Holiť alebo nie ?

danielitka26
11. aug 2008

aký máte názor na holenie intímnych partií. nehanbíte sa za to ked idete ku gynekológovi a ste oholená úplne alebo naopak ste zarastená ??

monkula
11. aug 2008

kili, žeeeee 😀 😀 😀
taký kožúšok 😀

melory
11. aug 2008

stehna si neholim, lebo na nich nezarastam....inak som precizna....

melory
11. aug 2008

inak som bola v soku, ze niektorim zenam zarasta zadok 😕 bez urazky prosim.

monkula
11. aug 2008

ako myslíš polovičky? 😕 😕

jonatanka
11. aug 2008

no podla mna jednoznacne holit vsetko a vsade, mne osobne chplky vadia, ale napr. moja mama povazuje holenie za hanbate 😅 , tak neviem, sto ludi sto chuti

melory
11. aug 2008

ano, videla som to na vlastne oci a ide to az dole k stehnam od zadu...no to uz je asi dost...ja mam take stastie, ze zarastam ako pubertacka, no keby som aj ako opica, vobec by mi to nevadilo, v dnesnej dobe je vela moznosti depilacie...len by mi asi vadili tie cervene bodky, ktore si osobne vsimnem.

melory
11. aug 2008

jonatanka moja rec...mojej mame to nevadi a ani nikdy nevadilo, holim sa od svojich 14rokov a paci sa mi to...to mi este bracho nosil ziletky jednorazove z rakuska...tu sa to len zohrievalo na trhu.

ale ruky si holim len poslednych 5 rokov a dost nepravidelne.

kili
11. aug 2008

holenie rúk, tak to už je na mňa moc. V tomto som asi ja tá humusáčka 😀 . Mne to príde proste už moc, za chvíľku budeme depilovať komplet celé telo, lahneme do fosku ... 😀

kili
11. aug 2008

ináč, počuli ste o trvalej depilácii? ja kedysi dávno, už si nepamätám ako sa to volá. Je to niekoľko kúr 4-6 v závislosti od hrúbky ochlpenia. Postupne rastie slabšie a slapšie, až napokon nerastie. Ja som nad tým rozmýšľala, ale keď som si vyhladala na nete cenu, tak ma to prešlo, že si počkám, kým sa to viac rozbehne, zaplatia prístroje a potom prídem 😀 . Jedno sedenie depilácie v oblasti bikín stálo tuším 4tis. a obočie (čo som tiež chcela) 1tis., ale možno si to aj zle pamätám.
Neviete, ako sa to volá? že by som kukla, aké majú ceny. Aj keď aj tak to bude aktuálne najskôr až po materskej.

melory
11. aug 2008

kili prestne tak, cele telo...ved je v tom krasa...mne na rukach chlpy nieje vidiet a aj tak si ich davam v lete dole...nic horsie ako krasna zena s opiciny chlpami na rukach 😅 mne sa to samej hnusi...co potom muzi?
inak sa cias prveho internetu kolovala rada jedneho chlapa ako predist cervenym bodkam.
miesto co sa ide holit sa dokonale umyje mydlom, nanesie pena ci gel, pocka sa chvilu nech chlpky zmaknu a oholi. potom sa na mieste urobi piling...dokonale.

kili
11. aug 2008

ja tie bodky asi nemám z holenia, ale proste zo spodného prádla. Začne mi to totiž až o pár dní.

kili
11. aug 2008

a ja mám na rukách jemnučké blond chĺpky, možno je to povera, ale bojím sa, že keď si ich raz oholým, tak už nikdy nebudú také. A MM nechce, aby som si ich holila, takže mi to môže byť ukradnuté 😎

melory
11. aug 2008

kili ked su blond a malicke, kaslat na ne...no nie? 🙂 ale tie dlhe mi ozaj vadia na zene, su nechutne. no mozem potvrdit, ze nenarastu dlhsie, len tmavsie, kym ich zas slnko nevytiahne...kili, ved skus recept toho muza...bodky su za par dni, ked sa chlpok prediera kozou von a nie je dostatocne vydenzifikovana...

kukona1
11. aug 2008

baby si pamatám spolužička na ZŠ bola strašne chlpatá,aj na rukách a nohách totálne čierne a husté chlpy...celé leto nosila dlhé nohavice a rukávy až jedného dna sa objavila v sukni a ona sa komplet oholila aj na rukách aj na nohách / zabudla som podotknút že aj stehná mala celé chlpaté/ tak bola vytešená že sa ,,skrášlila,, a za 2 dni je začali chlpy rást a mala ich hustejšie a dlhšie...odvtedy sa neholila ... 😅 😅 😅
chalani spolužiaci sa jej velmi smiali / puberta/ a ona bola odvtedy taká zakomplexovaná že išla po gympli za mníšku..inak bola najlepšia žiačka na škole,dostala každý rok vyznamenania...
ja mám chlpky na rukách ani sú neni vidno ,v lete sa opálim hned ako vykukne prvé slnko a potom mám chlpky ,,blondavé,, tiež mám kolkokrát nutkanie sa oholit aj na rukách ale vždy si spomeniem na tú spolužiačku 😀 😅 😅 😅

melory
11. aug 2008

urcite su nie dlhsie.... 🙂 kukona ukazem z okna 🙂

melory
11. aug 2008

inak je mi jej luto...sa aj snazila a nic z toho...deti su krute...ja podporujem baby v skraslovani, aj ked sama sebe moc toho nedam....

cervena_ciapocka
11. aug 2008

baby, ja ked si oholim nohy rano tak vecer uz vykukaju chlpky a som taky maly jezko 😅 a na druhy den to mozem holenie zopakovat ked chcem mat hladku pokozku.

melory
11. aug 2008

vsetko je individualne, tak sorry za to, ze nehustnu, niekomu fakt mozu, mne nie, aj to vyrastanie mi trva daku tu nedelu. zeby lolitka po vecne veky?

kukona1
11. aug 2008

mel som ešte na dovče 🙂

cervena_ciapocka
11. aug 2008

moja mama ked si oholi nohy tak este o tyzden tam skoro nic nema 😀

kukona1
11. aug 2008

ja si nohy holím 2 krát do mesiaca 😔 a stačí chvalabohu...

melory
11. aug 2008

inak je rozdiel tmava koza a bleda.
na bledej ked vyrastaju tmave, dost to kole oci......

cervena_ciapocka
11. aug 2008

preto sa treba pekne opalit 😉
ale je to tiez individualne, lebo poznam babu co je uplne bleda a chlpky jej takmer nevidno, mozno aj preto, ze je blondina

melory
11. aug 2008

vyrastaju jej blede....hej....no ja som teda opalena...az uz nechcem....co je moc to je moc.

melory
11. aug 2008

co sa musim priznat, ze mi rastu {5ks} chlpkov na palci na nohe, som z toho zufala, ked si to zabudnem prejst.
kamoska bola tehu a na bruchu mala tiez asi tak 5ks chlpkov, ale takych dlhych, vyzeralo to odpudzujuco.

kukona1
11. aug 2008

melory tiež mám s tými chlpkami na palci na nohe problémy,vždy nanich zabudnem 😀 a muž sa mi potom smeje 😅 tak už aj trielim s tým čosi poriešit 😀 😀

melory
11. aug 2008

ja uz budem ticho , pripadam si ako uchyl na hladke telo....ale co uz, mne sa to paci .
🙂
ozaj a pamatate si casy ked zeny nosili fuzy?

zuzana76
11. aug 2008

melori, mexicanky 😀

ozaj a co hovorite na ten Veet, ja mam tiez citlivu pokozku, uz som si raz dala a teda nic moc, a moze sa to pocas kojenia?

elize
11. aug 2008

Mna trapi citliva pokozka a zarastajuce chlpky. No aj tak sa holim, neviem si predstavit, ze by som tam mala prales - fuuuj 😝
To o tom holeni v protismere rastu som este nepocula 😕

melory
11. aug 2008

zuzana ja sice pouzivam ziletky, ale u nas holky v aprilovkach si ho chvalia prave na citlivu plet...a zas jedna co odstranuje aj fuzy pouziva len to..na to... 🙂