Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

zuzulask
13. jún 2009

môžem ísť hrať aj na svet beta , keď som na alfe?????

zuzulask
13. jún 2009

už som tam ...zuzula 46:73, tak už len stavať....

zuzulask
13. jún 2009

kedy môžem začať rabovať ???

pacna
autor
13. jún 2009

zuzu na rabovanie musis mat vojsko a lode 🙂

janina77
13. jún 2009

zuzu, som na bete, hoci mam konto aj na alfe, ale to som nestihala a vkuse ma tam rabovali, tak chodim teraz len na betu.

To ciselko vedla sipky je pocet volnych akcnych bodov. Ked tam mas nepr. 3, tak mozes z toho mesta robit max. 3 akcie sucasne - napr. 2 rabovacky a jeden presun surovin do ineho mesta a uz dalsi presun nevies urobit, lebo nemas dalsi akcny bod.

zuzulask
13. jún 2009

na alfe ma ráno PRAWDA vyraboval, potom som bola online, až do 16:30 sme šli k našim a keď som sa prihlásila na hru, lebo aj oni majú internet, ale hrooooooozne pomalý, tak som zistila, že 17:07 ma PRWDA ali WAR, okupujú....... to som zistila cca o 20.00, mám hradby 2, radnicu 3, akadémiu 5, armádu mám slabú v odstate žiadnu....ksárne 4 le až teraz zaklaám vojsko, ráno mi zničili .... špionáž sa len teraz dokončuje, proste hrôza.....ak s toho nič nebude tak budem na bete.....kašlať na to ale, uvidíme, zbúrala som vináreň o jednu úroveň a posilnila sklad, takže budú nespokojný a zásoby mám v sklade, bude vzbura a možno odídu.... uvidíme, ale toeto pripojenie je 14,40kb/s, tak to je sila.....ak viete tak mi pomôžte na alfe.... )DAKUJEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzulask
14. jún 2009

viem sa vôbec zbaviť okupanta a čo mi bude robiť ???? už na ostrove okupuje aj iného....

milhaus
15. jún 2009

okupanta sa da zbavit tym že ti niekto pošle branit mesto alebo z tvojho druhého môžeš posielat utoky ak mas druhe mesto
ja som bola okupovana už dva krat

zuzulask
15. jún 2009

už odišiel, menal čo brať, všetko mám v skladoch......

milhaus
16. jún 2009

mne sa to ešte nestalo že by okupant dobrovolne odišiel a ten druhy keby mi nepomohli z mojej ali tak by som ho nevyhnala nikdy asi

zuzulask
16. jún 2009

ja som im zbúrala krčmu, bál sa asi vzbury..... 😵 teraz staviam sklady aj ráno bola jedna rabovať....odišla skoro na prázdno, len to čo som mala mimo skladov...., má v sklade a hneď ako mám na stavbu tak staviam ďalej........radnicu mám na 4 tak to asi láka, práve som doskúmala cudzie kultúry a staviam ambasádu, takže neaká ali....len ktorá...uvidím...

milhaus
16. jún 2009

sak na bete je aliancia modry konik, ja som od MK daleko a som v inej ale jednu taku značku som videla kled som cchela dat rabovat ale nechaal som to tak, sak MK nebudem predsa

zuzulask
16. jún 2009

ambasádu mám na alfe na bete ešte nie..... a na alfe sú také čudné aliencia a nereálne podmienky pre mňa, šak uvidím .....nechcem sa dostať do ali len preto aby ma ochraňovali....ja to naeko zvládnem....

zuzulask
16. jún 2009

ja som na bete 46:73 aj to je trošku ďaleko ....

bianca
16. jún 2009

jeeeeeeeeeeej tu to este zijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Ahooooooooooooooooooooooooooooooooj

zuzulask
16. jún 2009

no ahoj , mám málo vína na alfe nepomôžete mi ????

zuzulask
16. jún 2009

asi ťažko som až na 4:26, tak smola....

zuzulask
16. jún 2009

ha, ha, ha, bola som pre malú v škôlkezak som bola ofline a hnusák sused z ostrova ....... ten čo ma hneď zo začiatku vyraboval a potom okupoval poslal na mňa 10 lodí, mal však smolu, ja som cez deň zvýšila sklady a hneď ako som prišla domov som si zapla PC a videla som že ide na mňa tak som dala rozširovať, jediné na čo ma pustilo tak bola ambasáda.... nevadí ale odišiel na prázdno 😝 😝 😝 😝 ...ak mu šlo o body útoku tak si odnáša veľkúúúúúú 00000000.... 😎

zuzulask
16. jún 2009

chudák ten čo bol s nami na ostrove , čo ho okupoval keď odišiel odo mňa tak ten tam už nie je..... asi si radšej zrušil účet.... uvidím dokedy toto ešte vydržím.... je v silnej ali

zuzulask
16. jún 2009

teraz som zistila že ešte jeden, to je fakt magor..... 😖 😖 😖

zuzulask
16. jún 2009

baby kde ste.... 😢 😢 😢 😢

bianca
16. jún 2009

zuzu sla by som toho ... postrasit ale si strasne dalekoooooooooo

zuzulask
16. jún 2009

veď práve, som sama ako prst...... to je na figu..... ☹ ☹ ☹

zuzulask
16. jún 2009

neviem si drievko našporiť ani na vyšiu radnicu, už sa mi nezmestia, ráno ma jedna vyrabovala , čo porobili v noci a tak musím čakať, teraz už je potrebné 800 a viac a aj mramor.....ja viem je to málo, vy máte aj iné starosti, ale keď ja chcem hrať ja sa len tak ľahko nedám........

zuzulask
16. jún 2009

je to ako písala milli, na tejto alfe sú tak trochu pošahaný..... iba by rabovali a bili sa

bianca
16. jún 2009

zuzu si na alfe alebo bete?

zuzulask
16. jún 2009

na alfe 4:26 a na bete 46:73

bianca
16. jún 2009

stihas oba svety?Ja som alfu vzdala lebo sa to nedalo

zuzulask
16. jún 2009

zatiaľ hej, ak ma bude ešte rabovať tak alfu nechám.... zatiaľ mám len kasárne na 3 a vojakov nie, lebo tých čo som mala mi zdrhli, lebo sa mi mínali peniaze.....nestíhala som nakupovať síru, tu všetci predávajú draho.... to sa im predáva ked narabovali .....

fibi
16. jún 2009

ahojte baby 🙂 Momentálne som pri PC, v ktorom nemám tabuľku, takže nemôžem aktualizovať kolónie 😒