Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

fibi
13. mar 2009

ja mám na 6 a vidím na tri ostrovy

janazuza
13. mar 2009

ja mám jednu tržnicu- okruh 3 ostrovy a druhú rozširujem, tiež na 3 ostrovy, uroveň tržnice je na 5.

bianca
13. mar 2009

no na 5 asi zacinaju 3 ostov ale je to na nic lebo su tak daleko ze az

janazuza
13. mar 2009

fibi, ak zvýšiš o jednu úroveň, tak máš další ostrov v okruhu 😉

zuz11
13. mar 2009

tak daleko by sm uz nesla aj tak ziadne zazraky nikde nedavaju a zadara tiez nikto nic neda 😀 🤐
kto to chcel to drevo a kolko?

janina77
13. mar 2009

no, aj by som rozsirila, ale bez dreva sa nepohnem. musim cakat do zajtra

bianca
13. mar 2009

decka ja budem musiet zacaz zbrojit lebo v nedelu ideme domov a nechcem davat dovolenk.mod

pacna
autor
14. mar 2009

dobre ranko babenky 😀 😀

milhaus
14. mar 2009

zasa ma bol vykradnut ten martin z topoleckej, pre istotu som to čo sa za noc natažilo odviezla teraz rano a poslala som na neho utok z inej dediny tak uvidime ako to dopadne
teraz musim dat malej ranajky

bianca
14. mar 2009

bre rano zavislaci

pacna
autor
14. mar 2009

ahoj bianca a milhaus 😀 😀

milhaus
14. mar 2009

ahoj pacna
čo mas noveho? za noc sa nič neudialo?

pacna
autor
14. mar 2009

nic sa neudialo akurat teraz staviam dielnu a rosirujem sklad 😀

milhaus
14. mar 2009

tak porazila som ho ale nič asi nemal lebo mi to nenapisalo

bianca
14. mar 2009

milhaus parada

maximiliana
14. mar 2009

dobre ranko... milhaus a uz si aj dorazila domov?

audreyd
14. mar 2009

baby, vy ste teda iné maniačky 😀 kam sa ja na vás hrabem! zatiaľ len sekám o dušu, dolujem nejaký kryštáľ, pobila som nejakého chudáka, čo tam ani nebol (ale nejaké drevo mal 😅 ) a dostavala som nejaké budovy z darovaného mramoru 🙂 teraz ideme preč, tak dúfam, že ma do zajtra nejaký úbožiak nepumpne o moje poklady 🙂 jo a mám dve loďky a zopár tých s tými šlajdrami 🙂 a konečne aj strechu na tej trápnej kocke 😵

mimus
14. mar 2009

ufff baby vcera neskoro vecer som vyrabovala toho co to urobil mne na novom meste. Tiez som mu napadla nove mesto a zobrala som ovela viac ako on mne. A predstavte si, ze o 2m je zase u mna 😅
Vsak nema sancu vyhrat ak posiela 2 lode na blokovanie a 30vojakov a ja mam 117 strelcov a 3 sermiarov? A vlastne aj keby vyhral, tak mam sklad na 7, takze nema co zobrat 😀

mimus
14. mar 2009

boooznku uz je v meste asi 10min 😖
audreyd 😀 ze strechu na kocke

bianca
14. mar 2009

audreyd •vsetko bude.Aj dalsie kocky so srechami pribudnu

mimus ma odvahu.A to ja ne alfe,alebo bete

ja teraz stale slapem na akademiach lebo chcem do ali modry konik

mimus
14. mar 2009

takze som vyhrala namornu bitku a prisla len o 2 lode 😀
na alfe. Ma mrzi, ze ste viac na bete ☹ a este i ali MK uz mate 😢 fnuk fnuk

bianca
14. mar 2009

mimus tak pod aj na betu.Ja som i i

mimus
14. mar 2009

joooj ta ja ledva toto stiham 😀 dve mesta co mam
a uz teraz mam nervak ked na mna utocia 😅 to by bolo vela stresov na mna 😀

bianca
14. mar 2009

mimus keby si bola na bete tak budes v ali a budeme ta chranit.Sice aky problem spravit ali MK i na alfe.Ja sice na to nemam a ani neviem ako

milhaus
14. mar 2009

neskôr som zistila že som mu vzala 200 mramoru, neake sklo, drevo a vino ale to je malo ale lepšie ako nič, ja som na neho zautočila lebo on mne nedal pokoj

pacna
autor
14. mar 2009

baby bola som na rabovacke 1925dreva 670 mramoru 1005skla a 318siry dobre nie? 😀

zuz11
14. mar 2009

ja som az treaz zapla 😀 tak krasne bolo vonku ze sme rano vypadli a az teraz sa vratili 😀 zasa obe deti spia, rychlo som zbuchala obed a teraz mi pekne travi a ja citam spravy a posielam rabovat 😀

bianca
14. mar 2009

pacna mne ide s vyletu
4545 drevo
2216 mramor
497 sklo
162 sira

fibi
14. mar 2009

jej baby, ja neviem čo som z toho rabovania taká pototo...sa bojím že mi to vrátia alebo čo... a navyše okolo mňa sú samé veľké zvery 😠

bianca
14. mar 2009

fibi ja rabujem iba sive osady.Mali si dat dovolenku ale je fakt ze zo zaciatku som bola pokakana ale maxi mi dodala odvahu.Bez rabovania to fakt nejde