Holenie žiletkou verzus depilácia

havko_havko_havko
7. jún 2017

Ahojte!
Prosím poradte mi či je lepšie holiť sa žiletkou alebo používať depilačne pasiky..nezostanú mi po depilacii cervene bodky?nezarastu mi po nej chlpky?

zuzans258
7. jún 2017

@havko_havko_havko ahoj...no po epilácií budeš mať nohy podráždené, ale zas efekt je dlhodobejší....no po častom epilovaní Ti začnú chlpky vrastať

havko_havko_havko
autor
7. jún 2017

@zuzans258 aha ďakujem no neviem to je to že so žiletkou už mam dake tie skusenosti ale tie čierne male chlpky mi strasne vadia

kvetinka317
7. jún 2017

Ahoj,tiež si depilujem,je to lepsie,dlhší efekt ,ale chĺpky mi zarastajú pod kožu,nechapem preco ..kamarátka tak isto depiluje a nemá s tým problem ...

havko_havko_havko
autor
7. jún 2017

@kvetinka317 no veď to,aj moje kamosky maju takyto problem,

zuzans258
7. jún 2017

@kvetinka317 no my podaktoré s tým máme dosť problém...ja som si ich začala potom vytláčať...lebo som tam mala také začervenania kde som ho mala vrastený...lenže potom som to mala ako keby si vytlačíš pupiak...červené a potom pomaly ako jazva..tiež už neviem čo s tým

kvetinka317
7. jún 2017

Stále pred depiláciou si ich povytahujem so spendlikom,lebo ináč to vyzera hrozné ...

havko_havko_havko
autor
7. jún 2017

@kvetinka317 ak vás to veľmi hneva tak poprípade skúste kožnú😉

kvetinka317
7. jún 2017

Tiež mam červene nohy,ale po par hodín sa mi to stratí ..najprv som si myslela ,či to nebude strojčekom,ale skôr nie..jedine,ze mame jemnu pokožku ,preto ??😏😏

zuzans258
7. jún 2017

@kvetinka317 len tie chlpky vrastajúce su na tom najhoršie..lebo po nich to začervenanie mi ostane...ostatok zmizne

kvetinka317
7. jún 2017

zuzans258 mne neostane ...len niekedy mam nohy samé krasty ..od toho,ze tie chlpci ťahám so spendlikom ..

zuzans258
7. jún 2017

@kvetinka317 ty ich ťaháš so špendlíkom ??? ja som to zas vytláčala...no a ostali mi také chrasty a potom jazvy ...

natalii_izabel
11. apr 2022

Chcem sa pridať k téme keďže už roky sa holim ziletkou a aj na intímnych miestach a to až 2 krát týždenne...som bledej pokožky ale chĺpky tmavé. Hľadám inú cestu a aj lepšiu keďže pri deťoch sa mi to moc nedá...Pozerala som elektrické strojčeky a aj IPL epilátor...mňa už žiletka omrzela lebo aj tak na druhý deň mi to je vidno . Ide mi hlavne o imtine partie a nohy ...poradíte mi prosím