Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

fibi
30. mar 2009

ahojte, tak ja som si zo srandy dala vyhľadať jedného, čo ma na začiatku vyraboval, že mu konečne oplatím návštevu a zistila som že je šedý a ešte sklad taký, že 31tis dreva, 14tis. vína a nejaké drobné ostatných 😀 Tak ho chodím navštevovať častejšie

milhaus
30. mar 2009

Nachádzaš sa tu:
Svet > Coogeios[36:49] > piestany
zaregistrovala som sa na alfe

pacna
autor
30. mar 2009

ja som chcela pozriet toho co mi pomahal ze sa mu nejako odvdacim a neviem uz kto to bol 😅

ja asi na dalsiu koloniu nenasetrim ked vidim kolko toho treba 😔

janina77
30. mar 2009

No ja uz konecne zvysujem posledneho guvernera a idem pomaly hladat suuuuupeeeer miesto pre moju novu koloniu. Bude na skle. Mate nejaky tip? - na Bete.

janina77
30. mar 2009

Nechcete niekto vino? Potrebujem mramor, veeeeeela.

pacna
autor
30. mar 2009

baby neviete ci sa da vratit spion? 🙂

bianca
30. mar 2009

na znamost sa dava ze koncim na alfe lebo nestuham tak si ma podte vyrabovat.Na BJ2 skoro nic neni lebo ma daky hajzel dorazil ale Bardejov a BJ1 stoja za to 😉

jani hladaj si miesto na koloniu blizko zakladni aby si potom nemusela dlho prevazat ked si budes chciet previest suroviny z jedneho na druhy ostrov

pacna
autor
30. mar 2009

bianca si daleko ze? 🙂

bianca
30. mar 2009

pacna som.Ja som uz mala nabalene lode ze ti vsetko poslem ale musela by som otocit vela krat a to by som vozila aspon mesiac tak kto je blizsie podte a zjecte si ma

pacna
autor
30. mar 2009

bianca rozmyslam ci poslat lode mam to na 17 hodin a este jak mas vojakov tak ma znicis 😅

audreyd
30. mar 2009

ja sem chodím sporadicky, ale práve rabujem nejakú tamiu 😅 nenachádza sa tu nejaká? 😕 je to také koníkovské meno 🤐

audreyd
30. mar 2009

nooo, keď tu tak rodzávate, nože mi niečo pošlite 😅

bianca
30. mar 2009

audreyd na alfe alebo na bete?Z nasej temy asi nikto

mimus
30. mar 2009

tak mi dnes odpisal, ze som mu mala oznamit rodinne hranie vopred 😔
takze mame rocnu dovolenku 😀
baby dik, ale mne sa naozaj nechce vsetko od zaciatku zacinat a vlastne aj mozno dobre, ze ma blokli, lebo som uz na tej hre bola zavisla 😀

pacna
autor
30. mar 2009

mimus my sme tu skoro same zavislacky 🙂

audreyd
30. mar 2009

bianca, alfa lavios 32:69 audrey landia 🙂

bianca
30. mar 2009

mimus nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

audreyd tak to sme povodne boli relativne blizko pri sebe ale ja som dnes alfu vzdala lebo nestiham

a ja som zavislaaaaaaak naj na svete

mimus
30. mar 2009

noo ja som bola 33:26 na prvom, tak by som tiez sla na easy rabovacku 😀
no co uz 😎
no vidis bianca ani ty uz nestihas a ja cochvila uz asi do prace, tak casu bude i na malu menej
ale zajdem sem obcas sa popytat ako sa vam dari 😉

bianca
30. mar 2009

mimus ale ja som na alefe i bete preto nestiham.Na bete fachcim dalej

bianca
30. mar 2009

hej ja som sa teraz pobavila decka.Mi napisal jeden co bol sady ze preco som ho RABOVAL a za sekundu druha srava ze ked este raz budem rabovat hraca .... tak ze uvidim.Si bubertiak asi myslel ze ma vystrasi ked mi pride sprava aj z ineho ostrova len to nedomyslel lebo odosielatela nepise podla mena mesta ale odosielatela.Pri tom j to tak slabi hrac ze by som ho sfukla s 15 prakosami

pacna
autor
30. mar 2009

😀 😀 😀 😀

milhaus
30. mar 2009

ja som kôli ikariamu vzdala divoke kmene, toto ma bavi viac

dada2007
30. mar 2009

baby....mám tri mestá.....rezidenciu guvernéra na druhom ostrove na 3 úrovni..prvý a druhý ostrov mám bez korupcie a na treťom mám brutál korupciu...musím mať rezidenciu i na treťom ostrove??? 😕 lebo mi to napísalo tento dovod....

V tejto kolónii sa objavuje korupcia!
Produktivita a spokojnosť v tomto meste zrejme klesá! Rozšírte rezidenciu guvernéra - mala by byť na rovnakej úrovni počtu Vašich kolónií!

tak neviem...čo mám spravit.. 😖

bianca
30. mar 2009

dada na kazdom otrove musis mat rezidenciu na rovnakej urovni

dada2007
30. mar 2009

bianca...aha...dííííík...uf...tak idem na to... 😅

bianca
30. mar 2009

dada vela stastia a materialu prajem

dada2007
30. mar 2009

bianca...dík...ach jo... 😅

bianca
30. mar 2009

decka ja sa baviiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 mam noveho kamosa

pacna
autor
30. mar 2009

tak sa pochval koho nejke ucho? 😉

milhaus
30. mar 2009

dneska som ulovila asi 10 000 mrramoru za cely den tak sa musim pokukat po sirovom sponzorovi