Hra Mondozoo. Tiež ju hráte? Ako postupovať?

trinitka87
22. sep 2009

Caute baby nenasla som takuto temu, ked tak ma presmerujte na nu. 😅

len nedavno som ju objavila, a neviem poriadne ako to tam funguje, takze by som bola rada za kazdu dobru radu ako na to.

diky za vsetky rady a pomoc, teda dufam,ze sa nejaka najde 😉

trinitka87
autor
22. sep 2009

😕

elise
22. sep 2009

ahoj aj ju hrám jak žeravá večer popíšem 😉

trinitka87
autor
22. sep 2009

dobre, akosi sa z toho nemozem vymotat a neviem co mam robit aby som aspon trosku postupila

trinitka87
autor
22. sep 2009

nikto nepozna tuto hru??

titkovamiriam
22. sep 2009

poznam no nehram ,ja mam teecon zoo,rybky ,kvetinky,kolotoce-staci mi a najnovsie hru ikariam

trinitka87
autor
24. sep 2009

skoda, ze nikoho nezaujala tato tema... ☹

trinitka87
autor
24. sep 2009

ako si mam zvysit pocet zakaznikov a aby nieco aj kupovali...

schwarzovka
24. sep 2009

trinitka...záleží na počasí, pak kolik máš zvířat, různé atrakce a tak... 😉

trinitka87
autor
24. sep 2009

este som len na zaciatku, ludi tusim 127 ale nic nekupuju 😠
a to som vselico postavila pre nich. a zda sa mi to nejako pomale,nic sa mi tam nedeje

schwarzovka
24. sep 2009

hra se degeneruje jen jednou za den, takže stačí když si tam vlezeš každé ráno a pak zase až za 24 hodin...jestli si jim postavila občerstvení dnes, tak se ti ukáže až zítra kolik toho koupili 😉

trinitka87
autor
25. sep 2009

este jednu otazocku by som mala, ako mam vyliecit chore zvierata? alebo mam cakat az sa uzdravia sami na klinike? ked tam je napisane, ze potrebuju napr. 4 dni na uzdravenie

schwarzovka
25. sep 2009

vyléčí je veterinář, jen stačí zaměstnat nějakýho lepšího...a pak můžeš předcházet nemocím tím, že koupíš drahé krmivo a budeš zvyšovat úrovně v jejich ohradách 😉

eliska235
21. jan 2010
vera_
13. máj 2011

A nevie niekto ako sa dostanem na mondo-fórum?Prosíííííím, ja už som z toho zúfalá...
http://sluchadloo.mondozoo.com