Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
1. mar 2009

maxi ja ked sa vobec dostanem k prvej kolonii tak budem happy 😀 porad ako najlepsie vybrat miesto pre koloniu?Zacat od nuly na cistom ostrove alebo radsej niekde kde je to ako tak rozbehnute?

pacna
autor
1. mar 2009

bianca no a co mam hovorit ja? pomaly dalej zajdes najprv treba tu armadu proti takym ako je ten blbeček 😀

ale neboj aj my sa tam raz dostaneme len treba mi aj varit 😅

bianca
1. mar 2009

ja trenujem prveho spiona

chcela som nakupit drevo ale zasa isli ceny hore

pacna ja mam jasno.vcera som navarila lebo manzel ma nocne tak spi v kuchyni(mame 1+1) a ja s malou sedime v spalni

cairka
1. mar 2009

teda to čo čítam, to jak kovbojka 😨 mňa našťastie zatiaľ vyraboval len jeden slabý sused úplne na začiatku.

zuz, nevezme ma vaša aliancia pod ochranné krídla? len ja sa od utorka na 3 týždne odmlčím 😅

pacna
autor
1. mar 2009

no u nas ponuka jedna mramor za 99/ kus 😕

bianca
1. mar 2009

pacna to fakt?To je drsne.

bianca
1. mar 2009

ale u nas bolo vcera jedno hrozno za 99 😀

fejusa
1. mar 2009

baby poradte mi .ja vzdy ked chcem nieco urobit,napr:lupit alebo si dat novu dedinu,tak ma vzdy vyhodi do nastaveni ☹

maximiliana
1. mar 2009

No podla mna su lepsie zabehnute osrovy, lebo je sanca, ze aspon niekto prispieva na rozsirovanie... 🙂 my ideme na obed k nasim, ale u nas aj tak vari muz xixi

bianca
1. mar 2009

ejusa a mas potvrdeny ucet cez email

maxi dik za radu.Ja som uz sondovala a v okoli su ostrovy kde su pily atd.na vysokej urovni

pacna
autor
1. mar 2009

u nas tiez varieva muz v nedelu ale musel odist do roboty a ja som taka zazrata do hry 😀 😀 😀 😀

bianca
1. mar 2009

pacna tak to ti zavidim.Ja mam pocit ze sa to vobec nehybe.Ani na alfe ani na bete

fejusa
1. mar 2009

no ja som si ho dala potvrdit ale nic sa nedeje 😒

bianca
1. mar 2009

mam otazocku.Jedna budova u nas je stale neaktivna.Normalne ma laka vyskusat spiona ale neviem ci to on vzdal.To ked ho poslem na zvedy tak keby sa nahodou tamten prihlasil tak to zisti co?

maximiliana
1. mar 2009

u nas muz vari stale 😀 ja nemam odvahu sa do toho pustit, ze by s to nedalo jest 🙂 ale neboj bianca hybe sa to... najma na takejto urovni.. pockaj, ked ti bude stavat budovu ako mna 17 hodin 🙂

maximiliana
1. mar 2009

pokial ta neodhali, tak nezisti nic... a aj keby ta odhalil, tak spion zvacsa neprezradi mesto odkial pochadza, maximalne ostrov

bianca
1. mar 2009

maxi takze ked tam nie je mozem ho tam poslat?A co dalej?On sa vrati sam so spravou?

maximiliana
1. mar 2009

kludne posli ho, potom ked tam dojde, si otvor ukryt a tam ti ukaze, ze je pripraveny na misiu... potovrd si misie a vyber co xces spehovat

milhaus
1. mar 2009

ja sa vylodujem na sirovom ostrove a tam robim koloniu

bianca
1. mar 2009

pise mi riziko odhalenia 5 % ale to je asi standart

bianca
1. mar 2009

milhaus ty si sikulka.Tam ja sa dostanem tak za 100 rokov

bianca
1. mar 2009

tak spion ide domov.Ma tam drevo co by sa mi hodilo ale inak nic

fejusa
1. mar 2009

baby je vas na bete aleboalfe?ja si budem musit urobit novy ucet,lebo nereaguje odkaz mi

maximiliana
1. mar 2009

a armadu ma aku?

bianca
1. mar 2009

fejusa ja som na bete a za manzela hram momentalne docasne na alfe bo ja sm zavislak a on spi po nocnej

len si najpr zrus povodny ucet

bianca
1. mar 2009

maxi to som neskumala bo som dostala strach a je to na mojom ostrove takaj tak by som neplienila

bianca
1. mar 2009

fej hej jaka som mudra ked maxi vsetko poradila 😀

mikalove
1. mar 2009

baby ale ste sa rozohrali,ja tam radšej nejdem ani kuk,lebo nemam čas ešte hru si pribrať 😀

bianca
1. mar 2009

mikalove je to sranda 😀

fejusa
1. mar 2009

bianca -ja ho uz rusim.....