodou som natrafila na tvoju tému 😁 tie šaty sú krásne, mohla by si mi prosím napísať kde si ich zohnala?