Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

sisa.b
16. júl 2009

holky, a kde ste na bete? ja na 50:32 a rada by som sa zbavila vina, kym mi ho niekto nevyrabuje 😝

zuzulask
17. júl 2009

73:40 hlavné mesto

zuzulask
17. júl 2009

ahojte baby, neviete mi povedať či úrad architekta znižuje potrebu mramoru v danom meste alebo vo všetkých????? ale tuším len v tom v ktorom je ako tesár , nie???

bianca
17. júl 2009

zuzu iba v danom meste

zuzulask
17. júl 2009

Ď, škoda ☹ ☹ ☹

pacna
autor
17. júl 2009

ahaaa viem sisa my sme spolu aj obchodovali nie?

zuzulask
17. júl 2009

používate niektorá ajobchodné dohody, ja mám vyskúmaný trh a ponúka to

sisa.b
18. júl 2009

ja som obchodnu dohodu vyuzila len raz, ked som nakupovala vino od clena nasej ali. bol prilis daleko na to, aby som ho videla cez trznicu, tak toto bolo idealne riesenie. a nakupila som, kedy som potrebovala 🙂

pacna
autor
19. júl 2009

super ulovok 4590dreva,12900 skla a 9700 siry 🙂 ja mam dve obchod.dohody uzavrete ale su ti hraci na 48 ostrovov daleko 😅

fibi
19. júl 2009

ahojte, ja som práve našla jedného, čo má cez 50 tisíc skla a 0 v generáloch 😎 Aspoň rýchlejšie dokončím výskum 🙂 A hrám len na alfe. Nechcete niekto môj účet na bete?

zuzulask
19. júl 2009

ja na bete už mám , aj na alfe...

bianca
19. júl 2009

fibi ty nas opustas?

zuzulask
19. júl 2009

fibs ☹ ☹ ☹

sisa.b
19. júl 2009

ja tiez hram hlavne na alfe, na bete len tak rekreacne, ked vyjde cas 😝

zuzulask
19. júl 2009

ja aj aj.......alfa je taká akčnejšia....ale to je tým že na bete sme málo z ali a treba pribrať......najskôr sa mi nepáčilo a alfe , ale teraz tam je o.k.

pacna
autor
20. júl 2009

ahoj baby poradte ktore lode v lodenici su dobre a ktore nestoja za nic? 😀

bianca
20. júl 2009

ja som hrala oba svety no alfu som nechala tak.Tam som sa neukazalôa hodinu a uz ma niekto raboval.Hrozne...

paci ja neporadim.Ja mam vsetky co su

sisa.b
20. júl 2009

pacna, vzhladom na udrziavacie naklady je umiestnenie lodi takto:
*utocne:
1.miesto - ponorka
2.miesto - parne baranidlo
3.miesto - plamenomet
*obranne:
1.miesto - delova
2.miesto - katapultova
3.miesto - balistova
plati to aj bez vylepseni, aj s nimi 😉

sisa.b
20. júl 2009

este mozem poradit efektivitu armady vzhladom na udrziavacie naklady:
*utok:
1.miesto - bombarder
2.miesto - parny obor/strelec (bez vylepseni/s vylepseniami)
3.miesto - strelec/parny obor (bez vylepseni/s vylepseniami)
*obrana:
1.miesto - falang
2.miesto - parny obor
3.miesto - gyroptera
to plati aj bez vylepseni, aj s nimi

sisa.b
20. júl 2009

takze podla toho, aku chcete mat armadu (utocnu/obrannu), treba cvicit vojacikov. ale aby to malo dobry efekt - to znamena, ze za najnizsie mozne naklady najvyssie vykony, vam netreba z kazdeho druhu nieco.
ak chce niekto len obrannu armadu, tak mu stacia falangovia a delove lode v pristave. kuchari a doktori su samozrejmostou.
ak chce niekto utocnu armadu, tak treba aj nejake ponorky a bombarderov. ale ak chcete utocit, treba s utocnou armadou poslat aj obrannu, aby bola efektivnejsia. na prerazenie muru treba baranidlo, katapult alebo delo. dobre je nechat v meste spiona, otvori vam branu pre armadu. po prerazeni muru mu neznizi obranu, ale vam utok, ale len pre gyropteru, parneho obra, baranidlo, katapult, delo, doktora a kuchara.
dufam, ze som pomohla 🙂

sisa.b
20. júl 2009

po prerazeni toho muru vam utok prida!!!! zle som sa vyjadrila 😝

pacna
autor
20. júl 2009

sisa diky takze da sa povedat ze sermiari a lukostrelci su nic moc?

maximiliana
20. júl 2009

Ahojcek, ja som sa dnes tak vytocila... skumala som buducnost vedy 2 a mala som krasne vyratane, kolko mi to pripocita bodov... a huoby, dalo mi polovicu 😠 takze mi do miliona chyba este 8000 fnuk

pacna
autor
20. júl 2009

ahooooj max 😀 😀 😀 i to by ta nahnevalo ze u ns sa tiez niekto stazoval ze mu pripocitalo za lod malo bodov 😨

maximiliana
20. júl 2009

no to nastastie neviem kolko ma davat :o))) ale fakt je, ze v tom maju bordel

pacna
autor
20. júl 2009

tak ty budes milionarka no super 😀 😀 😀

maximiliana
20. júl 2009

no aspon niekde xixi 😀

bianca
20. júl 2009

maxi nazdar.teba som uz strasne dlho necitala.

maximiliana
20. júl 2009

nestihacky ☹ maly len rano rozchlapi oci, zdrapi ma za ruku a taha ku vchodovym dveram 😉 nemusi sa prebalit, nemusi ranajkovat, nemusi sa umyvat... nemusi nic, len co najskor vypadnut von xixi dneska bol trikrat a ked mi ho tu nasi o pol siedmej odstavili, tak jacal ako tur, ze on este xce ist... skoror ich nepustil domov

bubina1
21. júl 2009

cafte.....musím sa vam aj postažovat...nejaký o polku s menším počtom bodov ako ja, mi v noci vyraboval koloniu.....ešteže som večer minula všetky zásoby na rozšírenie kolonie, takže nemal velký úlovok 😀 baby teším sa, že ste sa začali baviť o armáde..... mam nejakú, ale asi nie je moc dobrá.....a potrebovala by som sa asi od vas poučiť, co sa týka rabovaciek a obrany.... ja som si myslela, že ak mi niekto napadne kolóniu, tak nabehne aj armáda z hlavného mesta na jej obranu, ale to tak asi nefunguje.... 😒