• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hra Ikariam

26. septembra 2014 
autor
fibi neviem uvidim ako sa zachovaju z ali a uvidim :slight_smile:

tak baby ako zmestim do mesta všetky budovy?
10. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paci tak to neviem.Ked sa spamatas spravis koloniu a tam postavis tie dalsie.Ja to tak mam
10. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boooze baby to sa tak rabuje? Joj ta to budu stresy :grinning: Mna este zatial nikto nenapadol tuk tuk.
pacna ti nezavidim toho fajnoveho suseda
mam na vas znova otazku? Dala som si vyhladat mramor, ze kupim a jeden ho tam predava po 1zlatku. Je to normalne, ked ostatni po 30? Som kupila 1000, ale teraz ako to tu citam sa bojim ci ma nepride rovno vyrabovat :sweat_smile:
10. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimus no taku cenu som este nevidela ale je mozne ze nutne potrebuje prachy ale aj tak je to nizky cena :confused:
10. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mimus mozno ma toho vela.

tak mi napiste este raz uz si to zapisem co všetko potrebujem len raz v meste a kolonii a co musi byt v kazdom meste a kolonii :slight_smile:
10. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o 44 minut by mal nalozit lode, tak som zvedava. urcite vam napisem ako to vyslo :grinning:
bianca ved prave az ked som sem nakukla mi doslo, ze v tom moze byt aj hacik. Taku nizku cenu som naozaj este nenasla doteraz a to ma v ponuke 12000kusov
10. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rabuje sa i zlato, alebo len material?
10. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mimus zlato sa nerabuje :slight_smile:
10. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pacna dik :wink: aspon jedna dobra sprava :grinning:
10. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj decka.Sa mi nic nechce.Strasne sa mi pacia tie zamky ale k tomu sa dostanem tak za 100 rokov :pensive:
10. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
milhaus posielam ti ďalšiu loď mramoru, budem ti to posielať takto priebežne ok?
10. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pacna rozhodne potrebujes... sklad, ukryt, mur, lodenicu, pristav, kasarne, vinaren, trhovisko, rezidenciu guvernera, muzeum... a dobre je mat vinicu a dom lesnika... ostatne je na tebe
10. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na bete nikto nepredáva síru... vymením síru za mramor...
10. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fibi kolko siry chces?
10. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fibi mame to od seba 18 hodiiiiiiiiiin
10. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na čo je dobrý dom lesníka? :confused: bianca jednu, dve maličké lodičky :fearful:
10. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
maxi a vsetko na obidvoch? :slight_smile:
10. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tiez siri na sr.... a uz som pozastavila aj tazbu lebo uz neviem co s nou mam robit :zipper_mouth:
10. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a ja siru musim kupovat
10. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nachádzaš sa tu:
Svet > Zuiryos[66:60] > Dolny Lopasov
poprosim pridat do zoznamu, svet beta, mramor
10. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam siru, vino a mramor ešte len začínam
10. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
milhaus super :grinning:
10. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ale kôoli nedostatku zlatiek som zastavila skoro celu tažbu a teraz zasa zvýšit guvernéra lebo je korupcia a začo ked neni ani dreva len vina habadej stale mam
10. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tiez uz tri mesta a vsekto ako milhaus, tiez mramor rozbieham ale nastastie mne sa uz rezidencie zvysuju tak ked to dobehne snad uz bude po korupcii, a momentalne mam aj dreva habadej kedze nikde nic nemozem stavat kedze zvysujem rezidencie e to bezi cez 6 hodin :zipper_mouth: a este taka vec ze uz pomaly ku kazdej stavbe potrebujem mramor a toho mam zalostne malo :zipper_mouth:
10. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzi a vaka budova mi staci na vsetk kolonie a mesto?ja som z toho jelen :grinning:
10. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pacna, co sa pytas? :grinning:
10. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi som prepracovana ale nechapem :grinning: :zipper_mouth:
10. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sory oprava akosi mi vynechavaju pismenka

ze aka budova staci na všetky kolonie a ktoru treba mat v kazdej asi pisem jak hebrej :grinning:
10. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maxi: putovne mesto je specialitka o ktorej asi nebudem vela rozkecavat mimo nasej aliancie :wink: . Ale v principe ide o obycajne docasne zalozene metso.
pacna, fibi: ponuka stale plati. Ak bude treba, oslovte ma prosim v hre (jing: Tristo Hrmenych [78:56]).
10. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no radnica sa stavia takpovediac automaticky a potom v hlavnom meste musis mat palac aby si mohla bvobec vybudovat koloniu a do kolonie musis postavit potom rychlo rezidenciu guvernera a ked stavias dalsiu koloniu, tak musis palac navysit ale aj rezidenciu ( cca 5700 dreva, 1400mramoru) a na taku istu uroven nusis aj v tej novej kolonii vybudovat rezidenciu lebo inak mas korupciu v meste, zaklad v meste je aby obyvatelia boli spokojny vinaren :grinning: potom kasarnu aby si tam mohla mat vojakov, ja staviam aj lodenicu aby som mala aj bojove lode na chranenie od utoku od vody, bazar, sklad, akademiu, pristav a dalsie veci su bonusy napr ako dom lesnika ten ti zvysuje produkciu dreva alebo vinar zvysuje zasa produkciu vina :grinning: ja ma uz aj ambasadu a staviam teraz prave dielnu ale to iba v jednom meste staviam aj ambasadu a aj tu dielnu :wink:
staci takto?
10. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok