Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
29. mar 2009

mne sa nic nesceeeeeeeeeeeee.Vonku prsi mala jak zajacik Duracel a ani rabovat sa mi nedari

mimus
29. mar 2009

ste ma navnadili a rabujem a rabujem a veeeelmi sa tesim bo lode plne idu spat z rabovaciek 😀
aj ked ja len 14 mam a ne ako vy aj tak potesi 😎
no 6600 z jendeho sa mi este nepodarilo pacna dobreee 😉

elise
29. mar 2009

niekedy mi píše že sa mi lode ktoré som vyslala na rabovačku nevrátili že sú nezvestní prečo robím niečo zlé?

milhaus
29. mar 2009

elise niekedy ked ma to mesto obranne lode tak nerabuju ale sa vratia, nemohlo to byt to?
a take ulovky ako pacna som ja nikdy nemala

pacna
autor
29. mar 2009

no to bola nahoda kym som sa odhodlala nanho teraz som bola v inom ale tam mal len drevo 5500

a este mu tapnem v dalsom meste 😀 😀

janina77
29. mar 2009

baby, zbojnicky 😉 , poradte: Mnozstvo narabovaneho zavisi aj od urovne pristavu kam ideme? Kolko lodi je rozumne poslat na rabovacku? Lebo ked poslem viac ako 10, nikdy sa nevratia plne, aj ked si myslim, ze by tam malo byt dost surovin.
Podla coho si vyberate tych, co idete rabovat? Posielate spionov? Mne ich vecne odhalia alebo sa stratia, tak uz ma to nebavi posielat ich dopredu.

milhaus
29. mar 2009

ja už rabujem i naslepo
ale dneska sa vraciam k tym čo mi dobre vynasaju a prepravujem material do druhej kolonie lebo chcem zvysit guvernera kedže palac už je, ešte ma čaka 2 x guvernér a potom hor sa na dalsiu nobu koloniu a korupcia nebude kedže zvyšujem guvernérov teraz

janina77
29. mar 2009

ja teraz tiez rabujem lebo potrebujem zvysit guvernera. Uz mam zvyseny palac, 1 guvernera, este toho druheho a potom daco nasetrim na tu novu koloniu, lebo tam bude treba guvernera tiez na 3 uroven, vyberiem SUPER miesto a mam 4 mesto! to uz bude konecne na skle 🙂.

mimus
29. mar 2009

baby ☹
mne zablokovali ucet
vraj multi
je to asi preto, ze sme prihlaseny aj ja aj muzik? lebo nic ine ma nenapada
ale ved ako mame dvaja hrat s inymi Ip ked mame len jednu?
a mam vraj kliknut link http://support.ikariam.sk ale ten neexistuje
poradte co teraz

maximiliana
29. mar 2009

ja vzdy posielam spionov a podla toho kolko je na sklade posielam lode.. kedysi zaviselo aj od urovne pristavu, kolko narabujete, ale dnes uz len od toho kolko lodi poslete... reba zvysit uroven ukrytu a skusit poslat naraz aj troch spionov na jedno mesto... aj mne ich odhali, ale ked poslem viacero, tak nejaky to prezije 🙂
aj ja este potrebujem dvoch guvernerov a potom hor sa na sirovu koloniu

maximiliana
29. mar 2009

mimus to ste hrali obaja na jednom servri?

mimus
29. mar 2009

ako myslis na jednom servri? nooo z jedneho pocitaca doma

maximiliana
29. mar 2009

no ci ste jeden na alfe a druhy na bete alebo obaja v jednom svete

mimus
29. mar 2009

obaja v alfe

cairka
29. mar 2009

ahojte. aj ja som začla zas po dovolenke a som v šoku, lebo mi zmizli korunky z účtu 😕 viem isto, že som mala, lebo som skoro netihla zapnúť dovolenku, lebo si ku mne išiel niekto kúpiť materiál za skoro 5000 a ked som včera zapla účet som tam mala 200 😒
našťastie sa mi od včera nejaké drevo nahromadilo, tak snád sa podarí predať, nech môžem hrať 😅

bianca
29. mar 2009

chcete navnadit?Mne sa vcera podarilo 7277 dreva a 5641 vina na jeden tah a bolo takych viac

maximiliana
29. mar 2009

no a to je problem ☹ bud musite hrat jeden na alfe a druhy na bete, alebo este skus napisat GO a vybavit rodinne hranie... no neviem ci to povolia dodatocne

bianca
29. mar 2009

mimus pod na betu a k nam do ali modry konik 😉

cairka
29. mar 2009

čítam, že vy už máte riadne mestá a armády všetci, mám čo dobiehať 😅

mimus
29. mar 2009

a kde na to GO napisat?
a to uz mi neobnovia ucet vobec 😢

pacna
autor
29. mar 2009

mimus asi nie .

a zavisi asi aj od urovne skladu nie? ja na dalsiu koloniu zatial nejdem to musim palac a dvoch guvernerov zvysit a to je veeeela surovin 🙂

bianca
29. mar 2009

pacna vela vela.A to aj v novej musis mat rovnaku uroven lebo inak je tam korupcia

mimus
29. mar 2009

tak to sa s vami lucim 😢 baby
mne sa nechce vsetko odznova zacinat
prajem rabovaniu zdar i do buducna 🙂

maximiliana
29. mar 2009

Este skus napisat tomu GO, ktory vam to blokol...na fore pozri postup, lebo ho presne neovladam

mimus
29. mar 2009

tak som pozrela forum a blokol ma cartel
ale kedze sa nemozem prihlasit, tak do fora prispievat nemozem
skusila som mu cez moju emailovu poslat na jeho adresu
tak uvidime 😅

maximiliana
29. mar 2009

ale na forum sa musis znova registrovat, to je nezavisle od hry

janina77
29. mar 2009

No mne dneska ide!!! Bola som na rekordnej rabovacke! 6 dreva a 27 mramoru! Ulovok jak delo!!! Hlavne ze som tam poslala 10 lodi.

bianca
29. mar 2009

mimus nevzdavaj toooooooo.Ak to nepojde odblokovat pod na betu a pomozem ti ak budem moct s materialom

milhaus
29. mar 2009

jasneže ti pomôžeme s materialom, ja tažim všetko okrem skla

milhaus
30. mar 2009

dneska idem na rabovačku k tym dvom u ktorych sa mi včera darilo