Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
28. júl 2009

tak napisem adminkam 🙂

pacna
autor
28. júl 2009

bianca ty si uz okupovala mesto nejake?

bubina1
28. júl 2009

baby, mali ste pravdu...ja aktivne vyhladavam sponzorov...neaktívnych malých...ale predsa su...zase som poslala lode k tomu včerajšiemu 😀 od fcera niečo vytažil...zide sa 😀

pacna
autor
28. júl 2009

bubina to je zavislost co? ja som bola taka ista o nicom inom som nehovorila len o ikariame 😀 😀 😀 😀

no a aj sa mi snivalo muz sa smial ze "zavislacka" 😀

sisa.b
28. júl 2009

pacna, ked okupujes nejake mesto, tak ho pocas okupacie vyrabovat nemozes, este mu platis za to, ze si u neho myslim 10% z ulupenych surovin

bubina1
28. júl 2009

asi tak...kolegyne len kukaju na mna, lebo nevedia o com hovorim, ked im to opisujem...nasla som sponzora 8000 dreva...celkom fajn...len lodí mam malo.... 😀 da sa aj tak rabovať, že jedna surovina? alebo furt si to tie lode naložia akože pol na pol....

efkak
28. júl 2009

pacna, to ja mam taky problem s ocom, ten sa mi tiez stale smeje, že nič iné nerobím len rabujem.

pacna
autor
28. júl 2009

a muz to pritom hra na bete 😀 😀 😀

bubina1
28. júl 2009

a moj manžel si myslí, že dalsiu kolóniu postavíme s čestnou obchodnou hrou 😀

pacna
autor
28. júl 2009

no to urcite 😀 😀

bubina1
28. júl 2009

chudák rrr z abc....včera som to u neho otočila 2x a dnes raz...čakam, kým sa mi vrátia lode a idem na dalšieho neštasníka....nechápem...mesto na sedmičke a nechranené ani lodou...keby tam dá aspon nejakého prakára....šak vobec nemám žiadne body utoku takto.... 😀

bianca
28. júl 2009

ja som este nikoho neokupovala a neviem ci budem

inak bubi ked ma brat videl ako hram Ikariam tak sa len rehotal ze jeho znami tak brutalne prepadol Travianu ze ho az vyhodili z roboty.Mal dokoncit neake projekty ale stavali DIV tak nespravil ani ciarku.No total zavislak

efkak
28. júl 2009

pacna a nechce k nam do ali?? ci uz niekde je?

bubina1
28. júl 2009

je to strasné...vážne...však mne stoji cela domacnost...ved už ani nevarím 😝

pacna
autor
28. júl 2009

uz je v aliancii

efkak
28. júl 2009

Ja som uz okupovala jedno mesto co bolo dost. Suseda som vyrabovala, ale predtym som tomu co som ho sla okupovat napisala, že nech nestava armadu a bude z toho mat 10%. Potom podakoval, že mozem kedykolvek prist 🙂

efkak
28. júl 2009

aha no tak dobre to ho potom nenapada 😀

sisa.b
28. júl 2009

efkak, ja som tiez dakovala na bete, ked ma okupovali 😀

sisa.b
28. júl 2009

ja som si nasla neaktivneho sponzora bez armady a 60tis. v sklade 😀 len sa musim zas 2x otocit, co ma neskutocne vytaca 😝
a chudak, ktoreho som vyrabovala pred par dnami si ku mne stale chodi po vino 😅

elise
28. júl 2009

už ste darovali zlato na zázrak? oplatí sa to?

bianca
28. júl 2009

eli vraj to nefunguje

elise
28. júl 2009

škoda bolo by to dobré, ja som vyskúmala sklo a môžem tým sklom čo vyťažím urýchliť výskum.tak šetrím sklo 😀

bianca
28. júl 2009

eli to je velka pomoc.Mna uz cakaju iba 5 vyzkum

bubina1
28. júl 2009

može byť niektotaký idiot, že nechá 25000dreva a este volacoho tiež 25000 (to si nepamätam) bez dozoru? žiadna armáda, nič?!

bubina1
28. júl 2009

to kolko krát sa zase budem musiet otočiť s mojimi úbohými 17timi lodami.....ja by som mu ten druhý matros tam aj nechala...potrebujem hlavne drevo...zvyšiť ambasady...aby som otvorila dalsiu koloniu.... 😀 😀 😀 zase budem pracovat do rána? 😀 😀 😀 😀

bianca
28. júl 2009

mozes otocit asi 6x za 24 hodin

elise
28. júl 2009

bubina ty máš supriš sponzorov u mna len 130-1000 max 😉

bubina1
28. júl 2009

no to je rabovačka dost daleka...že na hodku cesty...kým naložia lode a sa vrátia..... 😒 no nič..... prste pojdem na smetisko (tak sa vola mesto) 3x dnes a teda este zajtra...aspon nebudem mat tovar na rabovanie u seba....a tento do rána miniem.... 😀

bubina1
28. júl 2009

no supriš sponzory....počkaj sa zaktivizuju a odserem si to na plnej čiare potom.... 😀

elise
28. júl 2009

bubina to už budeš mať vybudovanú pevnosť a netrúfnu si 😉 😀