Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
21. júl 2009

bubi ahoj.No nepomoze lemri lenive.Musis mat v kazdom meste vojsko.Na obranu su naj falangovia a bojove lode a na utok ti neporadim lebo ja mam vsetko mozne

bubina1
21. júl 2009

baby....cez den ma napadol este jeden asi 2 krat tak velký ako ja....ale neplienil: z akého dôvodu je, že mi napíše starosta, že nepriatelská flotila nemohla uskutočniť svoju misiu a otáča sa späť.....

bubina1
21. júl 2009

už viem....asi, lebo mu odhalili špióna 😀 😀 😀 😀 😀

pacna
autor
21. júl 2009

ahoj bubina nie mala si v lodenici lode a on neposlal blokadu.ja mam tiez skoro vsetko z vojakov okrem strelcov s prakom. 🙂

bubina1
21. júl 2009

čo je to tá blokáda? akože vojnove lode? ma musite poučit v týchto armádnych veciach...ste tu písali o lodiach bombarderoch a ponorkach a plamenometoch, no ja mam len baranidlovu a balistovu... k tým ostatným treba asi výskumy.....sakra, ked tie tak dlho trvaju aj ked mam vyskum.ústav na celkom dobrej urovni.... sa mi zda, že si už na mna moc začínaju dovolavať....alebo čo...... 😀 kolko vojnových lodí je dobre mat? v armáde mam zatial fsetko falangov, šermiarov, prakarov.....
...no a takže ak si zmyslí, že posle aj tú blokádu...tak mam asi po chlebe, že?

pacna
autor
21. júl 2009

no na ostatne lode treba vyskum tak ako na vojakov.ked ma v pristave lode bojove tak sa ti rabovaci do mesta nedostanu .
mas v kazdom meste akademiu?

ja mam lodi zatial z kazdeho po 10-12 😀

ak posle blokadu tak sa z mesta so svojimi lodmi nepohnes a ked pride blokada tak bud vyhras bitku alebo prehras

bianca
21. júl 2009

a este pokial ta ide rabovat ,,kamos,, z tvojho ostrova tak ti ani bojove lode nepomozu

bubina1
21. júl 2009

no diky babiky...nepotešili ste ma...takže hor sa na výskumy mreplavectva a armády 😀

bianca
21. júl 2009

bubi presne.Len skumat

mne uz bezie predposledne vyskumy a potom este asi 4 mesiace tie posledne stacie.Co potom???

bubina1
21. júl 2009

no tak to ani ja neviem....ja som len druhý týžden. to si potom dobrááááááá 😀 si na alfe alebo bete? baby, kto je z vás blízko suradnice 60:76 na bete? potrebujem kupit siru za dobru cenu alebo vymeniť za víno alebo mramor... a síru predáva zatial len ten, čo mi vyraboval v noci kolóniu.....

bubina1
21. júl 2009

....a este niečo...na bete ste všetky v aliancii M_K? ja som požiadala ráno o vstup a zatial nič neprišlo, žiadna odpoveď... ☹

pacna
autor
21. júl 2009

no ja uz tiez predposledne vyskumy a potom buducnost.

bianca spominas si ako sme zacinali my? 🙂 bubina som rada ze sa pytas a mozme ti pomoct nam to tiez vela pomohlo 😀

bianca
21. júl 2009

bubi tie suradnice mas na bete?Kolko siry chces?Vymenila by som za vino

bianca
21. júl 2009

paci no ta nepamatam?Boze to bol des 😀

bubi a koho si kontaktovala?Lebo ja som diplomat a mne nic neprislo

pacna
autor
21. júl 2009

musis mat ambasadu na prijatie do ali nie?

bubi ja by som ti dala siru keby si bola na alfe doviezla som teraz vyse 19tisic a 14tisic dreva 🙂

pacna
autor
21. júl 2009

no strach sklad na uroven19 ze 19hodiiiiiiiiin 😠

bianca
21. júl 2009

paci ta doba stavby je teraz pekelne dla.Ked si spomeniem ako nam Maxi na zaciatku pisala tak mi je z toho zle.A ked mi dakedy bolo tazko dat 500 dreva na stavbu 😀 tak sa len smejem 😀

pacna
autor
21. júl 2009

to ano bianca mas pravdu.

kolko mas bodov?

bubina1
21. júl 2009

bianca, a ty si diplomatka na bete? tak neviem kde sa stala chyba, som pisala cez ambasádu, a dokonca aj to že mi už od vas zuzula velmi pomohla v ťažkých začiatkoch.....

bianca
21. júl 2009

paci ja ? 280,949

bubi tak mozno to prislo vodcovi - Zuz.Kuknem ci ju dakde nemam on line

bianca
21. júl 2009

tak hlasim ze zuz nikde.Ani na Ikariame,ani na facebooku,ani na skype,ani na ICQ ale ona pride

pacna
autor
21. júl 2009

bianca ty valis bodovo 😀 😉 😉 😉 😉

bubina1
21. júl 2009

bianca...tak skusim este raz cez ambasádu aby to doslo tebe?
ok a ako sa vola tvoje mesto? a kolko vína by si potrebovala, lebo vela nemam a ja som este dost mala oproti tvojim 280...tis. bodov... Vedela by som ti tak 500 vina, ale nesmej sa za to množstvo

bubina1
21. júl 2009

bianca....nasla som že kontktuj diplomata...tak som sa ti tam ozvala 😀

bianca
21. júl 2009

bubi poslala som ti siru ako darcek ale dorazi az za 13 hodin 😅

bubina1
21. júl 2009

bianca to nemyslíš vážne...ja neviem ako sa tebe a zuzule za to odvďačím...... 😀 😀 😀 vy ste proste hviezdy moje jasné....teraz vybudujem takú armádu, ale takú armádu..... 😀
len najprv sa mi musia niektoré užitočné vyskumy dokončit 😖 ach jo....... ale aspon postavím este nejaké lode do prístavu aspon aby si niektorý geroji nemysleli, že sa dám zadara....
už si dostala tu, akože, žiadost do aliancie? alebo to islo zase pani vedúcej...ta si bude o mne potom mysliet....že šiši

bianca
21. júl 2009

bubi nic neboj.Sak pockaj.Za mesiac za to moc velku army nepostavis.A Zuz sa divit nebude.Ta je zvykla na vsetko uz tu z konika 😀

bubina1
21. júl 2009

heuréka správa dosla tebe.... 😀 ona dostane o čosi diplomatickejšiu 😀 a ty si tú siru už poslala? armáda mi nič nehlási..... 🙂 ani obchod prístav..... neposlala si inde? 😀

bianca
21. júl 2009

bubi nie len este stale nakladaju lebo v sirovom meste mam lodenicu iba na 8 cke

bubina1
21. júl 2009

aha.....iba na osmičke ☹ ty to hras už kolko...ja sa tesim, že moje kolonie sa držia ako tak nadvodu...su este nové a malé........ 😀 a sak poriadne ani lodenicu nemaju 😀 a ty si sem kludne napíšeš, že ich mam iba na osmičke....no, pobavila si ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀