• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hra Ikariam

26. septembra 2014 
autor
milhaus dobreeee :grinning:
30. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna no ten co sa mi vyhrazal tak na mna postval svojho kamosa zi silnej ale a nakoniec su z nas kamosi a pubertak chce zajtra on line rande :grinning:
30. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ti by si mala byt diplomatom
30. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milhaus aj som :grinning:
30. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca ono ta to po 20-tom pubosovi prejde xixi... boze si neviem predstavit, ze aj ja som bola taka :grinning:
30. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi mna to ani nechytilo.Ale aspon som sa narehotala.Ja som az taka pritapnuta v 17 teda nebola :angry:
30. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa uz sice velmi nepamatam, bolo to davno, ale ked vidim tie dnessne pubisky ako sa uchechtavaju no mam z nich dost :grinning:
a aj z dnesneho dna... mi skoro poutekali panaci, co som nemala kedy vino rozvozit... idu nam zuby a zadneeeee fnuk
30. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak koho to môžem beztrestne rabovať? :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:

fibinka, napíš ma do tabulečky, moja :slight_smile:

mňa raz orajbal nejaký beverly hills a som bola z toho hotová :frowning2: ale keby si predstavím, že sa na mňa vyroja všetci tí, čo som ich vybielila, tak tu už asi ani nepíšem :zipper_mouth: :sweat_smile:
30. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na mna v noci zautocil jeden z nasho ostrova do pily neprispieva na generaloch je malinky co chcel neviem ale vojnu som vyhrala :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte

maxi mne pozdrhali z dvoch miest potvory nevdacne.Nechapem ako sa moholo stat ze som zabudla rozviest vino
31. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svine su to. a ja som ltt v pluse asi nejakych 200 zlatych :grinning: ale zato mame dva nove zuby xixi
31. mar 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maxi super v zadu? :slight_smile:
31. mar 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi my zas mame horucku po vcerajsom ockovani.Ceĺu noc som behala s teplomerom a teraz stresuje MM lebo ju taku este navidel.Lezi pri nej v posteli a teplomer v ruke.Mala ma z toho sou
31. mar 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj ti chlapi ze? :grinning:
31. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pscna hej.A to sda certil ze musime cakat po ockovani v CR a hned nejdeme domov.Uz mu sklaplo :rolling_eyes:
31. mar 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee prepac za skomolenie nicku :sweat_smile:
31. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevadi ved sa rozumieme nie?

na nasom ostrove je jeden sivy a ma dobre zasoby pockam na lode a idem nanho :grinning:
31. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna jeden vzadu a jeden konecne vpredu, lebo nam chybal do paru :wink: bianca horucka nic prijemne :frowning2: ale zas ak je to z ockovania, to netrva dlho... a ved nech sa aj muz stara :slight_smile:
31. mar 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
taky zubaci su najkrajsi :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod chod.Ja som zvedava co ten moj pubos.Som ho vcera zacala vychovavat a zacal pouzivat slovicka prosim a dakujem.Keby sme si kazda on line adoptovali takeho pubosa tak by sme spravili dobry skutok Slovensku.Len dufam ze sa ty dvaja v skole nepohadaju :grinning:
31. mar 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz sa dozaduje svojich zakladnych ludskych prav :slight_smile: liepa sa po mne a ocucava mi vystrih umrem z neho :grinning: ale aspon mozem jednou rukou robit rozvoz xixi
31. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maxi stihas krmit aj doma aj na ikariame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tykokso ja som nasla dalsi prerezany... :astonished: a potom ze preco bol taky protivny :rolling_eyes:
31. mar 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi Maxik ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
31. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super styri mesiace nic a teraz zase vsetky naraz xixi... oslavim ich poslednou rezudneciou :grinning:
31. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja posilujem vojakov
ti čo som ich vyrabovala jeden z nich sa mi včera odvažil na tu najmenš. koloniu ale tam nič nie je nikdy, odišiel s prazdnou i ked poslal vela lodi
31. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milhaus ides :wink: vidm baby, ze ked budete mat moje skore, budete podstatne horsie piratky xixi
31. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maxi horsie ci lepsie? :grinning:
31. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ako som to myslela :grinning: lepsie co sa bojovania a koristi tyka, horsie vo vztahu k tym chudakom farmarom xixi
31. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem viem :wink: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok