Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
21. júl 2009

od 21.2.2009 to nie je tak dlho 😀

bubina1
21. júl 2009

no to nie je dlho, to je fakt..... 😀

bubina1
21. júl 2009

jeeeeeeeeej, už ku mne smeruješ....tešim teším..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pacna
autor
21. júl 2009

neboj bubi ja sa tesim kedy budem tam kde je maximiliana 😀

ja som trosku sa nahnevala chcela som vylepsit ponorky a stale nedostatocna uroven budovy 😅 uz ju mam na 22

co som spravila??na ponorku treba kryst.sklo a ja tapa stale prevazala siru no neprecitala som co na nu treba bolo mi divne ze stale nemozem staviat sak som tu-tuk 😅 😅

bubina1
21. júl 2009

pacna...ja napríklad neviem ako vylepšiť vojakov...nerozumiem tým tabulkam, s mečmi a kopijami, ci to už maju alebo ich najak treba podporiť niečim.... takže aj ja som tuk tuk
a ty si aj na bete? ak ano tak kde?

bianca
21. júl 2009

paci mna to uz tak nebere a teraz som mala dovcu skoro 2 tyzdne tak na maxi asi nikdy nedosiahnem.Kolko mas bodov?

pacna
autor
21. júl 2009

ja ma 150,000 nemam na teba 😀

bubi na vylepsenie potrebujes dielnu a tam sa vylepsuju vojaci aj lode no treba na to sklo a na posledne vylepsenie veeela penazi napr.na parne baranidlo pyta 48,000 dukatov a 32,000skla 🙂

bubina1
21. júl 2009

pacna....a ked nema miesto na dielnu v hlavnom meste, može byt hocikde?

sisa.b
21. júl 2009

ahojte 🙂 som spat, nastastie ludia neusli, vina este trosku ostalo 😎

bublina, ja mam dielnu na ostrove so sklom, aby som ho nemusela stale prevazat.

holky, a nevadi, ze si takto venujete navzajom suroviny? ved je to proti pravidlam, my to mame v ali prisne zakazane. darovat sa moze jedine v pripade sutaze, ktora musi byt oficialne vyhlasena a schvalena operatorom. vsetko ostatne sa poklada za natlak. silnejsi samozrejme slabsiemu moze poslat ovela viac, ale slabsi musi aspon nieco symbolicky poslat naspat 😕

bubina1
22. júl 2009

Dievčata, práve ku mne smeruje nepriatelská flotila....musela sa vsak otočiť, asi zase neposlala blokovanie prístavu...ale poslal ten niekto za tou bojovou flotilou aj 10 lodí na blokovanie prístavu....., ktoré dorazia o 47 min...co teraz?

elise
22. júl 2009

ak máš lodenicu tak je dobré mať bojové lode 😉

bubina1
22. júl 2009

mam ale nie vela 2-3
ale kolko može napríklad blokovať prístav?

pacna
autor
22. júl 2009

bubina moze minimalne hodinu a potom aj viac 😕

tak najprv poslal rabovacie a potom blokovacie lode??????? amater 😀 😀 😀 😀

sisa ved to mate tak v ali ale medzi sebou to nevadi mne tiez vela bab pomohlo so surovinami ked som potrebovala a rada by som pomohla aj ja ale bubi je na bete 😅

elise
22. júl 2009

ak nepošle vzápetí rabovačov aj dlhšie ale ked pošle rabovačov tak kým je čo vyrabovať (niekedy trvá boj aj 3 kolá) pozri do skladu kolkomáš drancovateľné suroviny, skús rozšíriť sklad, zastav ťažbu alebo presúvaj drancovateľný tovar do iného mesta, prípadne rozšír budovu (ale to môžeš iba jednu) nakladať ti to bude v obchodnom prístave ale rýchlosťou tak že čím vyššia úroveň tým rýchlejšie nakladanie.
Ja somteraz v práci a ikariam nemáme povolený takže až večer budem naňom. inak ak ak ti zostane nejaké drevo šo nestihneš odviesť preč tak daruj na pílu 😉

pacna
autor
22. júl 2009

elise ja som mala boj na 9 kol 😀 😀 😀 nie a nie sa dockat konca

bubina1
22. júl 2009

no baby, všetko mam zaistené...som mu aj napísala, je z ostrova sklo a mam drancovatelných už iba asi 300 skla 😀 všetko je popresúvané...dokonca aj darované....len ma hnevá že mi bianca posiela transport a ten dorazí asi tak o dve hod ku mne a tento rabovač na blokáciu dojde o 8 min.... co sa stane ak bude blokovat prístav? biancine lode sa otočia?

pacna
autor
22. júl 2009

bubina dovtedy stiahne mozno lode a posiela aj rabovacov ci nie?

elise
22. júl 2009

pacna ja som 9 kôl ešte nemala ale zatial som námornú bitku vyhrala na 3 kolá 😀 😀 😀

bubina1
22. júl 2009

no nevie...kokko krát za den može poslat rabovacov? može ich posielať dookola? je to proste voš lenivá....napisal mi, že sorry ale potrebujem tovar....
a co sa stane s biancinými lodami?

bubina1
22. júl 2009

no baby, on mi bude blokovat prístav 8 hodín , mam hrozu v očiach

bubina1
22. júl 2009

baby...zničil mi cele ťažko vybudované námorné vojsko...... ☹ bude ma blokovat 8 hodín a medzitým ma príst biancina síra.... teraz ako čo sa bude diať? budem stáť hodinu? alebo ma može zacat okupovať, alebo .... ja neviem..... a inac ma tenton "kamoš" dokonca koloniu v mojom bezprostrednom susedstve.....sorry sorry, síra mi dojede do kolonie...super aspon že toto.....
no ale čo bude s mojim hlavným mestom?

pacna
autor
22. júl 2009

no moze aj okupovat, a na tak dlho ta blokovat ci sa mu to oplati?ale na okupaciu by poslal vojakov

ako sa vola ten blbecek?ja chvilu hram na bete za muza tak sa nanho kuknem

maximiliana
22. júl 2009

bubina skoda, ze si na bete, tam ti nepomozem 😒 kto je to?

pacna
autor
22. júl 2009

ved to ani ja jeje nedokazem pomoct a z muzovho mesta je na 11hodin 😕

bubina1
22. júl 2009

pacna....je to posidata z kunerad.....je nejaká velkosť 17

pacna
autor
22. júl 2009

je to daleko skoda 😒

elise
22. júl 2009

bubina hod súradnice večer sa naňho pozriem 😉

bubina1
22. júl 2009

50:75 na bete mesto Kunerad hráč posidata.....

moje súradnice sú 60:76.....mesto bubinovo.....
takže mam na 7 hodín skoro volno...idem zatial do mesta potom si prídem prečítat vase rady 😀
ja viem, že som daleko od celej aliancie...asi tak na 13 hodín...tak mi vela asi nepomožete.....sakra potrebovala by som ťažiť na rozvoj radnice, a pre takúto lenivu voš mi stojí výroba.....

bubina1
22. júl 2009

....ale tak som vedela, že to skusi ešte raz.....včera to skušal na obed, ale kedže neblokoval prístav, tak sa musel vrátiť...mam taký dojem, že asi hrá v robote.....keďže poslal flotilu včera na obed a dnes ráno medzi 7-8 hod....🙂
baby v pravidlach je to ako? ako často alebo v akých intervaloch može rabovať alebo blokovať.... nech viem ako ťažiť a kedy mam míňať.....
lebo to by som si vedela zariadiť ak on hra napr. z roboty...ja hrám poobede a večer doma....dnes mam akurat volný den celkom náhodou....tak som ho vymákla......rabovača jedného

pacna
autor
22. júl 2009

neboj jeho to prejde ty sa postavis na nohy a potom ho vyrabujes ty,mna tiez jeden blb raboval a potom som ho ja navstivila 😀 😀

ved tazit mozes len aby neposlal vojsko 😒