• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hra Ikariam

26. septembra 2014 
autor
maxi musis sediet s nim pri PC :grinning:
16. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je len tak :grinning: ja by som aj, ale on mi zacne vsetko stahovat zo stola, najlepsia na hranie je klavesnica a mys, potom mi kadeco pozapina a ked ho dam na zem, tak sa po mna splha ako po strome..
16. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi bude dobre.Maly asi prechadza uzkostn.obdobim.Ja som na malu sama kazdy mesiac 15 dni a nemam tu ani segru,ani mamku ani nikoho.Teraz som bola az mesiac lebo MM sa predlzil turnus.No des
16. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte. nejak nestíham.včera išiel blokovať prístav-fibi, mne to tak nejde, ked kliknem na svoje mesto- idem cez mapu sveta- tak tam nemám žiadne možnosti na akciu :frowning2:
16. mar 2009 o 19:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemá niektorá nazvyš mramor? tu nič nieje...už tretí deň
16. mar 2009 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca sak mi posli spravu na dedinu myjava a tam si musis prehodit v nazve spravy že chces kulturnu dohodu a skusime to či to ide
16. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milhaus si zlaticko.Na tu chtelnicu posielat?
16. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som na obe deti sama cele dni, muz o siestej rano zvycajne odide a pride az cca o siedmej vecer :zipper_mouth:
takze vecer padavam na hubu......

pacna aj tak nechapem, napis viac do IP k mozes :wink:
16. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby včera som vyhrala 3000dreva 3000vina a 1500kameni :grinning:
17. mar 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pacna to je super! tak mas z coho tahat mury xixi ja akurat rozvazam chlast, kym mi nepoutekaju, lebo uz to bolo ltt :slight_smile:
17. mar 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon cosi zvysim guvernera potom palac ak vyjde a pojdem na novu koloniu
17. mar 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna čaka zvyšenie rezidencie guvernera, ešte pol dna a budem mat dost všetkého na to
len v myjave mam muzeum ale sak to je jedno, majitel je jeden
17. mar 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam daleko do muzea :pensive:
17. mar 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je lepšie? Mať veľa vojakov, alebo ich mať menej, ale vylepšených v dielni? :confused:

Ja o múzeu ani neuvažujem ešte
17. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja idem dnes konecne na poslednu uroven rezidencie v novom meste a potom uz len setrit a rabovat na dalsie :grinning:
17. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vojakov treba vylepsovat v dielni kazdopadne ci ich je viac alebo menej... dost to prida
17. mar 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj dost stoja ja som zatial len obranu a utok jednym :grinning:
17. mar 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste pisali o detoch ja som s nimi ked boli malinke bola uuuplne sama aj mesiac muz chodil do prahy a to vam poviem bolo to o nervy a dve!
17. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako zeny tie co ste same na deti a este dokonca na viac ako jedno, tak klobuk dole... mate moj hlboky obdiv...
17. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado bol v nemecku ked bola ešte lucka v brušku ale teraz je doma, popripade bol dva dni preč
17. mar 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vi kolko mate lodi? ja 20 a to sa mi zda niekedy malo ale teraz kupovat nebudem aj tyžden, prevažam suroviny na svoju koloniu aby som mohla zväčšit guvernera, už mam dost surovin na to ale plavia sa a potom sa to bude zasa dlho stavat a potom pojdem zväčšovat čo je treba
17. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam 12
17. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 6 lodí...
konečne zväčšujem palác a pojdem na 2 koloniu, už som vybrala ostrv- S MRAMOROM :grinning:
17. mar 2009 o 12:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa dorobi palac za 2hodky a idem na ostro sirovi
17. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte veziem poslednu davku na stavbu rezidencie guvernera
17. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz sa mi stavia kolonia :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď je viac miest, je lepšie mať vojakov pokope, alebo ich mať v každom meste rovnomerne? A takisto aj suroviny v sklade...mať jeden veľký sklad a inde len také malé a transportovať podľa potreby, alebo všade rovnako?
17. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fibi vajakov je mat dobre isto v kazdom meste a suriviny to neviem ja moc velke zasoby nejak nerobim :grinning:
17. mar 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam zatial 73 lodi a je to veeeelmi malo... niekedy sa musim aj dvakrat otocit na rabovanie a potom cakat hodiny, kym mozem prepravovat tovar :frowning2: niektori to robia tak, ze v kazdom meste maju par vojakov na zakladnu obranu a v jadnom maju sustrdeneu hlavnu silu. ked treba, tak odtial robia vypady. ja ich mam rozdelenych pomerne rovnomerne... ale neviem posudit, co je efektivnejsie
17. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa pýtala, ale skúsim ešte raz, či niektorá ste to nerobili:
ako pošlem svojich vojakov z jednej kolonie do druhej( ak ma napr. idú napadnúť a chcem poslať posilu?) ked idem cez mapu sveta a kliknem na svoje mesto, nemám v ponoke žiadne akcie( ak na cudzie, tak tam je transport , diplomaia rabovanie, vyslať špiona....)
17. mar 2009 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok