Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

efkak
5. aug 2009

bubi ono ti zvysi robotnikov az ked bude vyssia uroven pily alebo toho co tazis. zuzule som hovorila o tych pomocnych rukach.

sisa.b
5. aug 2009

ahojte 🙂 my prazdninujeme u svokrovcov a nemaju tam net, tak nestiham docitat 😝 bola som tu len na skok, rozdat ludkom vino, lebo mi z bety utekaju a nieco na alfe vyrabovat, nech vojakov nadarmo neplatim 😀
a na bete mi tu siru vsetku ukradli 😠 no ja si toho suseda podam, len co trosku narastiem, ale aspon som sa zbavila toho mramoru

zuzulask
5. aug 2009

sisa ja som rabovala jedného na bete čo mal kopec síry....tak dúfam že si to nebola ty....... ale to bolo oklo nás.....tak asi nie.... 😀 😀 😀 😀

sisa.b
5. aug 2009

ne e, to bol nejaky alexander 😝 ja som nechala takmer prazdne sklady, zastavila som tazbu, aby nabiehali bubaky, ale tu siru mi uchmatol. no neva, aj tak by som sa neubranila, len som mohla mat par vojacikov naviac

bubina1
5. aug 2009

dievcata....taham druhu 20 minutovku so susedom...u ktorého je armáda svojho ali spoluhráča nejaký dead...
ale vsak ste vlastne o nom už počuli...včera nebol, dnes už bol v jednom meste a teraz v mojom hlavnom meste....a to tam nič už nemam..okrem skla na trhu, ktorého mi je luto a 77 dreva...podla správy mam väčšiu obrannu silu ako on ma utočnu...tak to vyzera tak, že ho porazím...neviem...ale je to fakt magor...na diplomaciu nereaguje vôbec....

bubina1
5. aug 2009

mame burku...u mna v meste vojna...vonku vojna... ☹

bubina1
5. aug 2009

tak...po 7. kolach boja magor odisiel s 20 skla a s 3 mramormi na 50 lodiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mam síce rozflákanú armádu...ale.............
....touto cestou chcem podakovat mojim vojakom za hrdinské branenie mojho mesta a česť ich pamiatke......
ma hneva, že vobec nereaguje na diplomaciu..... 😠 😠 😠

zuzulask
5. aug 2009

ja som dnes nemožná...už sa mi drieme...mali sme pernú noc....obidve deti sa rozhodli že sa zobudia okolo 2:00 hod a útokom do našej postele, potom sa tam obidve kopali, ja som zdrhla do synovej posteli on potom za mnou a potom po celom byte pochodoval.... pamätám si na hodinách čas 3:20 že som nespala a ráno o 6:00 už boli hore....ale už sú aj oni patrične zlé, aj keď spali cez obed.......vkese niečo daj mi čaj, daj mi cukrík, daj, daj, daj.....a ja dookola to slovo nepoznám a stále do okola......

sisa.b
5. aug 2009

bubina 😀

bubina1
5. aug 2009

zuzula...ale tvoja slovní zasoba nevyzera, že je obmedzena na : to slovo nepoznám 😀 ale určite to mas doma veselé.......... 😀 😀 😀
sisa.... ani mi nevrav.....esteže mam síru na postavenie novej armády........

zuzulask
5. aug 2009

dávam rabovať a balímmmmm...mám dosť.

bubina1
5. aug 2009

...dnes žiadny lup.... 😒

bianca
5. aug 2009

caute.Idem vas iba pozdravit.Dovolenka dalej trva a v piatok vyrazame na fakt vaznu mini dovolenku do dem.doliny.

efkak
5. aug 2009

ahojte!!!
este ste niekto tu? 😉

elise
6. aug 2009

ahojte ja prášim do práce ale môžem poslať síru nutne na urýchlenie výskumu potrebujem sklo a víno pre mojich abstinujúcich ožranov, ktoí sa chystajú protestovať. na vedlajších ostrovoch je to bieda v skladoch samé nízke čísla ako je 150-200 tovaru ☹ na ikariame budem až večer takže napíšte vaše súradnice a meno mesta a pošlem síru 😉

zuzulask
6. aug 2009

elis u nás tiež, chodím na rabovačky čo sú tak 4hod., ale štandard sú 2....trvá to večnosť....

bubina1
6. aug 2009

elise ...nápodobne...naokolo nikto nič nemá v skladoch...dokonca....som bola na rafu zuzuli aj dalej....a nič....terda...bud nemá nič, alebo nemá 0 v generáloch...asi budem musiet chodit aj s armádou.... 😒

zuzulask
6. aug 2009

kĎ dám umiestniť flotilu alebo vojakov do iného môjho mesta viem ich potom stiahnuť spať....????

bubina1
6. aug 2009

zuzula.....hej, vieš ich stiahnut....som to skusila, ke chodil na mna magor...a ked boli skoro v cieli tak som ich stiahla, lebo mi ich bolo luto zabit za to nič, čo si odniesol...

zuzulask
7. aug 2009

elis , ešte chceš to sklo????

bubina1
7. aug 2009

...zo fčerajších rabovačiek som rozšírila 2 radnice na 12 ku a 1 na desinu...celkom dobréééééé 😀 😀 😀
...a na sla som si včera poobede jedného fajn sponzora a do večera mi ho zrušili.... to je udel toho, kto má málo lodí 😒

zuzulask
7. aug 2009

jaj ja dnes iba rabujem a predávam.... 😀 😀 😀 😀 😀 a kúpim loďky...

elise
7. aug 2009

jej sklo zberám čo by si chcela zuzulask? pošlem síru?

zuzulask
7. aug 2009

tej mám dosť.....ak tak mramor , ale nemusíš nič....

zuzulask
7. aug 2009

alebo drevo....som na rabovačke, keĎ sa vrátia, tak ti ho pošlem , to je jedno kde????rozvozíš si???

elise
7. aug 2009

mramor doťažím a pošlem ti 😉 😉

zuzulask
7. aug 2009

ale ak potrebuješ tak nemusíš....veĎ neako narabujem 🤐

zuzulask
9. aug 2009

elis, obchodík super, keby dačo tak napíš...

sisa.b
10. aug 2009

holky, ja som nasla sponzora bez armady a 200 tisic surovin na sklade 😅 dufam, ze mi ho nik nevyberie

zuzulask
10. aug 2009

ja som dnes nehrala, behala som celý deň....mala som auto na leasing a ukončil sa....lenže ja som sa počas trvania leasingu vydala- zmena mena a ešte aj presťahovala do iného okresu....a neprepísalo sa to hneĎ vtedy...jej ako šomrali....a najskôr som bola v okrese kde sme ho prihlasovali prvý krát a tam my povedali že mám si ísť do okresu trvalého bydliska....to bolo behania a ešte sme ho dnes nechávali v AAAAuto a bere sa iné...dostalo iné značky a musela som ísť aj do poisťovne....odišla som z domu o 7:00 a prišla som o 20:00...ale mám to z krku.... 😎 😎 😎

sisa aj ja chcem... 😀 😀 😀