Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
27. júl 2009

nedaj sa nahovorit len donho ved ma to hrat a nie sa flakat 😀 😀 😀 😀

efkak
27. júl 2009

ja si myslim, že sa olatilo 😵. Ja by som pri dalsej poslala 2 prakosov, keby náhodou jeden zomrel aby si nesla naprazdno, lebo nebude mat kto nalozit tovar

mimus
27. júl 2009

jeeej baby vy ste tu dnes rozkrutili 😀

mimus
27. júl 2009

sisa ja som neziadala o povolenie na rodinne hranie, kedze ja som doma na sk tak 2-3x do roka. Sestra je v tej istej ali, takze neverim zeby nam to rodinne povolili na 3 tyzdne
😅

mimus
27. júl 2009

efkak a ja ze mas klienta a pracujes 😀
a ty este aj MK stihas a aj ikariam 😕

bubina1
27. júl 2009

sak a z coho by mal umrieť, ked nema ako 4ka ani jedineho prakoša?
ho lutuje strasne, lebo, že ani mne sa nepacilo, ked ma jeden vyraboval.....ale tak asi je dost dlho neaktívny ak ma 9000 tis....dreva aj mramoru a ja si postavím aspon radnicu a budem už 12....je to krajšie číslo ako 11 😀

mimus
27. júl 2009

bubina ja som zacala rabovat ked som nemala ani 1000bodov 😀
baby ma posmelili 😉
blahozelam k prvej uspesnej 😵

bubina1
27. júl 2009

mimus dakujem....manžel je nasratý....musel po mne prebrat polievanie zahradky.......... 😀

mimus
27. júl 2009

niekedy tvoj vojacik je mlandravy a nepreskoci mur a zlomi si vez 😀
aspon mne sa to stava bezne, ze v gen. 0 a zomru nejaki prakosi lenivejsi. Zalezi podla velkosti muru v danom meste 😉

pacna
autor
27. júl 2009

bubina no ved to je rozdiel ty si aktivna a on nie aj tak nema asi vino tak mu ludia kaslu na vsetko 😀 😀 😀 😀

bianca
27. júl 2009

hej nestiham

pacna
autor
27. júl 2009

bianca co nestihas citat?

mimus
27. júl 2009

asi pisat 😀

bubina1
27. júl 2009

vino mal, ja to nejaké naložili chlapíci......neviem sice ake ma velke sklady...ale asi ich nebude mat fíha aké velké ak nema ani vojakov....

sisa.b
27. júl 2009

bubina, ale musis poslat nejake vojsko. ja posielam takych 10 strelcov a baranidlo na prerazenie muru. lebo pri tom mure moze byt problem, tak by som neposielala samotneho prakosa, aby si sa tam zbytocne nehnala. a dobre je tam nechat spiona, ten zvykne otvorit mestsku branu 🙂

pacna a naco si sla bloknut pristav? 😕 myslela som, ze ho chces ist obsadit

bubina1
27. júl 2009

sa ich neviem dockat, este 13 min budu nakladat.....a potom este späť....

efkak
27. júl 2009

mimus ja som v praci a mam tu pani, ale ona je oproti tak obcas kliknem nie stále 🙂

bubina tak som rada, že ti to vyšlo a ešte radšej, že má taký plný sklad 😀

pacna
autor
27. júl 2009

este som sa neodvazila 😅 😅

sisa.b
27. júl 2009

bubina, este si daj pozor, mozes ist k nemu max. 6x za 24 hodin

efkak
27. júl 2009

ja si myslím, že pokial nemá vojakov tak môže častejšie, v podmienkach je reč len o boji a keďže nemá vojsko, tak to nie je boj iba nakladanie surovín... či nie???

bubina1
27. júl 2009

efkak....tak to som rada aj ja..... 😀

dosla mi menštruácia tak som 😠
😀

mimus
27. júl 2009

sisa a plati to aj ked je hrac neaktivny?
myslim, ze tam je to neobmedzene 😅

sisa.b
27. júl 2009

pacna a preco? 😨 je to jednoduchsie ako blokovanie pristavu. teda aspon pre mna. a pohodlnejsie a lacnejsie 😀
len si vyber nejakeho krpca na zaciatok bez armady a bude to 🙂 a bacha na vzburu. inak mna pravidelne obsadzovali na bete a vobec mi to nevadilo, lebo som normalne fungovala dalej. a este mi nechali suroviny za to 😀

bianca
27. júl 2009

tak decka na dnes koncim To sa neda.Ani citat ani pisat.Keby daco som na facebooku

mimus
27. júl 2009

bianc ja ta na fb nemam ☹

bubina1
27. júl 2009

bianka...nevzdavaj to..... 😀 😀 😀

pacna
autor
27. júl 2009

sisa aka vzbura v jeho meste?

efkak
27. júl 2009

bianca, ja ta tam nemam ☹ . Mimochodom, môj zaľúbenec dnes bude prekvapený celý deň mu špehujem mestá, sklady aj armádu, nech sa nachystám 🙂

pacna
autor
27. júl 2009

ma len 2 v generaloch 😕

bubina1
27. júl 2009

si dobrá efkak.......to aj ja budem musiet trocha narast a dobudovať armádu a pustím sa aj ja do mojho "kamoša"
jaka som hrdinka po dnešku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀