Holíte si ruky?

18. nov 2020

Ženy, holíte si ruky?
Ja nohy, podpazušie ale aj na rukách mám chlpy, veľké, tmavé vadí mi to ale zas mám strach že oholím a budú ešte väčšie potom...poraďte
Ďakujem

nika82
18. nov 2020

ruky si neholim , holili mi len miesto na zapasti skrz operaciu

nenne27
18. nov 2020

Ohol to prec. A hol pravidelne. Chlpate ruky su smrt😝

thoughtfulweirdo
18. nov 2020

Ruky si neholim a určite ani nebudem, hoci mám viac dlhších chlpov, ale zvykla som si na ne 😁 keď je ti pre teba neúnosné, skús zvážiť skôr odstraňovanie voskom alebo niečo podobné, dnes už sú kadejaké možnosti.

robin30
18. nov 2020

Ruky depilacia a mas dva tri mesiace pokoj ja mam dlhe a tmave chlpky na rukach

lauriema
18. nov 2020

Ano holim si ruky tak raz za 2 tyzdne

rora
18. nov 2020

IPL si kup a po pravidelnom pouzivani budes mat pokoj.

autor
18. nov 2020

@thoughtfulweirdo neúnosné to nie je a do teraz ani nevadilo len mám už asi týždeň takú vyrážku hovorím že dám na koníka že čo by to mohlo byť možno niekto bude vedieť a v tom pozriem na fotku a kukám že to vyzerá hrozne...
Úplne ma odradilo dať fotku ale nevadia mi...na nohách si predstaviť neviem ale na rukách mi to nejak neprekáža...veď skús posúdiť...

petulda333
18. nov 2020

Holim, mam asi este horsie ruky nez ty

autor
18. nov 2020

@petulda333 a holíš?

simca06022011
18. nov 2020

samozrejme, ze aj ruky sa holia a nie, nezarastu ti viac... uplne rovnako.. len je to neprijemnejsie podla mna, lebo predsta ked zacnu rast a nestihas holit, tak to mas pod nosom :D A ano, vyrazka vyzera hrozne, na to by som si daco zohnala.

petulda333
18. nov 2020

Ano ved pisem, ze holim

nenne27
18. nov 2020

Mala som taky flak na nohach, na tej " maznavej" kosti.u mna to nastupuje v zime ked si nedam pozor na jedlo, arasidy, cokolada, cervene vino

gabika0825
18. nov 2020

Aj ja si raz za čas oholím, keby neholím mám to podobne ako ty a vôbec to nie je ženské. Jasné keď má žena trošku tmavšie chlpy na rukách ale nemá ich tak nahusto narastené tak je to iné... ale toto je moc vidno. Tak niektoré máme viac muzských hormónov v sebe, je to úplne normálne. Keď sú žiletky a holia sa nohy tak to je bežné ale prečo niekomu príde divné keď si niekto holi ruky? Však a chlapy keď si holia žiletkou telo alebo hlavu tak to je normálne? Pre mňa na tom nie je nič zvláštne... každý nech si holí čo chce

sapetka
18. nov 2020

Chvalabohu nemusim. Aj nohy iba po kolena🙂ale mala som spoluziacku ci si holila ruky a ked zacalj rast chlpy mala drane neprijemne na dotyk

mimkao
18. nov 2020

Neholím žiletkou, ale depilujem.
Po pár mesiacoch to už ani nebolelo.

littlefiona
18. nov 2020

Ahoj, ja mam síce blonďavé chlpy na rukách a na tele, ale husté a holím si ruky roky, chĺpky mi rastú stále blond a rovnako husté. Tak to kľudne ohoľ, budeš sa cítiť určite lepšie a ženskejšie. Pri tmavých chĺpkoch je problém to, že sú hrubšie, čiže to budeš musieť holiť častejšie, budeš zrejme pichať, ale to ti povedia lepšie ženy, čo majú tmavé. Ja to neviem celkom dobre posúdiť, lebo tmavé chlpy nemám nikde, som tá šťastnejšia v tomto.

heidi4
18. nov 2020

Mne na to pomaha octanova mast, alebo aj fenistil gel niekomu.... 🙂
(Na taky stipanec myslim.)

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viikkki
19. nov 2020

Ja ked si oholim ruky vydrží mi to aj mesiac 😂😅

desore
19. nov 2020

Prestante s holenim!!! Ved na dotyk budu ruky ako cirokova kefa. Depilacny krem a uplne idealny je IPLpristroj. Kupte si ho (viem, ze je drahy), ale to je najlepsia investicia mojho zivota.

h2
19. nov 2020

Ahoj, tak ja na rukách nemám ani tmavé, ani hrubé, ani husté chlpy, ale aj tak si ich občas oholím. Vydrží to pomerne dlho, lebo dorastajúce chlpy dlho nevidno. A nie, nemám ich ani, ako ciroková kefa. Ak by som mala chlpy, ako Ty, zvolila by som nejaký účinnejší spôsob odstraňovania, napríklad laser. Ale to som ja, mne chlpy vadia. Ak Tebe nie, rob, ako Tebe vyhovuje.

miadi
19. nov 2020

Fuha mas toho dost Ja si nastastie nemusim holit na rukach ale toto by som odstranila. Urcite nie holenim. Dopraj si laser. Ja som bola pred 10r 3x na podpazuši -mam tam uz len 3-4 biedne chlpi co prezili ale su tenucke proste ich sotva vidno oholim to tak 3-4x za rok. Nohy som bola tiez 3x a bikiny som bola len raz Lebo to boli strasne tam😅dnes uz tusim davaju aj nejaky krem ze to neboli.. ok zatial si to hol koli Covid ale ked budes mat sancu chod na ten laser.2mesiace ti vobec nebudu rast a potom budu ale menej huste redsie par x zopakujes a budu fuc. Ked to budes holit budes mat strnisko na rukach po par dnoch vyrastajuce pichliače. Ten laser nie je najlacnejši ale stoji to za to.

eskop
19. nov 2020

Ja si ich holim asi raz za mesiac a ked rastu tak presne take iste jemne ako predtym takze ziadny extrem 😂 ale pre moj lepsi pocit

majamat
19. nov 2020

ja som si dlho neholila, potom som si kupila elektr. holiaci strojcek a neoholi do hladka, tak som si to nim vzdy len tak pretriedila. ja mam chlpky trochu svetlejsie,a le tiez dost viditelne. no mam na rukach kopec znamienok, pigment. skvr a aj pehy, cize tievyrastajuce chlpy sa v tom vsetkom stracaju., kupila som si ale IPL a uz mi rastu o dost menej., zial nemozem si veselo zoarit ruky, koli tym znamienkam. tie to spali, musim sa im vyhybat. preto ej to komplikovane, tak to kombinujem. ziarim, co uz nenarastie riesit nemusima co rastie, doholim, ked to vybehne

kiwi3
19. nov 2020

ja som bola dvakrat na laseri, odvtedy si len raz za cas spravim depilacne pasiky. je to ovela lepsie

karo77
19. nov 2020

ja si holim epilatorom, zo zaciatku tu bolelo ale uz je to ok

lubiss
19. nov 2020

holim jasneze a veeelmi dlho dorastaju a vobec nie viac ani hrubsie ani nijake

adkka_
19. nov 2020

Ja som IPL moc neverila, ale odkedy som vyskusala tak za mna super a naozaj len odporucam, je to riadna investicia ale fakt stoji za to.... teraz som tehotna tak ho nepouzivam ale uz sa neviem dockat ked o5 zacnem ☺️

flowerbomb
19. nov 2020

Ja roky chodim na wax a teraz mam uz len par svetlych chlpkov. Nehnevajte sa na mna zeny,ale toto(fotka zakladatelky) jedna zenska musi odstranit!!!!!!

veronikat9
19. nov 2020

Ja neholim 🙂 a mam to horsie ako to maju chlapi. No a ? Priatela mam, ktory ma takto prijal. Ostatny ma nezaujimaju.