Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

mimus
6. mar 2009

kedy sa oplati ist rabovat? Myslim v akej velkosti? A co potrebujem na spiona? 😅
A este ako zistim, ze mam spiona v meste?

pacna
autor
6. mar 2009

na spiona potrebujes ukryt. 🙂

bianca
6. mar 2009

zuz oooooooooooooooooooo dakovala.Som pozerala ze ku mne ide lod a nechapalas som

nika.r
6. mar 2009

veronica1: 5% je pravdepodobne na vstupe spiona do mesta. ale ked vojde, na preskumanie armady je asi ovela vyssie cislo.
Poznamka: ak je Tvoj spion chyteny, moze vyzradit odkial prisiel ale aj kompletne vsetky informacie o Tvojom meste (suroviny,armada,...)

pacna
autor
6. mar 2009

baby ten blbec ide zas!!!

fibi
6. mar 2009

pacna 😠 🙄 Ja už mám trhovisko na 5 a stále mi to nejde na myjavu poslať 😠 Asi to bude tým výskumom, musím počkať...

bianca
6. mar 2009

pacna to si robis srandu.Mas vojsko?

pacna
autor
6. mar 2009

bianca asi tolko co ho odblokovala maxi tak utocil ale ale ale vyhrala soooooooooooooom prisla som o par vojakov ale vyhrala som boze muz si klepe po cele ze mi sibe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smileko
6. mar 2009

super,pacna 😉

pacna
autor
6. mar 2009

normalne sa radujem som asi blba a hlavne zavislaaaaaa

fibi
6. mar 2009

jéj super 🙂

bianca
6. mar 2009

pacna to je super.MMM je furt v robote takze ja mam klud ale od 16-teho si asi tiez bude klepkat na celo

fibi
6. mar 2009

čím mám vyššiu úroveň krytu, tým sú moji špióni trénovanejší?

bianca
6. mar 2009

fibi podla mna nie iba pocet ide hore

fibi
6. mar 2009

takže keď niekam pošlem špióna, tak buď ja zistím niečo o druhom meste, alebo on zistí všetko o mne? hmm 😕

bianca
6. mar 2009

nie on nie

maximiliana
6. mar 2009

Pacna no vidis to je super... pako jeden inac ani mi nic nenapisal, asi ho zas zbehnem kuknut, ked nebudem mat co robit dva dni 😉
fibi pokial ho chytia (spiona) tak moze vyzradit odkial prisiel, ale ja som sa stretla jedine s tym, ze prezradil ostrov... a cim vyssi mas kryt, tym viac spionov vies trenovat, je mensie riziko, ze ta vyspehuju a tebe sa lepsie spehuje vonku

robo.p
6. mar 2009

tak, ako maximiliana vravi. Dodam, ze po chyteni spion vacsinou nevyzradi nic. Obcas vyzradi ostrov, obcas mesto a velmi zriedka kompletne vsetko.

bianca
6. mar 2009

ja som si cely cas myslela ze ked ho boraka chytnu tak prezradi polohu a mesto

fibi
6. mar 2009

taakže čím viac špiónov mám doma, tým skôr odhalím špiónov u mňa?

maximiliana
6. mar 2009

S tym prezradzanim veci to fakt nie je take zerave ako pisu 🙂

maximiliana
6. mar 2009

Bianca ako sa ma albert, arnost a aneviemkto? 😉
a inak pokial mate vysoky ukryt a vela spionov, tak im to uz pri posielani niekho na vyzvedy ukaze ake je percento rizika, ze tam vobec nedojde 🙂 mne tak kolega z ali zozral asi desiatich, kym som to na nom cvicila a potom som to vzdala

pacna
autor
6. mar 2009

baby nasla som spojenca len neviem ci je teraz platny ide mi branit mesto 😀

bianca
6. mar 2009

maxi uz su kaput 😀 😀 😀 teraz mam Pankraca,Servaca a Bonifaca 😀

pacna
autor
6. mar 2009

bianca 😀 😀 😀 😀

maximiliana
6. mar 2009

No skoda ze ste vsetky tak ukrutne daleko ☹ my sme mali Bonifaca kocura...

smileko
6. mar 2009

to je fakt, ze je skoda, ze sme tak daleko, mohli sme si viac pomahat, resp. aj zalozit alianciu 😀

pacna
autor
6. mar 2009

my mame teraz bonifaca kocura a predtym bol felix 😀 😀

maximiliana
6. mar 2009

Aj felixa sme mali... zo zaciatku sa nam vsetky macky volali na "B" ale potom dosli mena 😀

pacna
autor
6. mar 2009

maxi na b no dobry napad