Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Hra Ikariam

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂
pacnaautor
28. júl 2009
tak napisem adminkam 🙂
pacnaautor
28. júl 2009
bianca ty si uz okupovala mesto nejake?
bubina1
28. júl 2009
baby, mali ste pravdu...ja aktivne vyhladavam sponzorov...neaktívnych malých...ale predsa su...zase som poslala lode k tomu včerajšiemu 😃 od fcera niečo vytažil...zide sa 😃
pacnaautor
28. júl 2009
bubina to je zavislost co? ja som bola taka ista o nicom inom som nehovorila len o ikariame 😃 😃 😃 😃

no a aj sa mi snivalo muz sa smial ze "zavislacka" 😃
sisa.b
28. júl 2009
pacna, ked okupujes nejake mesto, tak ho pocas okupacie vyrabovat nemozes, este mu platis za to, ze si u neho myslim 10% z ulupenych surovin
bubina1
28. júl 2009
asi tak...kolegyne len kukaju na mna, lebo nevedia o com hovorim, ked im to opisujem...nasla som sponzora 8000 dreva...celkom fajn...len lodí mam malo.... 😃 da sa aj tak rabovať, že jedna surovina? alebo furt si to tie lode naložia akože pol na pol....
efkak
28. júl 2009
pacna, to ja mam taky problem s ocom, ten sa mi tiez stale smeje, že nič iné nerobím len rabujem.
pacnaautor
28. júl 2009
a muz to pritom hra na bete 😃 😃 😃
bubina1
28. júl 2009
a moj manžel si myslí, že dalsiu kolóniu postavíme s čestnou obchodnou hrou 😃
pacnaautor
28. júl 2009
no to urcite 😃 😃
bubina1
28. júl 2009
chudák rrr z abc....včera som to u neho otočila 2x a dnes raz...čakam, kým sa mi vrátia lode a idem na dalšieho neštasníka....nechápem...mesto na sedmičke a nechranené ani lodou...keby tam dá aspon nejakého prakára....šak vobec nemám žiadne body utoku takto.... 😃
bianca
28. júl 2009
ja som este nikoho neokupovala a neviem ci budem

inak bubi ked ma brat videl ako hram Ikariam tak sa len rehotal ze jeho znami tak brutalne prepadol Travianu ze ho az vyhodili z roboty.Mal dokoncit neake projekty ale stavali DIV tak nespravil ani ciarku.No total zavislak
efkak
28. júl 2009
pacna a nechce k nam do ali?? ci uz niekde je?
bubina1
28. júl 2009
je to strasné...vážne...však mne stoji cela domacnost...ved už ani nevarím :-p
pacnaautor
28. júl 2009
uz je v aliancii
efkak
28. júl 2009
Ja som uz okupovala jedno mesto co bolo dost. Suseda som vyrabovala, ale predtym som tomu co som ho sla okupovat napisala, že nech nestava armadu a bude z toho mat 10%. Potom podakoval, že mozem kedykolvek prist 🙂
efkak
28. júl 2009
aha no tak dobre to ho potom nenapada 😃
sisa.b
28. júl 2009
efkak, ja som tiez dakovala na bete, ked ma okupovali 😃
sisa.b
28. júl 2009
ja som si nasla neaktivneho sponzora bez armady a 60tis. v sklade 😃 len sa musim zas 2x otocit, co ma neskutocne vytaca :-p
a chudak, ktoreho som vyrabovala pred par dnami si ku mne stale chodi po vino :-N
elise
28. júl 2009
už ste darovali zlato na zázrak? oplatí sa to?
bianca
28. júl 2009
eli vraj to nefunguje
elise
28. júl 2009
škoda bolo by to dobré, ja som vyskúmala sklo a môžem tým sklom čo vyťažím urýchliť výskum.tak šetrím sklo 😃
bianca
28. júl 2009
eli to je velka pomoc.Mna uz cakaju iba 5 vyzkum
bubina1
28. júl 2009
može byť niektotaký idiot, že nechá 25000dreva a este volacoho tiež 25000 (to si nepamätam) bez dozoru? žiadna armáda, nič?!
bubina1
28. júl 2009
to kolko krát sa zase budem musiet otočiť s mojimi úbohými 17timi lodami.....ja by som mu ten druhý matros tam aj nechala...potrebujem hlavne drevo...zvyšiť ambasady...aby som otvorila dalsiu koloniu.... 😃 😃 😃 zase budem pracovat do rána? 😃 😃 😃 😃
bianca
28. júl 2009
mozes otocit asi 6x za 24 hodin
elise
28. júl 2009
bubina ty máš supriš sponzorov u mna len 130-1000 max 😉
bubina1
28. júl 2009
no to je rabovačka dost daleka...že na hodku cesty...kým naložia lode a sa vrátia..... :-| no nič..... prste pojdem na smetisko (tak sa vola mesto) 3x dnes a teda este zajtra...aspon nebudem mat tovar na rabovanie u seba....a tento do rána miniem.... 😃
bubina1
28. júl 2009
no supriš sponzory....počkaj sa zaktivizuju a odserem si to na plnej čiare potom.... 😃
elise
28. júl 2009
bubina to už budeš mať vybudovanú pevnosť a netrúfnu si 😉 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli