Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
16. mar 2009

maxi musis sediet s nim pri PC 😀

maximiliana
16. mar 2009

no to je len tak 😀 ja by som aj, ale on mi zacne vsetko stahovat zo stola, najlepsia na hranie je klavesnica a mys, potom mi kadeco pozapina a ked ho dam na zem, tak sa po mna splha ako po strome..

bianca
16. mar 2009

maxi bude dobre.Maly asi prechadza uzkostn.obdobim.Ja som na malu sama kazdy mesiac 15 dni a nemam tu ani segru,ani mamku ani nikoho.Teraz som bola az mesiac lebo MM sa predlzil turnus.No des

janazuza
16. mar 2009

cavte. nejak nestíham.včera išiel blokovať prístav-fibi, mne to tak nejde, ked kliknem na svoje mesto- idem cez mapu sveta- tak tam nemám žiadne možnosti na akciu ☹

janazuza
16. mar 2009

nemá niektorá nazvyš mramor? tu nič nieje...už tretí deň

milhaus
16. mar 2009

bianca sak mi posli spravu na dedinu myjava a tam si musis prehodit v nazve spravy že chces kulturnu dohodu a skusime to či to ide

bianca
16. mar 2009

milhaus si zlaticko.Na tu chtelnicu posielat?

zuz11
16. mar 2009

tak ja som na obe deti sama cele dni, muz o siestej rano zvycajne odide a pride az cca o siedmej vecer 🤐
takze vecer padavam na hubu......

pacna aj tak nechapem, napis viac do IP k mozes 😉

pacna
autor
17. mar 2009

baby včera som vyhrala 3000dreva 3000vina a 1500kameni 😀

maximiliana
17. mar 2009

Pacna to je super! tak mas z coho tahat mury xixi ja akurat rozvazam chlast, kym mi nepoutekaju, lebo uz to bolo ltt 🙂

pacna
autor
17. mar 2009

aspon cosi zvysim guvernera potom palac ak vyjde a pojdem na novu koloniu

milhaus
17. mar 2009

mna čaka zvyšenie rezidencie guvernera, ešte pol dna a budem mat dost všetkého na to
len v myjave mam muzeum ale sak to je jedno, majitel je jeden

pacna
autor
17. mar 2009

ja mam daleko do muzea 😔

fibi
17. mar 2009

čo je lepšie? Mať veľa vojakov, alebo ich mať menej, ale vylepšených v dielni? 😕

Ja o múzeu ani neuvažujem ešte

maximiliana
17. mar 2009

Aj ja idem dnes konecne na poslednu uroven rezidencie v novom meste a potom uz len setrit a rabovat na dalsie 😀

maximiliana
17. mar 2009

Vojakov treba vylepsovat v dielni kazdopadne ci ich je viac alebo menej... dost to prida

pacna
autor
17. mar 2009

aj dost stoja ja som zatial len obranu a utok jednym 😀

pacna
autor
17. mar 2009

ste pisali o detoch ja som s nimi ked boli malinke bola uuuplne sama aj mesiac muz chodil do prahy a to vam poviem bolo to o nervy a dve!

maximiliana
17. mar 2009

Ako zeny tie co ste same na deti a este dokonca na viac ako jedno, tak klobuk dole... mate moj hlboky obdiv...

milhaus
17. mar 2009

rado bol v nemecku ked bola ešte lucka v brušku ale teraz je doma, popripade bol dva dni preč

milhaus
17. mar 2009

baby vi kolko mate lodi? ja 20 a to sa mi zda niekedy malo ale teraz kupovat nebudem aj tyžden, prevažam suroviny na svoju koloniu aby som mohla zväčšit guvernera, už mam dost surovin na to ale plavia sa a potom sa to bude zasa dlho stavat a potom pojdem zväčšovat čo je treba

pacna
autor
17. mar 2009

ja mam 12

janazuza
17. mar 2009

ja mám 6 lodí...
konečne zväčšujem palác a pojdem na 2 koloniu, už som vybrala ostrv- S MRAMOROM 😀

pacna
autor
17. mar 2009

mne sa dorobi palac za 2hodky a idem na ostro sirovi

milhaus
17. mar 2009

ja ešte veziem poslednu davku na stavbu rezidencie guvernera

pacna
autor
17. mar 2009

uz sa mi stavia kolonia 😀 😀 😀

fibi
17. mar 2009

keď je viac miest, je lepšie mať vojakov pokope, alebo ich mať v každom meste rovnomerne? A takisto aj suroviny v sklade...mať jeden veľký sklad a inde len také malé a transportovať podľa potreby, alebo všade rovnako?

pacna
autor
17. mar 2009

fibi vajakov je mat dobre isto v kazdom meste a suriviny to neviem ja moc velke zasoby nejak nerobim 😀

maximiliana
17. mar 2009

Ja mam zatial 73 lodi a je to veeeelmi malo... niekedy sa musim aj dvakrat otocit na rabovanie a potom cakat hodiny, kym mozem prepravovat tovar ☹ niektori to robia tak, ze v kazdom meste maju par vojakov na zakladnu obranu a v jadnom maju sustrdeneu hlavnu silu. ked treba, tak odtial robia vypady. ja ich mam rozdelenych pomerne rovnomerne... ale neviem posudit, co je efektivnejsie

janazuza
17. mar 2009

už som sa pýtala, ale skúsim ešte raz, či niektorá ste to nerobili:
ako pošlem svojich vojakov z jednej kolonie do druhej( ak ma napr. idú napadnúť a chcem poslať posilu?) ked idem cez mapu sveta a kliknem na svoje mesto, nemám v ponoke žiadne akcie( ak na cudzie, tak tam je transport , diplomaia rabovanie, vyslať špiona....)