Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
17. apr 2009

nemate na alfe volnu kulturu?

maximiliana
17. apr 2009

Bavi, ved ja priamoumerne k tomu aj tazim... 500 na hodinu tazba, kolo stovky spotreba v jednom meste, nieco sa narabuje... takze som aj v pluseč.. teraz mam akurat stiahnutut tazbu vina, lebo som ho nemala kam davat 😀

milhaus
17. apr 2009

mala sa tu bije s manželom o jogurt, ja pečem buchty
na alfe som sa k muzeu ešte nedostala, možno za týždeň

bianca
17. apr 2009

maxi tisko zavidim vino.Ja bojujem hlavne o vino a mramor.este ze je kde

milhaus
17. apr 2009

ja bojujem o všetko

bianca
17. apr 2009

ja asi zacnem aj o sklo lebo chcem urychli t vyskum

zuz11
17. apr 2009

tak ja mam tazbu tiez cca 400 a spotrebu cez 120 v dvoch mestach a vo zvysku okolo 100 takze mi nestaci ale teraz som sa nabalila 😀
normalne neblokujem pristav ale kedze tento moj zasobovac je daleko a musela som si to dobit tak si tie zasoby chranim 😀 😀 😀

janazuza
17. apr 2009

moje rabovanie nestojí za nič.Asi som zlý pirát 😀
zatiaľ si vystačím sama.
ozaj mám nové mesto NOVY SIROGRAND 😀

bianca
18. apr 2009

bre rano

jani gratulujem k mestu

janina77
18. apr 2009

zuzi, z akej ali bol ten tvoj sponzor? Na mna dnes utoci nejaky PAKITOSS z aliancie -V- Vikingovia,, vyzera to na silnu ali, a silneho hraca. Poslal na mna 25 bojovych lodi, zablokovat mi pristav, ja tam mam 20, asi to neubranim. Ale okrem nejakej 1000 siry asi stihnem poslat vsetko prec na lodiach, tak mi snad "len" znici flotilu a vojsko 😖 . Uz som mu aj pisala, ale nereaguje, asi isiel na kavu....

milhaus
18. apr 2009

s tou alianciou mame na bete vojnu

bianca
18. apr 2009

milhaus ani sa nedivim.Ty si v ake ali?

milhaus
18. apr 2009

mas ip

zuz11
18. apr 2009

poriesene rabovanie, co cert nechcel, diplomat, general a aj vodca boli online a rabovanie zastavili 😀 😀 😀

milhaus, aj mna by zaujimala ta vasa ali kedze vyzeraju ze su dost silny 😀 ale ten co siel na janku bol riaden pubertak 😀 😀 😀

bianca
18. apr 2009

decka pozerala som na facebook na Ikariam.Ja ze sa pridam do diskusie a nadviazem kontakty a ono tam asi milion Ikariam-diskusii 🙄

mimus
18. apr 2009

takze baby som spat 😀
ja som sa potom ked ma blokli rozhodla nehrat, ze budeme s Miskou viac na slniecku 🙂
ale slnka nikde a ja sa nudim a hlavne ked vas citam, tak ma to nenormalne laka
takze tentoraz som na bete a este len zacinam, tak ak sa prebudujem k ali som vasa 😀
beta Hichoios[84:59] > aksiM

bianca
18. apr 2009

mimus huraaaaaaaaaaaa a zaroven sakra zasa tak daleko

mimus
18. apr 2009

to neva 😉
ale vies co......take smeisne mat to mesto take prazdne 😀
postvila som akademiu, nech studuju od zaciatku a i konec 😅 musim pockat apon do zajtra nech mam dajake drevo 😀
ja som uz pozerala tabulku u fibi, ze som totalne daleko asi od kazdej z vas 😅

milhaus
18. apr 2009

aj ja som od vas dost daleko, s fibi sme si vymienali tovar celu noc

janina77
18. apr 2009

Baby, tak to rabovanie dnes doobeda, to bola fakt zabava. 😀 😀 😀
U nas pol aliancie online, ja som narobila poplach, a nas general to tak poriesil - jasne ze aj s vodcom a s diplomatom 😉 , ze chlapec uz potom ani nemukol, hoci mal silne reci dovtedy.

No, smoliar, ide rabovat v sobotu doobeda. Asi nevie, ze moj synator chodi kazdu sobotu ku starkej a ja vylihujem pri nete... 😀 😀 😀

Inak dnes som pochopila vyznam a silu aliancie, takze som M_K vdacna a zaviazana 😵 😵 😵 .

Mimus, tak to ta pekne daleko svihli. No co uz, svet ikariam je velkyyyyy.

mimus
18. apr 2009

bianca ty si mi poslala lode?
juuj ja este mam sklad len na jednotke a ani bohatstvo vyskumane tak neviem ci mi to dojde 😅, lebo este ani nic tazit nemozem len drevo
daaaaakujem 😵

bianca
18. apr 2009

mimus ano.Maly darcek

zuz11
18. apr 2009

mimus, mozem ti aj ja nieco poslat 😉 zvacsi si sklad aby sa ti to tam zmestilo 😉

kamosovi co k nemu chodim uz tyzdne som dochodila, obe zaujimave mesta su vyprazdnene 😀 😀 😀 za sirou sa mi tam trepat nechce a ani za sklom tam uz nejdem 😀 takze idem rozhadzovat narabovane 😀 😀 😀

mimus
18. apr 2009

bianka velmi pekne dakujem
tak a moja zavislost je spat 😀
teraz do rana budem rozsirovat budovy len aby mi to drievko neukradli 😀
aaaa uz mam aj 5 prakosov juuuj 😀
zuz sklad dnes len na dvojku 🙂 naozaj chcem aspon na hodku lahnut
muzik isiel na chlapsku jazdu a ja budujem 😎
aspon na neho pockam 😅

zuz11
18. apr 2009

vatia sa mi lode a poslem ieco, co tak najviac potrebujes okrem dreva? 😉

mimus
18. apr 2009

zuz zatial len drevo tazim az o 6h objavia bohatstvo
a potom si mozem zajtra postavit aj lodenice nech mam nejake lode co mi mozu ten sklad aj strazit 😀
sklo si potom mozem tazit sama tak asi mramor a siru
baby tak takto som zaraz na vasej urovni 😎 😀 😀 😀

bianca
19. apr 2009

decka vy te zavislacky 😀 😀 😀

milhaus
19. apr 2009

daj suradnice a ja ti tiež pošlem, si na bete či na alfe?

maximiliana
19. apr 2009

to sa prava ozvala, co je o siedmej prihlasene xixi nic v zlom 😀 vsetky sme asi take

bianca
19. apr 2009

maxi dnes sme mali budicek o 5 rano.Svojho chlapa asi zabijem ked sa vrati z roboty.Mna nenechal v noci spat a malu zobudil ked siel do roboty.Tej asi lezu zubaky takze super den a to este o 2 hod.dlhsi ako obycajne.Vcera mala aj teplotu,do pusinky si neda siahnut a teraz uplne odmieta jest.pre chvilkou odkvecla hladna a uplne spotena