Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

zuz11
11. mar 2009

na crystal som ti poslala to drevo na zuz1 posli sklo 😀 dik

maximiliana
11. mar 2009

Bianca taktisto posielas aj lode ako vojakov akurat ze nedas rabovt, ale blokovat pristav a pokial ma sotycny nieco doma na obranu, tak sa oni pobiju aj sami

janina77
11. mar 2009

ahojte.
No prave kukam do toho mojho mesta a tam akysi vojacikovia. A citam, ze 4lode/4jednotky a taka znacka ako "drancovanie" A budu u mna este 7 minut. To ma akoze prisli okradnut? alebo co to ma znamenat? 😠 😠 😠

robo.p
11. mar 2009

Neviem, mna uz polroka nikto neraboval. Ale tak to vyzera. Niekto Ta prisiel privitat, janina.

janina77
11. mar 2009

😠 😠 😠
Tak mi zhabali dake vino znicili mojich chlapcov s prakom :-/
A to aj zlatky mi mohli zobrat? mam ich akosi menej, ale neviem presne.

robo.p
11. mar 2009

nie, zlatky sa nedaju vyrabovat. si na alfe? pozri do armadneho poradcu (velky ksicht s prilbou vpravo hore) a povedz, kto ta vyraboval.

janina77
11. mar 2009

na bete.
vyraboval ma loldin z lol .

robo.p
11. mar 2009

No, budes to mat tazke, ak Ta zacne rabovat pravidelne. Na bete Ti bohuzial nepomozem. Tu existuje len diplomaticke riesnie - Ty alebo niekto iny si s nim musi prehovorit.

bianca
11. mar 2009

zuz poslala som len 999 lebo sa mi nedalo namerat.Som tvoj dlznik

bianca
11. mar 2009

decka konecne som sa dopracovala k mini zamocku 😵

inak maxi dik za radu.Poslala som bojove lode a tak poslem aj cloviecikov

fibi
11. mar 2009

milhaus poslala som ti dve lode mramoru

zuz11
11. mar 2009

bianca, to sa tam da to cislo kolko posielas aj napisat nie len posuvat 😀 😀 😀

mini zamocek? aj ja chcem ale setrim na 3 uroven guvernerov do 3 miest 🤐

bianca
11. mar 2009

zuz ahaaaaaaaaaaaaaaa.No budem na buduce vediet 😀 Ja mam iba dve kolonie a zatial staci.Co treba narabujem 😀

fibi
11. mar 2009

inak včera som sa dala do aliancie tej istej ako pacna práve keď ma išiel rabovať ten blbeček, tak ma zobrali a hodili s ním pokec a než sme dobojovali (vyhral, ale nič neodniesol, nemal čo) tak už bol aj ten pichnutý v druhej ali, ktorá má (aká náhoda 😀 ) dohodu s tou našou ali...

bianca
11. mar 2009

fibi sikulka.

decka zalezi na uroven trznice od mnozstva predavaneho tovaru?

fibi
11. mar 2009

tak idem rabovať jedného šedého a má tam toho požehnane a je veľký a nemá army 🙂 Len bojím, že mi to niekedy oplatí... ale nieje v žiadnej ali 😀

bianca
11. mar 2009

fibi neboj.Ta ali podrzi

pacna
autor
11. mar 2009

fibi do toho ja som vyrabovala2000 dreva a2000vina 🙂

milhaus
11. mar 2009

vam sa dari ale to rabovanie ide dost do penazí

milhaus
11. mar 2009

Topolecka (martin2075) tento ide na bete na moju novu dedinu, ešte tam nemam obranu tak neviem čo mi spravi

fibi
11. mar 2009

tak mám kopec mramoru 😵 Len mám málo lodí, musím sa párkrát otočiť 😀
Milhaus nevieš si tam presunúť vojsko z tvojich iných miest?

tomaslavka3
11. mar 2009

zuz-zatial diky skusim tam napisat,co sa deje

milhaus
11. mar 2009

to by som i tak nestihla, už tam bol ale moc som tam i tak nemala, do 300 z každeho ale i toho je skoda

bianca
11. mar 2009

tak decka som v...nemam dostatocne zasoby dreva a ludkovia sa nemaju kam pomestit

pacna
autor
11. mar 2009

bol u mna speh ci teraz nepojde niekto rabovat 😖

bianca
11. mar 2009

pacna a nevies od kial?Ja ked vidim ze je niekto v ali tak ani na tu stranu nepozeram

pacna
autor
11. mar 2009

neviem neodhalili ho a rozmyslam ked niekto pojde nalozim na lode a poslem do kolonie

ved ani ja nekukam po takych co su v ali 😀

fibi
11. mar 2009

ako je to s tými bojovými loďami? Keď idem rabovať, musím ísť zároveň blokovať prístav? Ale tie bojové mám strašne pomalé, minule sa mi už vracali vojaci z rabovačky a lode mi písalo, že dorazia do toho rabovaného mesta až o hodinu a pol 😕

pacna
autor
11. mar 2009

to ti neviem povedat 🙂

na akej urovni mate na ostrove pilu?

fibi
11. mar 2009

my? na 13